Stany Zjednoczone zmienią flagę? „Ta jest symbolem rasizmu”

Amerykańskie flagi w Dzień Pamięci Źródło: Pixabay
Amerykańskie flagi w Dzień Pamięci Źródło: Pixabay
Piosenkarka Macy Gray twierdzi, że Stany Zjednoczone powinny zmienić obecną flagę, ponieważ tzw. „Old Glory” jest „postrzępionym, przestarzałym, dzielącym symbolem rasizmu”.

– Amerykańska flaga jest postrzępiona, przestarzała, dzieląca i niepoprawna, i wymaga aktualizacji – przekonywała piosenkarka Macy Gray w swoim artykule dla Market Watch.

Według piosenkarki Old Glory zastąpiła flagę Konfederacji i w jej mniemaniu jest ona symbolem rasizmu.

– Nie reprezentuje już nas wszystkich. To niesprawiedliwe być zmuszonym do jej uhonorowania. Czas na nową flagę – grzmiała gwiazdka.

Piosenkarka uważa, że nowa flaga powinna mieć 52 gwiazdki, które symbolizowałyby także Portoryko oraz Waszyngton.

Bez białych pasków na fladze

Białe paski na amerykańskiej fladze w weksykologii oznaczają czystość i niewinność. Według piosenkarki – te przymioty nie pasują do Stanów Zjednoczony.

Gray uważa, że Ameryka jest zepsuta i w kawałkach, a paski na fladze powinny mieć kolor złamanej bieli, który by to symbolizował.

Gwiazdki na fladze według piosenkarki też nie powinny być białe, tylko powinny mieć różne odcienie, tak jak różne odcienia ma skóra mieszkańców USA.

Źródło: Fox News

20 KOMENTARZE

 1. Ameryka jest zepsuta i w kawałkach właśnie przez takich wariatów jak ta piosenkareczka. Odstawić to za granicę z „różnorodnym” Meksykiem i po problemie.

  • Dodałbym jeszcze murzynka Bambo jak schodzi z drzewa – noo, z palmy ;)
   Tylko, żee, może być niewidoczny… Najwyżej dodało by się murzynkowi małą, tajemniczą aureolkę .

 2. Stany Zjednoczone najlepiej jakby przestały być zjednoczone może nawet wojna domowa
  już upadają zadłużone, upadłe miasta jak Detroit, Chicago, Gary, Camden Los Angeles, San Francisco … upadły przemysł, tym przemysł filmowy Disney Spider-Man 1, 2, Captain Feminist, Birds of Gey … media propaganda lgbtq czyli satanistów, zboczeńców itp itd
  Jeszcze próbują mieszać w Syrii, na Białorusi, w Rosji …
  Wymiana słabego Trumpa na słabego Bidena :)

 3. Old Glory nie zastąpiła flagi Konfederacji. Flaga Konfederacji NIGDY nie była flagą USA. Pani piosenkarka ma braki w wykształceniu.

 4. W sumie czemu nie mogą zmienić flagi? W Polsce jest partia, która co chwilę krzyczy „wolność”, a cenzuruje forum. Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu źle?

  • Choć mnie często wycinają, to nie poprę Ciebie, gdyż jestem za moderacją. Problem w tym, że na tym forum cenzura jest „mądra inaczej”.

 5. No jak można mieć białe zęby ? No jak ? Istny i ustny rasizm ! Kolorowe, by prezentowały wszystkie odcienie skóry. To jej trzeba pilnie podpowiedzieć. A na murzynach, ta biel, to się makabrycznie rasistowsko prezentuje. Biały dominuje w gębie czarnego, czy tam innego kolorowego ? Toż to zdrada lewactwa i równouprawnienia !
  Przed Ameryką stoi niebanalne zadanie

Comments are closed.