Ostra bójka na autostradzie. Czeski kierowca bił się z chamskim motocyklistą [VIDEO]

Foto: YouTube Stop Cham
Czeski kierowca czekający przed bramkami na autostradzie A4 nie wytrzymał. Nagranie z mężczyzną okładającym motocyklistę podbija Internet.

Przed punktem poboru opłat na A4 doszło do szokujących wydarzeń. W kolejkę oczekujących aut próbowali wepchnąć się motocykliści.

Motocykliści próbowali wepchnąć się m.in. przed kierowcą Volkswagena Passata na czeskich numerach rejestracyjnych. Na nagraniu z 20 czerwca widać, że Czech nie wpuszcza motocyklistów.

Motocyklista w odwecie uderza w szybę Czecha. Później motocyklista kopnął jeszcze w samochód.

Czech nie zamierzał pozwolić sobie na takie chamstwo. Na nagraniu widać, jak zdenerwowany kierowca wychodzi z auta i uderza w kierownicę motocykla.

W odpowiedzi do ataku przechodzi kierowca dwuśladu. Po ostrej wymianie zdań motocyklista rzuca się na czeskiego kierowcę i rzuca go na ziemię.

Motocyklista zdała kilka ciosów w głowę leżącego na ziemi kierowcy Volkswagena Passata. Bójkę przerwał jeden z kierowców czekających w kolejce.

Film z zajścia został opublikowany na kanale „STOP CHAM” na YouTube. Według opisu zdarzenia sytuacja została załagodzona i wszyscy rozjechali się w swoją stronę.

Jednak pod filmem nie brakuje komentarzy, że winnym zajścia jest motocyklista. Internauci z Polski stanęli w obronie bitego Czecha.

Źródło: o2

9 KOMENTARZE

 1. To zbyt daleko posunięty wniosek, że to był Czech.
  Polacy rejestruja firmy i auta w CZ, aby nie płacić wysokich podatków.
  Ja też mam auto na czeskich tablicach.

 2. a tych j3baиych „motorzystów” bym na koniec świata wysłał. Nikt się nie zachowuje tak arogancko na drogach jak te przychlasty. Segregują się na tych na ścigaczach, na skuterach, na chopperach, na turstycznych, crossowcy i inne tam gatunki zależne od przeznaczenia maszyny. Wszyscy jeżdżą podobnie, wyprzedzanie na ciągłej, pod górkę, przekraczanie prędkości, NAGMINNE przepychanie się jak na filmiku,a oni są tacy przykładni i porządni. Skórkowa banda jajkogłowych.

  • nie miał jedynie możliwości fizycznej z braku odpowiedniego ‚przyrządu’.

   Wniosek? Chcesz mieć pewność co do obrony swojego życia i godności – noś broń!

 3. Niezależnie od tego kim był bity przez chama kierowca, chyba nie będzie trudno zidentyfikować go i stosownie ukarać bo to jednak była napaść. A wcześniej przekroczenie przepisów.

 4. Motocykliści i inni jednośladowcy, to z reguły chamy na drodze – dla nich przepisy nie istnieją a pierwszeństwo wynikające z przepisów traktują jak przymus – on MUSI być pierwszy.

 5. Ciekawe, czy tira też by skopał? Motocykliści mają problemy natury psychicznej – nie rozróżniają sytuacji pierwszeństwa i możliwości od nakazu. Oni MUSZĄ!

 6. To kierowca wieśwagena wyszedł z samochodu i zaatakował. Oczywiście motocyklista sprowokował grubasa ale chyba od wymierzania sprawiedliwości jest policja i sądy w tym kraju. Jak chce się samemu dokonać samosądu to trzeba być przygotowanym na ewentualność dostania w mordę i tak się stało tym razem. Ta gruba świnia też złamała przepisy, prowadzenie samochodu topless jest wykroczeniem, być może motocyklista był zgorszony widokiem nagiej świni za kierownicą i jak najszybciej chciał odjechać.

Comments are closed.