Słoń włamał się do kuchni. Zniszczenia na ponad 5 tys. złotych

Foto: Twitter

Słoń Boonchuay nachodzi mieszkankę wioski Chalermkiatpattana w Tajlandii. Bezczelny gigant włamał się do kobiety i okradł jej kuchnię.

Pani Ratchadawan Puengprasoppon z Chalermkiatpattana doczekała się nietypowego natręta. Jest nim słoń Boonchuay z tajlandzkiego parku narodowego Kaeng Krachan.

Kobieta obudziła się rano w sobotę 19 czerwca. Zbudziły ją odgłosy dochodzące z kuchni.

Ku swojemu przerażeniu kobieta odkryła, że w kuchni jest wielki słoń, który wdarł się do pomieszczenia robiąc wyłom w ścianie. Co gorsza, był to już kolejny taki wyczyn w wykonaniu mieszkańca parku narodowego.

Boonchuay był głodny i zwabiły go zapachy dochodzące z kuchni kobiety. Jak zauważyła kobieta, słoń przy pomocy trąby zgarniał jedzenie z jej kuchni.

Całe zdarzenie kobieta zarejestrowała swoim telefonem. Zniszczenia w kuchni pani Ratchadawan oszacowano na 1 140 funtów.

Przedstawiciel parku narodowego Itthipon Thaimonkol przyznał, że słoń dość często odwiedza wioskę. Zwykle, gdy zwabi go zapach z bazaru.

Thaimonkol przekazał, że pracownicy parku i wolontariusze z pobliskich miejscowości współpracują, aby kontrolować słonie. Próbują je odstraszać np. przy pomoc głośnych dźwięków.

Źródło: The Guardian

5 KOMENTARZE

 1. Wlazł pies do kuchni
  i pożarł mięsa ćwierć
  a jeden kucharz głupi
  zarąbał go na śmierć.
  A jeden kucharz mądry
  co w sercu litość miał
  postawił mu nagrobek
  i taki napis dał:
  wlazł pies do kuchni
  i pożarł…

Comments are closed.