Polska ambasado do roboty uczyć Amerykanów tolerancji. W USA zabija się ludzi LGBTQIA+ [VIDEO]

Zatrzymanie kierowcy, który samochodem zabił jedną osobę, a kilka ranił na paradzie LGBTWC na Florydzie. Zdjęcie: Twitter/Ian Margol
Zatrzymanie kierowcy, który samochodem zabił jedną osobę, a kilka ranił na paradzie LGBTWC na Florydzie. Zdjęcie: Twitter/Ian Margol

Jedna osoba nie żyje, a kilka zostało rannych po tym jak kierowca wjechał w paradę homoseksualistów, lesbijek, zmiennopłciowców na Florydzie. Polska ambasada z tchórzostwa jak zwykle nie reaguje i nie poucza Amerykanów w sprawie tolerancji.

Do tragedii doszło w Fort Lauderdale na Florydzie. 77-letni kierowca wjechał półciężarówką w maszerujący tłum działaczy LGBTLSD. Jedna osoba zginęła, a kilka zostało rannych. Rozpędzony samochód o włos minął kabriolet, którym jechała kongresmenka Debbie Wasserman Schultz z partii Demokratycznej.

Początkowo przypuszczano, że doszło do zbrodni nienawiści wymierzonej w działaczy ideologii LGBTUSA. Teraz wszystko jednak wskazuje, że był to wypadek. Kierowcą samochodu był 77-latek, który sam brał udział w pochodzie homoseksualistów, lesbijek, biseksualistów, omniseksualistów, bezpłciowców, zmiennopłciowców, kosmopłciowców etc. Nie mógł iść, więc jechał samochodem jak inni uczestnicy pokazu. Ponadto kierowca jest członkiem miejscowego Chóru Wesołków – Gay Men’s Chorus w Fort Lauderdale.

To jednak nie zmienia tego, że polska ambasada w Stanach Zjednoczonych powinna zareagować z oburzeniem i serią wpisów w mediach społecznościowych przypomnieć Amerykanom o tolerancji. Fakty nie mają znaczenia i tak jak dyplomaci amerykańscy Polsce, tak polscy w USA powinni kłamać, zmyślać, zmanipulować i w bezczelny, arogancki sposób pouczać nietolerancyjnych, zacofanych mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

 

3 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem, wzorem tego referenta z ambasady amerykańskiej w ‚polsce’, należy ufundować wysokie granty dla kierowców, którzy rozjadą najwięcej zboczeńców w Stanach. W pakiecie azyl w ‚polsce’ wraz z damską obsługą full wypas f-my Farna&Wspólniczki.

  2. Ale o co chodzi w sprawie „omniseksualistów, bezpłciowców, zmiennopłciowców, kosmopłciowców” Ktoś wie co to za jedni?

Comments are closed.