Lewicowe elity w natarciu. Sadomasochistyczne występy kandydata do Rady Miejskiej

Kandydat do Rady Miejskiej Nowego Jorku Zack Weiner w sadomasochistycznym seansie. Zdjęcie: Facebook/ Weiner
Kandydat do Rady Miejskiej Nowego Jorku Zack Weiner w sadomasochistycznym seansie. Zdjęcie: Facebook/ Weiner

W sieci pojawiło się nagranie z seansu sadomasochistycznego z jednym z kandydatów do Rady Miasta Nowy Jork. Niewykluczone, że zamieścił je sam „bohater” występów.

W amerykańskich mediach społecznościowych pojawiło się nagranie pokazujące praktyki sadomasochistyczne. Jak się okazało głównym bohaterem jest aktor Zack Weiner, który z Manhattanu kandyduje do Rady Miejskiej Nowego Jorku.

Na nagraniu widać Weinera, zakneblowanego i niezdolnego do mówienia. Znęca się nad nim ubrana w skórzany stanik kobieta – leje na niego gorący wosk, a do sutek przypina spinacze do wieszania ubrań. Nagranie powstało półtora roku wcześniej w klubie Parthenon w Midtown, znanym z tego, że w jego piwnicach odbywają się imprezy sadomaso.

Sam kandydat nie zaprzecza, iż to on jest na nagraniu, które ktoś anonimowo umieścił w sieci. – Nie chciałem, żeby ktokolwiek to widział, ale oto jesteśmy. Nie wstydzę się prywatnego wideo krążącego o mnie na Twitterze. To była rozrywkowa aktywność, której się wtedy oddawałem dla zabawy z moja przyjaciółką. Jak wielu młodych ludzi, żyję w świecie, w którym niektóre z naszych najbardziej prywatnych chwil zostały pokazane online – powiedział Weiner w oświadczeniu dla „New York Post”. – Jestem dumnym BDSMerem. Lubię aktywność BDSM – pochwalił sie Weiner.

Nagranie zniknęło z sieci, ale w kilku miejscach pojawiły się kadry z filmiku. O Weinerze nagle zrobiło się głośno i wielu podejrzewa, że to on sam zamieścił nagranie w sieci, by podtrzymać swa upadającą kampanię wyborczą.

Weiner jest synem producenta telewizyjnego Erica Weinera, który jest m.in. współtwórcą popularnego programu telewizyjnego dla dzieci „Dora The Explorer”.

6 KOMENTARZE

  1. Powinni to wprowadzić w Polsce. Myślę, że wielu by chciało pokropić woskiem na suty czy wybatorzyć któregoś z radnych.

  2. Zabawa na 102.
    ps.
    Weiner – to takie piekne eskimoskie nazwisko. Oni wiedza jak promowac zboczenia, a pozniej wcielac te w zycie.

  3. koleżanka prawniczka mi zdradziła, że miała sprawę, którą musiała zatuszować…nekrofilia prezydenta średniego miasta, były zdjęcia… było to parę lat temu. bez nazwisk

Comments are closed.