LGBTWC nie odpuści nawet dzieciom. Homoseksualiści w „Ulicy Sezamkowej”

Nowymi bohaterami
Nowymi bohaterami "Ulicy Sezamkowej" są homoseksualiści i "ich" córka. Zdjęcie: Facebook/Alan Muraoka
Stacja HBO wprowadza homoseksualistów do programu dla dzieci „Ulica Sezamkowa”. Nowymi bohaterami jest rodzina: maż i mąż, czy tam żon i „ich” córka.

W nowym odcinku Dnia Rodziny „Ulicy Sezamkowej” wprowadzono nowych bohaterów. Nina przedstawiła swoje brata granego przez Chris Costa i jego mężona – Alexa Weismana.

Panowie mają razem córkę (Elmę Perez), tzn. tak mówią, że jest ich. Wprowadzanie homoseksualistów do programu dla dzieci ma być części obchodów miesiąca homoseksualnej pychy (Pride Month).

O homoseksualistach w programie dla dzieci poinformował z zachwytem Alan Muraoka, który wciela się w postać Alana.

„Ulica Sezamkowa zawsze była przyjaznym miejscem różnorodności i integracji. Dlatego jestem bardzo podniecony, że mogę przedstawić brata Niny Dave’a, jego męża Franka i ich córkę Mię na naszej słonecznej ulicy” – napisał na Facebooku Muraoka. „Miłość to miłość i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dodać tę wyjątkową rodzinę do naszej rodziny Sezamkowej”.

Pomysł epatowania homoseksualistami w programie dla dzieci spodobał się bardzo aktywistom ideologii LGBT. „Odcinek Ulicy Sezamkowej z okazji Dnia Rodziny wysyła proste i ważne przesłanie, że rodziny występują we wszystkich formach, a miłość i akceptacja są zawsze najważniejszymi składnikami rodziny” – napisała na Twitterze prezes i dyrektor generalna organizacji homoseksualistów i lesbijek GLAAD Sarah Kate Ellis.

7 KOMENTARZE

  1. Nie „nawet dzieciom” a „zwłaszcza dzieciom”. Co prawda jestem homo, ale nawet ja deprawowanie dzieci uważam za obrzydliwe.

  2. Ponieważ pycha jest ,wyższym’ stopniem megalomani,należy się spodziewać iż upadek (tzw na pysk) może być b.bolesny i porównywalny nawet do holokaustu.Zwłaszcza,że już III nacje
    usiłują zniszczyć status quo w zachodniej kulturze.Niestety potwierdza się opinia,że biała rasa
    ma manię samobójczą.Dla niedowiarków polecam przeczytanie wstępu do ,Diuny’ Herberta.
    Jeszcze wasi potomkowie będą wierzyć w Mahometa,zwłaszcza iż wyznanie to jest ostatnim konsekwentnym.

  3. A kiedy pedofile, zoofile i nekrofile? Bo to tylko kwestia czasu, kiedy kolejni dewianci zaczną się domagać swoich „praw”.

Comments are closed.