Liderzy szczepień. Teraz mierzą się z rosnącą liczbą zakażeń. To już początek IV fali?

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP/Pixabay (kolaż)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Wielka Brytania, która jest jednym ze światowych liderów szczepień, w ostatnim czasie mierzy się z rosnącą liczbą zakażeń.

Mimo, iż Wielka Brytania jest jednym ze światowych liderów szczepień, to w ostatnich dniach na Wyspach rośnie liczba zakażeń. Czy to już początek IV fali?

Szczepienia w Wielkiej Brytanii

Do 18 czerwca w Wielkiej Brytanii podano już ponad 73 miliony dawek szczepionki przeciw COVID-19. To oznacza, że w pełni zaszczepionych jest ponad 31 milionów Brytyjczyków.

Jakie ma to odniesienie do ogólnej liczby obywateli Wielkiej Brytanii? W pełni zaszczepione jest ponad 46 procent społeczeństwa.

Z tym wynikiem Wielka Brytania jest jednym z światowych liderów szczepień. Nie licząc krajów, które mają liczbę mieszkańców mniejszą niż milion, na Wyspach odnotowano szósty najwyższy wynik na świecie pod względem liczby szczepień na 100 mieszkańców.

W sumie wykonano 108.66 szczepień na 100 mieszkańców. Wyższy wskaźnik mają, licząc jedynie państwa powyżej miliona ludności, takie kraje jak: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izrael, Bahrajn, Mongolia i Chile.

Wzrost zakażeń

Tymczasem, mimo intensywnej kampanii szczepień, Wielka Brytania mierzy się w ostatnim czasie ze wzrostem liczby zakażeń. W ostatnich dniach dobowa liczba zakażeń przekroczyła 10 tysięcy.

Ostatni raz tak wysokie wyniki obserwowano w drugiej połowie lutego. Jeszcze tydzień temu liczba nowych przypadków wynosiła nieco ponad 7,5 tysiąca. Rośnie także liczba zakażeń w ujęciu tygodniowym.

W ubiegłym tygodniu było to 6,8 tysiąca, co i tak stanowiło najwyższy wynik od początku marca. Obecnie 7-dniowa średnia wynosi już ponad 9 tysięcy. Jest to najwyższy wynik od końca lutego.

Restrykcje w Wielkiej Brytanii

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Wielka Brytania opóźniła o prawie miesiąc planowane znoszenie restrykcji, aż do 19 lipca. Działo się to w okresie, kiedy liczba zakażeń w Wielkiej Brytanii zaczęła rosnąć.

Odpowiedzialny za wzrost zakażeń ma być wariant Delta koronawirusa, który zdecydowanie dominuje, jeśli chodzi o przypadki wykrywane na Wyspach. Czy to już początek IV fali i jeśli liczba zakażeń będzie dalej rosła, rząd zdecyduje się na zaostrzenie restrykcji? O tym przekonamy się już niedługo.

28 KOMENTARZE

 1. Co się dziwić, skoro tak zwany test wykrywa białko kolca, a w komórkach organizmów tak zwanych zaszczepionych prawdopodobnie cały czas trwa produkcja tego białka? No bo niby CO miałoby przerwać tę produkcję, gdy podano mRNA ale nie podano komplementarnego RISC-miRNA, który normalnie zakańcza powielanie w komórce?

   • Produkcja białka się kończy ale kto da gwarancje, że białko nie zostaje na dłużej w tkankach? Ponadto nikt, łącznie z producentem nie jest w stanie podać ILE DOKŁADNIE dni trwa działalność mRNA? Tylko że niedługo. ILE dni? Do tego nie ma pewności czy nie zadziałają odwrotne transkryptazy i nie wbudują mRNA w genom?

 2. Szczepienie podczas pandemii to szczyt głupoty. KAŻDA szczepionka na jakiś czas osłabia organizm. Wszyscy prawdziwi lekarze (nie wypisywacze recept) to potwierdzą. A tu osłabiony układ odpornościowy musi walczyć na dwa fronty.

 3. W ostatnich dniach ujawnionow w Szwecji, że cwaniacy pobierali próbki do testów na Covid-19, ale ich nie przeprowadzali, brali pieniądze i wystawiali świadectwa. Chodzi o tysiące przypadków. I takich przedsiębiorczych byznesmenów pewnie będzie więcej.

 4. A w Polsce cisza z powikłaniami poszczepiennymi. No cóż jesteśmy pod opieką JP2 i innych świętości…

 5. Czeka nas fala zakrzepic, udarów mózgu i zawałów pośród wyszczepów. Spowodowane to będzie wszyscy wiemy czym. W mediach zostanie to sprzedane jako czwarta fala kowitu spowodowanego przez mutację z Pernambuco.A roznosicielami tej „straszliwej mutacji” będą wyłącznie osoby nie zaszczepione.Zakład?

 6. Do Senior/plus/Znaczny. Wystarczy porozmawiać z ludźmi z karetki ile razy jeżdżą do NOP-ów i wszystko jasne jak ze Szpitalem Narodowym bo tam karetki jeździły tylko z certyfikatem !!!

 7. IV Fala to po szczepieniach . Wszystko dobrze obmyślone , żeby był ciąg dalszy bo to jest kasa , kasa . Wiedzieli , że grypa się skończy więc naganiali na szczepienia a szczepionki zaczęły zarażać nową mutacją czyli czym więcej jest szczepionych ludzi tym więcej przybywa zakażeń ! Gorzej jak powstanie groźna mutacja naprawdę i wtedy będzie problem . A tak to wszystko idzie w dobrym kierunku wojny i to jest nie uniknione ! Psychopatów coraz więcej .

  • Raczej obstawiam niekończącą się infekcję tym nieszczęsnym białkiem, którego zapewne nie idzie zupełnie usunąć z organizmu. Specyfik zwany szczepionką trafia do układu krwionośnego, stamtąd zaś do najważniejszych organów. Mechanizmu zaprzestania produkcji białka spike’a komórka nie ma, zaś przeciwciała nigdy nie zlikwidują sytuacji do zera. To jak chroniczne zakażenie krwi.
   Ale na tym też można zarobić (przed śmiercią pacjenta).

  • Powstanie problem? Zależy dla kogo.Dla ofiar bedzie to istotnie jakis problem. Dla depopulatorów będzie to rozwiazanie pewnego prolemu.

 8. A Białorusini zdrowi. Śmiertelność ogólna najniższa od prawie 30 lat. Zaraz ktoś wyskoczy z dyktaturą i niewiarygodnością danych ale tam mieszka mnóstwo Polaków i jeździ też masa Polaków z kraju. Nic złego się nie dzieje przy promilach zaszczepionych Sputnikiem i Sinovac’iem..

 9. Wielka Brytania przeżywa kolejny wzrost w Wuhan coronavirus (COVID-19) przypadków pomimo faktu, że większość dorosłych w kraju zostały zaszczepione.

 10. „Nie ma nadziei i nie ma możliwości leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni,” Montagnier stwierdził wyraźnie w segmencie. „Musimy być przygotowani na kremacji ciał.”
  Strzały Grypy Wuhan zostały zaprojektowane do „powolnego zabijania” mas poprzez opóźnioną w czasie śmierć .

 11. Świeża wiadomość z „linii frontu”. Córka znajomego z Katowic, wysportowana zdrowa młoda kobieta, niestety głupia bo wyszczepiła się i dziś drugi raz poroniła. Okazało się, że jest już cała zatruta kolcami białkowymi. Krwotok po poronny nie chce ustąpić. Słowo daję zatłukę każdego zamieszanego w depopulację squ….na. Niestety, mało realne to życzenie – należałoby wybić setki, jak nie tysiące satanistycznych syjonistycznych łajdaków wraz z ich klakierami i rządowymi służącymi.

  • W którymś monecie masa krytyczna zostanie przekroczona jak ci wszyscy ludzie po szczypawkach się zorientują, że zostali oszukani i wtedy będą samosądy. Na pierwszą linie pójdzie tak zwana służba zdrowia.

  • W dokumenty będzie wpisane że pacjentka była chora, a nie że od szczepionki – lekarze piszą dokumenty pod firmy farmaceutyczne bo mają kasę – trzeba by każdą sprawę do prokuratury to trudniej motać, lekarz niczego się nie boi…to trochę jak mafia

Comments are closed.