Tomasz Lis ostrym homofobem? „Wszystkim ludziom LGBT życzę serdecznie normalnego życia”

Tomasz Lis fot. screen
Tomasz Lis fot. screen "Tomasz Lis na żywo" TVP

Na Twitterze ukazały się „życzenia” Tomasza Lisa dla „ludzi LGBT”. Rozumiemy, że chciał dowalić PiS i obecnemu rządowi, ale wyszło jak wyszło. On sam zaś wychodzi na… homofoba.

Lis napisał: „Wszystkim ludziom LGBT życzę serdecznie normalnego życia w normalnym kraju. Niczego mniej, niczego więcej.” Warto jednak dokonać rozbioru logicznego „życzeń”.

Co znaczy „normalny kraj” według Lisa, mniej więcej wiemy. Ma rządzić jego ulubiona opcja polityczna. Jednak „normalne życie” dla „ludzi LGBT” to albo oksymoron albo złośliwość pod adresem tychże. Wychodzi więc na to, że Lis to ukryty homofob…

Życzenia „dziennikarza” mają związek Z planowaną NA sobotę 19 czerwca paradą gejowską. Rzeczywiście wśród niektórych polityków i celebrytów zapanowała w związku z tym jakaś „gorączka”. Panie Tomaszu, jednak płonne Pana nadzieje, oni nie potrafią „normalnie”:

3 KOMENTARZE

  1. Pederastia to zaburzenie neurotyczne które ciągle potrzebuje nowych silniejszych bodźców, dlatego w większości prowadzi do innych zaburzeń takich jak pedofilia, zoofilia, nekrofilia…

Comments are closed.