Koledzy nie mogą? Skocz na browara z psem. Włosi stworzyli markę piwa dla czworonogów

Piwo dla psów Źródło: Instagram/dapian1904
Piwo dla psów Źródło: Instagram/dapian1904
Koledzy nie mogą wyjść, albo żona nie chce cię wypuścić? We Włoszech mężczyźni z takim problemem będą mogli napić się ze swoimi pupilami. Marka Da Pian 1904 stworzyła bowiem specjalne piwo dla psów.

„PAWSE to napój bezalkoholowy koloru bursztynowego, niegazowany, białkowo-witaminowy, bez dodatków chemicznych i z surowców najwyższej jakości. Zdrowy i oryginalny produkt dla naszych wiernych przyjaciół wyprodukowany według ekskluzywnej receptury przygotowanej pod okiem weterynarzy i we współpracy z fabryką żywności dla zwierząt” – chwali swój produkt browar Da Piana 1904, posiadający ponad stuletnią historię piwowarską.

Pomysł na piwo dla psów powstał w okresie najgorszego lockdownu we Włoszech, kiedy bardzo socjalni Włosi nie mogli spotykać się ze swoimi znajomymi na piwku w pubach i restauracjach. Włochom pozostało jedynie picie w towarzystwie swoich pupili.

No, ale co to za przyjemność jak taki pies tylko chłepcze wodę z miski? Dlatego Da Piana 1904 stworzyła piwo dla psów.

– Psy od zawsze stanowią część życia Włochów. Myślimy o ich dobrym samopoczuciu i możliwości wspólnego spędzania czasu – mówi przedstawicielka firmy Raffaella Da Pian.

Nie jest to oryginalny pomysł Włochów. Podobne produkty są już dostępne w USA, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Źródło: dapian.info, Instagram/Da Pian 1904

1 KOMENTARZ

  1. Następny etap to randka z psem… tak to po cichutku LGBT+Z metodą salami oswaja nas ze swoimi chorymi skłonnościami.

Comments are closed.