Ziemkiewicz OSTRO: „Z LGBT trzeba walczyć!”

Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)
Rafał Ziemkiewicz i flaga LGBT/fot. PAP/Leszek Szymański/PAP/EPA (kolaż)
Rafał A. Ziemkiewicz w swoim felietonie „Murem za Klepacką, czyli przeciwko Nowemu Zamordyzmowi” opisał mechanizmy działania LGBT. Mimo że od ataku tęczowych środowisk na polską mistrzynię olimpijską w windsurfingu minęło już trochę czasu, spostrzeżenia publicysty dotyczące tego konglomeratu wciąż pozostają aktualne.

Przypominamy, czym jest LGBT dzień po tym, jak ulicami polskiej stolicy po raz kolejny przeszedł tęczowy pochód – i po raz kolejny już pod patronatem prezydenta miasta Rafała Trzaskowskiego.

„Wróg już wdarł się do naszego domu”

„Wróg u bram – a nawet gorzej, wróg już wdarł się do naszego domu, podstępem, wykorzystując nasza dobroduszność i poczciwość, i buszuje po nim z coraz wyraźniej widocznym zamiarem zamienienia go nam w kacet” – zauważył Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta podkreślił, że postulowana przez lewicę „równościowa” edukacja opiera się na twierdzeniu – z którego uczyniono aksjomat – że „płeć człowieka to tylko przesąd”.

„«Nikt nie rodzi się kobietą» (to zresztą tytuł jednego z kanonicznych tekstów marksizmu-feminizmu), płeć to «konstrukt kulturowy» (stąd w angielszczyźnie, współczesnej linqua franca, zastąpienie kojarzonego biologicznie słowa „sex” neologizmem „gender”) – w każdym jest potencjał bycia zarówno kobietą, jak i mężczyzną. W jednym okresie życia możemy się czuć i realizować jako jedno, w innym jako drugie. Tym bardziej płynna jest nasza «orientacja seksualna»” – wyliczał kolejne absurdy Ziemkiewicz.

Trzeba sposobem

Jak przypomniał, nagrana ukrytą kamerą „seks-wolontariuszka” ujawniła chytre metody seks-edukatorów.

„Najpierw trzeba dzieciom mówić rzeczy, które wydają się płynąć z wrażliwości na cudzą krzywdę i odmienność, możliwie niekontrowersyjne, aby pozyskać ich zaufanie. I dopiero wtedy zacząć głęboką intoksykację: wcale nie jesteś chłopcem ani dziewczynką, rodzice, którzy ci to wmawiają, po prostu się nie znają, są zacofani, homofobiczni i źli. Pamiętacie Państwo film «Dreszcze» i komunistycznego wychowawcę , granego przez Zdzisława Wardejna? «Kochane dzieci, trzeba wreszcie powiedzieć rodzicom nie, trzeba być odważnym»” – pisał.

Początki totalitaryzmów

„Wszystkie totalitaryzmy zaczynały od tego samego. Od wychowania dla ideolo grupy janczarów, fanatyzowanych przekonaniem, że ich prorocy posiedli jedyną prawdę, której starzy nie rozumieją i dlatego trzeba ich odesłać na śmietnik historii. Czerwoni, brunatni – nie ma różnicy, tęczowi powtarzają tylko sprawdzone wzorce” – przestrzegał Ziemkiewicz.

Publicysta wskazał też, że politycy opowiadający się za wprowadzeniem organizacji LGBGT do szkół wykazują się „wyjątkowo cyniczną manipulacją”. Powołują się wszak na „standardy WHO”, które w istocie są „autorskim manifestem jakiegoś podejrzanego gremium, którego WHO nigdy nie autoryzowała”.

W ocenie Ziemkiewicza jest to „typowa propagandowa ściema, która ma sparaliżować opór przeciwko rewolucji argumentem «naukowości»”.

„Dokładnie w to samo grali komuniści, nazywając ideolo marksizmu-leninizmu «światopoglądem naukowym»” – wskazał.

„«Edukacja» polegająca na przebieraniu chłopców w sukienki i sprowadzaniu do szkół dziwadeł z gatunku «drag queen» nie jest żadną edukacją, a zło, jakie wyrządza, nie wyczerpuje się na demoralizacji. Celowo, cynicznie, robi się naszym dzieciom kaszę z mózgu, zaburzając ich identyfikację płciową” – zaznaczył.

Jednocześnie wskazał, że mimo wszystko największe zagrożenie płynie z popkultury sterowanej przez wielkie korporacje – zwłaszcza duopol Google i Facebook, które kontrolują 70 proc. zasobów internetu.

„Parada równości” jak pochód pierwszomajowy

Dziennikarz zwrócił też uwagę na podobieństwa pomiędzy warszawską „paradą równości” i pochodami pierwszomajowymi. Już w przeszłości Facebook i Google miały bowiem wyznaczone miejsce w pochodzie „pomiędzy pracownikami innych globalnych korporacji, organizacjami LGTB, partiami «Razem» czy «Wiosna» i przedstawicielstwami dyplomatycznymi innych państw”.

„Podobieństwo do pochodów pierwszomajowych, na które też zapędzano całe «zakłady pracy», jest równie nieprzypadkowe, jak podobieństwo «Antify» do «Czarnych Koszul» czy «Sturm Abteilung»” – skwitował Ziemkiewicz.

Rewolucja

„Wszystkie rewolucje, powtórzę, czerwona, brunatna czy tęczowa, działają tak samo. Kryją swe prawdziwe cele, wedle zasady «mądrości etapu». Faszyści chcieli tylko sprawiedliwości społecznej i ukrócenia wyzysku wielkiej finansjery, komuniści rozwodzili się nad krzywdą robotników i tłumy ich poputczikówm, nawet jeszcze i po referacie Chruszczowa, żyły w przekonaniu, że walczą o godne życie dla ludzi pracy, o prawa związkowe i bezpieczeństwo socjalne – tak samo, jak pani Rusin czy pan Szyc wierzą, że bronią jakichś rzekomo prześladowanych, a pan Rabiej uzasadnia krzywdzenie dzieci przez seks-edukatorów zmyślonymi opowieściami o dzieciakach, które z uwagi na te rzekome prześladowania za «orientację» jakoby «masowo popełniają samobójstwa»” – wskazał.

„Ale tak naprawdę, cokolwiek by ideolo dla zamydlenia oczu opowiadało, zawsze chodzi o to samo – o zbudowanie «nowego wspaniałego świata» pod strychulec ideolo” -podsumował.

Ziemkiewicz podkreślił, że „z LGBT trzeba walczyć!”.

„To nie są ludzie dobrej woli, ale nowi bolszewicy, nowi naziści, którzy chcą nas zniszczyć w imię swojego obłędnego ideolo. Podkreślam – mówię o zwalczaniu LGBT, ideolo, nie homoseksualistów. Bo w LGBT wcale nie chodzi o homoseksualizm, tak samo jak w komunizmie nie chodziło o robotników, w nazizmie o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych Traktatem Wersalskim Niemców, a w feminizmie nie chodzi o kobiety” – skwitował publicysta.

Źródło: uziemkiewicza.pl

16 KOMENTARZE

  • Pewno tak. Gdzie bym szukal? Na wschodzie – zarowno bliskim jak i dalekim. To sa mocarstwa, ktorym na reke jest wszelka destabilizacja Zachodu.
   Inny powod to triumfy neomarksizmu. Od II WS uczelnie opanowaly lewicowe idee. Coraz bardziej radykalne. Uczelnie zas sa kuznia elit, wiec i elity staly sie lewicowe A czym zajmuje sie lewica? „Ratowaniem” ludzi. Marksizm bredzil o walce klas. Gdy to juz sie zdezaktualizowalo, to lewica musiala poszukac nowego targetu. Znalazla m.in. LGBT.

 1. Cóż tu komentować?
  Oczywistość.
  Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne.
  Również wtedy gdy się farbuje na zielono lub tęczowo.

 2. teczowa czesc konfederacji glosujaca na teczowego trzaskowskiego chyba niezbyt lubi Ziemkiewicza po tym artykule

  • Nikt nie zagłosował na Trzaskowskiego z powodu jego poparcia dla ideolo LGBTQuQu, ale dla paraliżu niszczycielskich „reform” Populimu i Socjalizmu, tej zakłamanej zafajdanej bandy dyletantów, która pasożytuje na naszym narodzie.

 3. Też głosowałem na Trzaskowskiego II turze wyborów prezydenckich Twierdzisz, że głosowanie na lewusa tylko dlatego, by socjaluchy pisiorskie nie miały sprawnego monopolu na rozszerzanie socjalizmu – jest „dowodem” na moje elgiebetowanie? Pocieszna „logika” 😋

  • Panie Wuju, nie mam konta na tym forum dla pasjonatów i nie mam licencji „pasjonata”, ale uwielbiam Pana tam czytać jak zamiatasz Pan zidiociałych zaplutych lewaków. Chapeau bas. Proszę niech Pan tutaj więcej pisze. Pozdrawiam!

  • Uczepiłeś się tego jak pijany płotu i nadajesz przy każdej okazji, a wiesz chociaż cokolwiek o okolicznościach tego wydarzenia? Braun nawet nie miał pojęcia kim jest niejaki Sabina w tłumie ludzi, których Braun swoją interwencją obronił przed policją ogłaszając ich jego „asystentami społecznymi”…

 4. Gdybym był homo to guzik by mnie obchodziło jakieś LGBT. Z resztą słyszałem że w samym LGBT ponoć trwa konflikt pomiędzy homoseksualistami kobiecymi i męskimi. Przecież w miarę wykształcony homoseksualista na pewno dostrzeże, że to nie jest organizacja mająca mu jakoś pomagać. Seksualność nie ma nic wspólnego z np. cechami osobowości które się nabywa a później sprzedaje na rynku pracy. Nie płacą mi za to że jestem homo, ale za to że mam kwalifikacje, dwie ręce do pracy i mózg.

Comments are closed.