Szczawiński OSTRO o działaniach rządu: „To już jest czyste znęcanie się nad ludźmi (…) Nie Wolno na to pozwalać!”

Minister zdrowia Adam Niedzielski i Krzysztof Szczawiński. Foto: PAP/fb
Minister zdrowia Adam Niedzielski i Krzysztof Szczawiński. Foto: PAP/fb
Dziś w Polsce odnotowano 73 nowe przypadki pozytywnych testów na Covid-19. W każdym województwie stwierdzono poniżej 10-ciu zakażeń. Do sprawy po raz kolejny odniósł się matematyk Krzysztof Szczawiński, który już 1 kwietnia ogłosił koniec tej epidemii w Polsce.

„W poniedziałki zawsze jest trochę mniej, ale dziś już w każdym województwie stwierdzono poniżej 10-ciu zakażeń, w sumie 73 w całym kraju! – średnio w tygodniu jest to poniżej jednego na 200 tys. mieszkańców! – a dodatkowo nawet jak ktoś się zarazi, to to już się dalej nie niesie epidemicznie…” – napisał Krzysztof Szczawiński.

Specjalista w modelizowaniu zjawisk społecznych odniósł się także do nakazu maskowania, który wciąż w Polsce obowiązuje w zamkniętych pomieszczeniach.

„Więc jak ktoś z tego powodu nadal nosi te maski, to znaczy że po prostu nie rozumie tych liczb i dał się nieracjonalnie nastraszyć tym manipulatorom z telewizji – bardzo to smutne… (a najsmutniejsze, to że najbardziej podatne na to są sterroryzowane tym wszystkim dzieci…)” – dodał autor modelu budowania odporności zbiorowej.

„A jak ktoś z tego powodu jeszcze te maski nakazuje w takie upały, a także zakazuje normalnego życia, imprez, festiwali itp. i dalej wymyśla jakieś absurdalne dystanse i limity (lista tych wszystkich zakazów jest wręcz coraz dłuższa – link w komentarzu), to to już jest czyste znęcanie się nad ludźmi – brak na to słów… (…) Nie Wolno na to pozwalać!” – zaznaczył.

Redaktor naczelny „Najwyższego CZAS!”-u Tomasz Sommer zapowiedział, że w najnowszym wydaniu tygodnika będzie można przeczytać wywiad z Krzysztofem Szczawińskim.

„Jak przekonuje nasz rozmówca, wszystko wskazuje na to, że zaraza po prostu już się skończyła. Ale nasi tchórze u władzy boją się powiedzieć „stop” ciągle niszczącym gospodarkę restrykcjom i ograniczeniom. Choć coraz wyraźniej widać, że nigdy nic dobrego one nie przyniosły, to kurczowo się ich trzymają, bo wydaje im się, że zamordyzmem władzy zawsze da się usprawiedliwić wszystkie jej błędy i grzechy. Tak jak w sprawie Jedwabnego, w przypadku pandemii główne, co wyłania się z działań władzy, to kłamstwo, obłuda i strach” – wskazał Sommer.

Źródła: Facebook/NCzas

12 KOMENTARZE

 1. Psychopaci z rządu i „eksperci” na garnuszku picera poczuli zew, więc będą pleść te swoje dyrdymały tak długo, jak tylko się da. A że głupich nie brakuje, to za kilka tygodni należy spodziewać się kolejnych akcji o nazwie „to wszystko dla naszego wspólnego dobra”.

 2. Tu nie chodzi o żadną zarazę, tylko o wprowadzenie rozwiązań do trzymania ludzi za mordę, wywołania życia w strachu, niepewności, zniszczeniu drobnej przedsiębiorczości, zubożenia społeczeństwa, żeby w Nowym Ładzie byli tylko jako pracodawcy państwo i korporacje.

 3. NIEBAĆ pis i ich nakazy tylko głupi głupiego słuchał będzie nie było nie ma i nie będzie żadnego kowida a ja maski nigdy i nigdzie nie zakładałem i nikt mnie ani ja nikogo nie zaraziłem a dodam że mieszkam prawie z 90 letnią babcią i niestety KŁAMSTWA KOWIDOWE PEŁNĄ PARĄ STOP KORONA ŚCIEMIE i rządowi pisowskiemu !!!

 4. Nie zapominajmy o najwiekszym wspolniku rzadu i beneficjencie, ktory nuci pod nosem mantre „pandemio trwaj”. Srodowisko lekarskie, ktore nie leczy niczego, nawet covida (amantadyna, iwermektyna, itp, itd), bo kasa jest za respiratory, zgony i „szczepienia”. Dla nich koniec plandemii i koniec zlotych zniw kosztem zgonow juz ok. 150 tysiecy Polakow to bedzie tragedia. Zaczna sie protesty, strajki – kolejne zgony…

 5. Rządzący nie odpuszczą bo zaraza to fala która pozwoli im wygrać następne wybory. Inne fale są zbyt słabe. Nie muszą mieć większości, wystarczy być największą partią wspieraną przez zabetonowany elektorat na poziomie 30%. Cała reszta chcąc współrządzić podporządkuje się. Jest to rodzaj marketingu politycznego, który mógł przyjść tylko z kimś takim jak Morawiecki.

 6. Dajcie mi broń, to przyjadę i posprzątam. Przecież trzeba to w końcu wprost powiedzieć: degeneraci panoszą się u władzy i bawią się do woli ogłupionymi Polakami. Przecież to bandyci i zbrodniarze. Takich się wiesza, co jest oczywiste w całym świecie. Rząd do psychiatryka – w najlepszym przypadku. Nie ma nic bardziej budującego od solidnego sprzątania.

 7. Zdaje się, że gorliwość kowidian nieco zmalała. Nadal posłusznie łażą po sklepach w kagańcach, ale nikt ostatnio się mnie już nie czepiał, że chodzę z odkrytą twarzą.

 8. To wynika z poleceń Fauciego, aby dotrwać z przypominaczami pandemii do pierwszych chłodów. Tu już dawno nie ma zmiłuj, dzieci, starzy się nie liczą. Rząd, który wymordował 120 tysięcy ludzi i zaraz będzie miał na koncie kolejne setki tysięcy wskutek nieleczonych chorób – jest już na drodze bez odwrotu. To kryminaliści i psychopaci. Swój ratunek upatrują w hekatombie: zdrowotnym zgnojeniu milionów, którzy nie będą mieli sił podnieść się z łóżka.

 9. Małżeństwa z dziećmi zamknięci w areszcie domowym. Zakaz normalnej aktywności, wyjścia po zakupy, wyniesienia śmieci. Dzieci aktywne zwyczajowo, uziemione z rodzicami na zdalnych łączach. Bez ruchu, bez powietrza. Wszyscy psychicznie wykończeni ze zgrozą patrzący na dramat ich pociech. Pomimo zagrożenia eksperymentalnym preparatem decydują się na szprycę tylko dlatego by oszczędzić swoim dzieciom traumy aresztu i psychiczno-fizycznych konsekwencji. Pytanie czy szpryce nie osierocą dzieci.

 10. Ten kto te kagańce nakazuje dzieciom nosić, powinien za jaja zawisnąć na przydrożnej latarni, rozumiesz niedzielski wuju jeden i morderców Polaków.

 11. Najgorszą zarazą niby ludzi, są DWÓŻYDZIANY czyli pasożydy ukrywające się pod Polskimi nazwiskami kończącymi się na sali, jak Zmorawiecki, Niedzielski Szumowski Kaczyński i inne fałszywe gadziorstwo
  Czy ta zaraza nie mogłaby wreszcie opuścić NASZEGO KRAJU?

Comments are closed.