Co się dzieje z Kazikiem?! Kult odwołuje koncerty. „WALKA TRWA”

Foto: Facebook Kult
Koncerty zespołu Kult zostały odwołane. Zespół opublikował niepokojące zdjęcie lidera grupy w maseczce do nebulizacji.

Kult nie zagra zaplanowanych koncertów w Łodzi i Toruniu. Zespół przeprosił za sytuację i wyjaśnił, że powodem jest stan zdrowia lidera grupy – Kazika Staszewskiego.

We wtorek przyznano, że koncerty zaplanowane na 16 i 17. Chodzi o planowane występy w łódzkim Klubie Wytwórnia i CKK Jordanki w Toruniu.

„Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze” – można przeczytać na stronie zespołu.

Kult podkreślił, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a zespół niebawem poinformuje o nowych terminach odwołanych koncertów.

W środę pojawiło się natomiast niepokojące zdjęcie samego Kazika Staszewskiego. Na zdjęciu opublikowanym na Facebooku Kultu widać lidera grupy w maseczce do nebulizacji (rodzaj inhalacji).

Zdjęcie opatrzono komentarzem „Walka trwa”. Większość fanów życzyła Kazikowi szybkiego powrotu do zdrowia. Pojawiła się jednak dyskusja na temat kwestii szczepień. Niektórzy uznali bowiem, że muzyk choruje na COVID-19.

Czasy mamy takie, że ludzie wszędzie widzą COVID, a tymczasem to zdjęcie jest po prostu kontynuacją wczorajszego wieczornego postu, w którym informowaliśmy o nagłej wokalnej niedyspozycji Kazika – wyjaśnił w rozmowie z portalem „Onet” menedżer zespołu Kult, Piotr Wieteska.

Kult przeciw segregacji sanitarnej

Zespół Kult jest zdecydowanie przeciwny uzależnieniu udziału w koncertach od zaszczepieniu się przeciwko COVID-19.

„W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, grupa KULT oświadcza, że nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ” – oświadczył Kult.

Źródło: Facebook Kult

19 KOMENTARZE

  • Grypa podobnie jak covid może mieć różny przebieg od bezobjawoej do cieżkiej i nawet śmierci. WHO podało dane, że śmiertelność na grype i covida są niemal takie same. Z powodu grypy nie można robić lockdownów bo grypa była od zawsze dlatego wymyślili covidoze.

  • to taka kpina, farsa…jakby ci to wytłumaczyć…niedyspozycje wokalne są częstą sprawą… nie doczytałeś kowidianie?

 1. Gdyby to był piątek wówczas można by różnie myśleć że ktoś go dopadł. Tego typu historie miały w przeszłości miejsce. Tym bardziej że stanął w kontrze do tych ,którym zależy na ‚wyszczepieniu’ jak największej ilości obywateli. W obecnych czasach wszystko może mieć miejsce.

 2. No tak . W obecnych czasach są różne dobrowolne zmuszanie do szczepień i branie udziału w głupich reklamach za kasę ! Dla świętego spokoju taki człowiek się zgadza , bo nie chce mieć problemów a stawianie się jednostki nie ma sensu , przykład śp. Leppera !!!

 3. Cᴜsᴢᴢᴢ... ᴢʀᴏʙɪʟɪ ᴍᴜ ɴɪᴇᴅʏsᴘᴏᴢʏᴄᴊę "ɴᴀ ᴛᴀɴᴢᴀńsᴋɪᴇɢᴏ ᴘʀᴇᴢʏᴅᴇɴᴛᴀ".

  Będzie miał fuksa, jeśli przeżyje. BigPharma nie lubi jajcarzy.

 4. Z rozmowy z panem Mazurkiem w RMF wynika, że Kazik przyjął szprychę. Kto wie czy to nie z tego powodu te problemy zdrowotne.

 5. eee ja obstawiam że to witusowe zapalenie gardła, ostatnie 3 tygodnie wszyscy na to chorują. Nie jest to kokowid, tylko sezonowe, z poprzednich lat pamietam że zawsze przed wakacjami takie coś dzieci chorowały i roznosiły

 6. W wieku tego pana nalezaloby sobie odpuscic „koncertowanie”, pieniadze nie sa najwazniejsze. Pomijam juz kwestie, ze mezczyzna w tym wieku kicajacy po scenie w krotkich majtasach i wykrzykujacy protest-songi jak nastolatek to po prostu zenada.

 7. Francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla Luc Montagnier na temat losu osób zaszczepionych. Podczas wywiadu powiedział, że kiedy szczepionki opanują całe ciało, śmierć będzie prawie pewna. W zależności od osoby może to zająć tygodnie, miesiące lub lata.
  Kaziu trzymaj się!

Comments are closed.