EURO2020. Polska – Hiszpania. Gramy trochę lepiej, przegrywamy jak poprzednio

Robert Lewandowski. Foto: PAP/EPA
Dzisiejszy mecz to dla Polaków „mecz o wszystko”. Po grze biało-czerwonych w pierwszej połowie widać, że są trochę lepiej zmotywowani lepiej niż w meczu ze Słowakami. Mimo to – przegrywamy.

Polacy robili co mogli, stworzyli kilka dobrych sytuacji, a mimo to – po pierwszej połowie przegrywamy.

Tym razem mieliśmy dużo pecha.

Euro2020. Mecz Polska – Hiszpania. Pierwszy gol w 26 minucie

Płaskie dośrodkowanie Gerarda Moreno, Alvaro Morata uniknął spalonego i z pięciu metrów bez problemów pokonał Szczęsnego.

Sędziowie początkowo zasygnalizowali pozycję spaloną, jednak niestety – po interwencji VAR decyzja została zmieniona. Przegrywamy 0:1.

Przed nami druga połowa starcia z Hiszpanią.

Dzisiejszy mecz to dla reprezentacji Polski mecz „o wszystko”.

Euro2020. Dzisiejszy mecz zaważy o wszystkim

Biało-czerwoni w miniony poniedziałek ulegli Słowacji 1:2, natomiast Hiszpania zremisowała ze Szwecją 0:0. W piątkowym meczu drugiej kolejki grupy E Szwecja wygrała w Sankt Petersburgu ze Słowacją 1:0.