Euro 2020. Trener Niemców znów to robi! Wącha paluchy, którymi robił nie wiadomo co [FOTO]

Mecz Francja - Niemcy podczas EURO 2016. / foto: PAP
Mecz Francja - Niemcy podczas EURO 2016. / foto: PAP
Joachim Löw, trener reprezentacji Niemiec, zasłynął z obrzydliwego zachowania – ma on tendencje do grzebania sobie w różnych dziwnych miejscach, by później wąchać swoje palce. Obiecywał, że nie będzie już tego robił, ale znów został na tym przyłapany.

Pierwszy raz kamery wychwyciły dziwaczne zachowanie niemieckiego trenera podczas Euro 2016. Niemiec drapał się w kroku i w różnych innych miejscach, a następnie przykładał palce do nosa i się zaciągał.

Obrzydliwą praktykę powtarzał tak często, że w końcu zaczęto mu zwracać uwagę podczas wywiadów.

– To zdarzyło się podczas meczu, gdy poziom adrenaliny był wysoki. Byłem skoncentrowany na grze swoich piłkarzy. Przykro mi, że tak się stało, postaram się lepiej zachowywać. – mówił w 2016 roku trener kadry Niemiec.

Ostatnio, podczas meczu Niemcy-Francja, Löw znów został przyłapany na swoim dziwacznym zwyczaju. Kamery uchwyciły jak niemiecki trener przykłada palce do nosa.

Czy i tym razem Niemiec będzie się tłumaczył ze swoich dziwactw?

Joachim Loew na Euro 2020 Źródło: TVP
Joachim Loew na Euro 2020
Źródło: TVP

5 KOMENTARZE

  1. A może jeszcze oblizuje paluchy jak nikt nie widzi . Niemcy to zboczeńcy i psychopaci i jak najdalej od nich ! Ciekawe jak na treningach się zachowuje , pewnie idzie na całość i trenują wszyscy razem …

  2. Pʀᴢʏᴘᴜsᴢᴄᴢᴀᴍ, żᴇ ɢᴅʏʙʏ Sᴏᴜsᴀ ᴅłᴜʙᴀł ᴡ ɴᴏsɪᴇ ʟᴜʙ ᴡ ᴅᴏᴡᴏʟɴʏᴄʜ ɪɴɴʏᴄʜ ᴅᴢɪᴜʀᴀᴄʜ, ɴɪᴇᴋᴏɴɪᴇᴄᴢɴɪᴇ ᴡłᴀsɴʏᴄʜ,

    ale kadra PL by wygrywała jak niemiecka, to wystarczyłoby jego ‚ojtam ojtam’, jak tego tu niemca. A ponieważ przegrywa, to nawet krawatka mu nie pomoże ani goździk w butonierce.

Comments are closed.