Seryjny samobójca? Nie żyje „covidowy Rambo”

Jürgen Conings
Jürgen Conings "covidowy Rambo" i obława/Źródło: Twitter: @politie_zoekt/screen YouTube
Media donoszą o śmierci 46-letniego Jürgena Coningsa, który prawdopodobnie miał popełnić samobójstwo. Ciało byłego komandosa znaleziono w Parku Narodowym Hoge Kempen. Kilka tygodni temu groził, że zamorduje belgijskiego wirusologa Marca von Ransta, który jest doradcą rządu ds. mniemanej pandemii. Od tego czasu trwała obława na „covidowego rambo”. W poszukiwania zaangażowana była nawet armia.

Wieści skomentował na Twitterze sam von Ransta, który przez ostatnie tygodnie był chroniony przez państwo i przebywał w ukryciu. „Moje myśli kieruję do krewnych i dzieci Jürgena Coningsa. Dla nich to bardzo smutna wiadomość, bo tracą ojca, krewnego lub przyjaciela” – napisał wirusolog.

Jürgen Conings miał odpowiadać za magazyn broni w koszarach w Leopoldsburgu – pomimo sankcji dyscyplinarnych, jakie dotknęły go ze względu na „skrajnie prawicowe poglądy”. Z tego magazynu komandos, ochrzczony później mianem „covidowego Rambo”, miał wykraść wiele sztuk broni i amunicji.

Conings był doświadczonym snajperem, ponieważ służył w byłej Jugosławii, Bośni, Kosowie, Libanie i Iraku, a do 2019 roku był także w Afganistanie. Mężczyzna potrafił się więc ukrywać i wykorzystywać teren naturalny. Las, w którym ostatnio przebywał jest gęsty, co utrudniało poszukiwania.

„Covidowy Rambo” ucieka już trzy tygodnie. Jego zwolennicy wychodzą na ulice

W połowie maja mężczyzna zniknął, a jego żona zawiadomiła policję. Conings porzucił auto przed Parkiem Narodowym Hoge Kempen i ślad po nim zaginął. W poszukiwania zaangażowano setki policjantów i żołnierzy.

„Covidowy Rambo” nieuchwytny. Służby specjalne popełniły błąd

„Covidowy Rambo” groził głównemu wirusologowi kraju, a już wcześniej był pod lupą służb. Trafił bowiem na listę najbardziej niebezpiecznych i poszukiwanych osób w Belgii.

Źródło: brusselstimes.com

25 KOMENTARZE

  • Jak miło jak zwykle spotkać covidianina – ja zwykle – reszta ludzkości /czyli jak w Polsce 80%/ to debile – czy wy naprawdę uważacie się za jakichś nadludzi ???

  • Światowa śmiertelność tej plandemii to 0,05 % !!! Wszystkie rządy pod mur za oszustwa, zbrodnie przez zaniechanie leczenia i eksperymenty na ludzkości. I jak czytam, parcie do wiedzy Cię nie dotyczy, a szkolą pisowscy reżymowi oszuści z tvp. Wbij sobie więc do głowy, że to nie jest żadna „pandemia”, tylko szczepionkowa depopulacja ! A jeśli się wyszczepiłeś, trzymaj się zdala od normalnych ludzi, bo będziesz białkiem kolczastym zarażał wokół. Jasne już ?

  • Wirus kowitu do dzisiaj nie został wyizolowany.Więc może go zwyczajnie nie ma? Jakies argumenty kowidowy kmiocie?

  • A jego wywieźli do Guantanamo ? Hitlerowców też ukrywano po wojnie, bo specjaliści zawsze byli w cenie. Przestroją główeczkę i zrobią „seryjną” laleczkę.

  • Wątpię, że ten covidowy Rambo w ogóle istniał.
   Gdyby chciał rzeczywiście zabić tego covidowego konowała i propagandystę, to nie trąbiłby tego na lewo i na prawo, tylko po cichu, zanim by się się ktoś zorientował, wyciągnąłby swoje zabawki ze zbrojowni, i rozwalił dziada bez problemu.

   To kolejne akcja propagandowa, której zadaniem jest pokazanie światu, że w bajką o covidzie nie wierzą tylko wariaci, płaskoziemcy.

   PS
   Wariatom z reguły nie powierza się magazynu z bronią.

 1. Ciekawe jest kto go znalazl. Burmistrz jednego z okolicznych miasteczek. Akurat rowerem tam jechal. A ludzie laza tam codziennie z psami i jak dotad nic nie mogli znalesc

 2. On mial zabic jednego ministra. Ten jeden minister zabil tysiace ludzi rozporzadzeniami do walki z grypa. W Polsce mamy juz okolo 150 000 nadmiarowych zgonow (nie z powodu grypy a z powodu powaznych chorob) a morderca Niedzielski dalej na wolnosci

Comments are closed.