Po co im „miesiące dumy” i „dni dumy”? Przykład z USA

Administracja Bidena zapowiada specjalna ochronę dla lgbt przy wynajmowaniu, czy kupowaniu domów i mieszkań. Zdjęcie: Queer in the World
Administracja Bidena zapowiada specjalna ochronę dla lgbt przy wynajmowaniu, czy kupowaniu domów i mieszkań. Zdjęcie: Queer in the World

Odpowiedź na tytułowe pytanie jest prosta – środowisko LGBT wykorzystuje takie „okazje” do swojej propagandy. Z roku na rok czynią postępy, organizują swoje parady, docierają z tęczową propagandą do instytucji. Widok ambasad USA z kolorowymi flagami tej ideologii stał się już powszechny.

Atakują też ostoję normalności jaką był do niedawna katolicki Kościół.

Właśnie w czerwcu, który ogłoszono „miesiącem dumy”, doszło do skandalicznego wydarzenia w jednej z amerykańskich diecezji.

Na katolickich szkołach diecezji Hamilton, pojawiły się tzw. „tęczowe” flagi.

„Wielu parafian czuje się zdradzonymi przez diecezję Hamilton i jej poparcie dla wywieszania tęczowych flag. Czują się porzuceni. W związku z tym nie mogą dalej finansować diecezji” – piszą parafianie, którzy twrają w oporze wobec seksualnych wynaturzeń i utworzyli nawet specjalną stronę internetową.

Wyrażają tam swoją dezaprobatę dla poczynań hierarchów zarządzających diecezją Hamilton. Piszą, że: „wielu parafian czuje się zdradzonymi przez diecezję Hamilton i jej poparcie dla wywieszania flag. Czują się porzuceni”. Wierni przeciwni pro-homoseksualnej polityce diecezji zebrali już 43 tys. dolarów i zamierzają przekazać je do prawowiernych katolickich organizacji charytatywnych.

„Już od kilku lat wiedziałem, że hierarchia diecezji Hamilton znajduje się wręcz na kolanach przed środowiskiem LGBT. Nigdy nie przypuszczałem jednak, że zobaczę flagi tego ruchu na katolickich szkołach” – pisze jeden z nich. I dodaje: „Ja mam dość. Diecezja nie dostanie ode mnie ani jednego pensa, aż się oczyści”.

Inny pisze: „Finansowałem parafię kwotą 100 dolarów tygodniowo. Wraz z kilkoma rodzinami podjęliśmy decyzję, że dłużej nie możemy tego czynić”.

Do skandalicznej sytuacji odniósł się też jeden z księży diecezji Hamilton. Napisał, że „tęczowa” flaga „jest przeciw nauczaniu KK”. Ksiądz sugeruje, że zamiast niej „katolickie szkoły powinny promować wizerunek Najświętszego Serca Pana Jezusa”. Pomysł ten popiera również arcybiskup Toronto, Tomasz Collins.

Źródło: PCH24/ Lifesitenews

8 KOMENTARZE

  • Zgadzam się. Ten brak tolerancji w odniesieniu do katolickiego poglądu, że uprawianie dewiacji seksualnych jest grzechem jest porażający.

 1. Szkoda, że ta tolerancja ma działać tylko w jedną stronę- tę tęczową. A może by tak na budynkach należących do organizacji lgbt w ramach promowania tolerancji powiesić krzyże?

 2. Tym z lgbt tak dobrze idzie dlatego, że u władz światowych jest coraz więcej zboczeńców. Wielu uwikłanych, na których środowisko haki ma itd. To jak ze wszystkim.
  Judytki penetrują wszędzie. A zaczęli od propagowania pornografii, co miało uderzyć w KK w latach ’80-tych. Rozwalić Rodzinę na wszelkie sposoby, poniżyć, zdeprawować. I Szatan ich w tym wspiera. I co, nie jest prawdą, że Zło wydaje się atrakcyjniejsze od Dobra ? Bez Niebiańskiej pomocy Ludzkość przegrywa.

 3. Medycyna jest już na takim etapie, że trzeba będzie napisać nowe książki do psychiatrii.
  Fakt jest faktem, że psychiatria opiera się wyłącznie na teorii. Jeszcze za Freuda było tylko 5 chorób, a obecnie ponad 250 ! Natomiast „psyche”, to dusza, a w tej „nauce” o duszy ani słowa. Czy ktoś duszę Człowieka leczy kaftanem, podtapianiem, prądami i trepanacją czaszki ? To jakaś szatańska „nauka”.

 4. Już nie długo pojawi się ,nowostary’ przedmiot nauczania przez poniektórych zwany hipokryzją.
  Na jakiej to podstawie KK uzurpuruje sobie prawo do głoszenia iż jest ostatnią ostoją omf ,normalności’.Za wyjątkiem postępów w technice torturowania niezbyt wiele zmieniło się od czasów nawracania pogan czy czarownic.I kto był specjalistami w tej materii? Na to konto nawet świętymi zostali.Na marginesie,od dawien dawna seminaria były gniazdem LGBT.

 5. Pederastia to zaburzenie neurotyczne które ciągle potrzebuje nowych silniejszych bodźców, dlatego w większości prowadzi do innych zaburzeń takich jak pedofilia, zoofilia, nekrofilia…

 6. Diecezja Hamilton obejmuje tereny co prawda przyległe do Stanów Zjednoczonych, ale leży w prowincji Ontario w Kanadzie.

Comments are closed.