Amerykańska armia w natarciu. Będzie finansować przerabianie się z żołnierza na „żołnierkinię”

Amerykańska armia będzie finansować operacje
Amerykańska armia będzie finansować operacje "zmiany" płci. na zdjęciu załoga helokoptera marynarki Wojennej składająca się z samych homoseksualistów. Zdjęcie: US Navy
Amerykańskie wojsko będzie finansować „przeróbki” płci u żołnierzy. Koszt pojedynczego przypadku może sięgać nawet 100 tysięcy dolarów.

Już na samym początku swego urzędowania prezydent Joe Biden zniósł ustanowiony przez Donalda Trumpa zakaz pełnienia czynnej służby wojskowej przez zmiennopłciowców. Teraz pod wpływem lobby LGBTUS Biały Dom idzie jeszcze dalej. Wojsko zamierza finansować „zmianę” płci każdemu wojskowemu, który sobie tego zażyczy.

Sekretarz Departamentu ds. Weteranów Denis McDonough przemawiał na imprezie Pride Month LGBTWC na Florydzie i powiedział, że departament „podejmuje pierwsze niezbędne kroki w celu rozszerzenia opieki o operację potwierdzenia płci”. Armia ma pomóc i finansować pełen proces „przerabiania płci” – począwszy od brania środków hormonalnych, chemiczną kastrację etc., aż po wszelkie modyfikacje chirurgiczne.

Jest kilka kroków, które wymagają czasu. Ale idziemy do przodu, metodycznie, ponieważ chcemy, aby ta ważna zmiana w polityce została wdrożona w sposób, który został dokładnie przemyślany, aby zapewnić, że usługi dostępne dla weteranów spełniają rygorystyczne standardy jakości opieki zdrowotnej Departamentu ds. Weteranów – mówił McDonough.

Stwierdził, też że „częściowo z powodu stresu związanego z poczuciem przynależenia do mniejszości weterani LGBTQ+ doświadczają chorób psychicznych i myśli samobójczych znacznie częściej niż osoby spoza swojej społeczności, ale znacznie rzadziej szukają rutynowej opieki, głównie dlatego, że boją się dyskryminacji”.

Gdy Biden znosił zakaz pełnienia służby przez zmiennopłciowców rzecznik prasowa Białego Domu Jen Psaki mówiła, że „tożsamość płciowa nie powinna być przeszkodą w służbie wojskowej, a siła Ameryki tkwi w jej różnorodności”. – Ameryka jest silniejsza na całym świecie, gdy jest inkluzywna – oznajmiła.

W badaniu z 2016 r. oszacowano, że od 1320 do 6630 pełniących czynna służbę to zmiennopłciowcy na różnym etapie przeróbek. Od 830 do 4160 wojskowych zmiennopłciowców jest w rezerwie.

Szacuje się, że koszt pełnej przeróbki płci może wynieść około 100 tysięcy dolarów. Tymczasem weterani wojskowi są grupa społeczną najbardziej dotkniętą problemami uzależnienień i bezdomności.

Szacuje się, że ponad 35 tysięcy weteranów pozostaje bez dachu nad głową. To głównie wojskowi, którzy służyli na licznych wojnach i są dotknięci syndromem stresu pourazowego.

15 KOMENTARZE

  1. Obejrzyjcie sobie amerykańską reklamę zachęcającą obywateli do wstępowania do wojska. Dzięki lewusom USA stały się pośmiewiskiem na skalę światową.

  2. Podobno Spartanie byli niezwyciężeni, bo ich żołnierze byli pedziami walczącymi w parach. Dawali z siebie wszystko w obronie „partnera”

  3. I te pajace maja nam gwarantowac obrone, a my im placimy za baze u siebie?? WTF?! Ktos postanowil zniszczyc USA i UE od srodka. Nasza piata kolumna tez preznie dziala – nie ma dnia bez „wesolych” niusow na tematy interesujace dla moze 3% obywateli. To co istotne trzeba samemu wyszukiwac, bo mendia i politruki solidarnie pomijaja.

  4. a jak przyjdzie walczyć z ruskami czy chińczykami, to Polacy znowu będą ratować Europę jak w 1920 bo amerykańczyczki powiedzom: mami aj łant goł homi, aj donnt łona daj hir!

  5. nikt z nas by nie przypuszczał, że z dziką rozkoszą będziemy chcieli obserwować porażki tych kowbojów, teraz już jewryboy’ów.

  6. I teraz jasne jest po co im ‚polski’ WOT na Bliskim Wschodzie, po co była próba zawiązanie Układu Warszawskiego 2.0 w mieście o nawie War Saw.

Comments are closed.