Dr Basiukiewicz OSTRO: Wiadomo, że niezaszczepionych wyrzucamy poza obręb społeczeństwa

Dr Paweł Basiukiewicz i szczepienie Serum wolności/Obrazek ilustracyjny/Fot. Facebook/PxHere
Dr Paweł Basiukiewicz i szczepienie Serum wolności/Obrazek ilustracyjny/Fot. Facebook/PxHere
Jedna z użytkowniczek Twittera przekazała, że przedszkole, do którego chodzi jej dziecko, dopuszcza obecność obojga rodziców tylko jeśli są zaszczepieni. W przeciwnym razie może wejść tylko 1 osoba. Placówka nie respektuje wyników badań laboratoryjnych na przeciwciała. Do sprawy odnieśli się m.in. dr Paweł Basiukiewicz oraz Anna Maria Siarkowska.

„W przedszkolu u mojego dziecka, na zakończeniu roku mogą być oboje rodzice, jeśli są zaszczepieni, w przypadku braku szczepień tylko 1 osoba. Wyniki badań lab na przeciwciała nie są respektowane” – napisała internautka.

„Ofiarami są dzieci, obrzydliwy szantaż. To nie medycyna, to nie nauka, to ChRL” – oceniła.

Wpis skomentowała poseł Anna Maria Siarkowska. Polityk wskazała, że szczepienia nie są obowiązkowe i nikt nie może wymagać od rodziców informacji, czy są zaszczepieni, czy nie. „Wymogi stawiane przez przedszkole nie mają prawnej podstawy” – wskazała.

Sytuację skomentował też kardiolog i internista dr Paweł Basiukiewicz. „Wiadomo, że niezaszczepionych wyrzucamy poza obręb społeczeństwa” – skwitował.

Lekarz zadał także serię pytań, jakie pojawiają się w związku z całą sytuacją.

„A kto będzie sprawdzał certyfikaty rodziców? Pani z szatni? A czy nauczyciele są zaszczepieni? A czy zaszczepieni rodzice będą musieli mieć maski? A jeśli zaszczepiony rodzic ma fałszywy certyfikat?” – napisał.

Źródło: Twitter

10 KOMENTARZE

 1. Nasłać na to faszystowskie przedszkole prawnika. Jak dyrektorka zobaczy pozew na 50 000 to zmięknie jej komunistyczna rura.

 2. Póki co zaszczepionych jest kilka razy mniej niż niezaszczepionych. Czyli demokracja wcale nie działa – mniejszość żąda zaszprycowania większości i jak widać, oni mają pseudodemokratyczną rację, bo popartą przez pseudodemokratyczny rząd.
  To może jakieś stare sprawdzone sposoby – np. getto dla opornych (czyli większości), wolność dla pokornych (czyli zaszprycowanych)? Ża też ludzie pozwalają tak sobą pomiatać…

  • Tylko dotkliwa kara finansowa i odsiadka mogą zakończyć takie nazistowski pomysły. Ludzie którzy zapomnieli historie muszą ja od nowa powtarzać.

 3. Super globalne elity w 12 językach wyjawiły ich plan, należy utrzymywać populację PONIŻEJ 500 milionów – patrz Georgia Guide Stones.
  Ciekawe ilu spośród szeregowych funkcjonariuszy policji, wojska, sanepidu, POPiS zmieści się w tym limicie (ponad 93% redukcja).

 4. Dlaczego chcą WYszczepić wszystkich?
  Dzięki prof Jean-Bernard Fourtillan dowiadujemy się, że firma Micro$oft od 26 marca 2020 roku posiada międzynarodowy patent WO 2020/060606 A1, który obejmuje wykorzystanie nanocząsteczek (wszczepione wraz z szczepionką), telekomunikacyjnych urządzeń i sieci (telefon, 5G naziemne i satelitarne), technologii kryptowalut do identyfikowania, komunikacji i śledzenia ludzi. Wyrzucenie swojego telefonu nie pomoże.
  wiecej na stronie verite-covid19.fr

 5. wiecie co jest w tym ” najśmieszniejsze ” ? Że nie interesuje decydentów poziom przeciwciał, ale interesuje tylko fakt „zaszczepienia”, bez sprawdzenia czy wytworzyły się po szczepieniu przeciwciała, a żadne z tych „szczepień” nie jest na 100% skuteczne. Dlatego widać dzieki temu, że „szczepionka” jest narzędziem posłuszeństwa a nie środkiem do utrzymania zdrowia. To dowód.

Comments are closed.