Sousa zawalił Polsce EURO. Czy odejdzie? Portugalczyk na gorąco komentuje

Trener reprezentacji Polski Paulo Sousa. Foto: PAP
Trener reprezentacji Polski Paulo Sousa. Foto: PAP
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Trener polskich piłkarzy Paulo Sousa uważa, że jego drużyna zasłużyła „na znacznie więcej niż dostała w tym turnieju”. „Wszyscy jesteśmy rozczarowani” – stwierdził selekcjoner. Biało-czerwoni przegrali w Sankt Petersburgu ze Szwecją 2:3 i odpadli z mistrzostw Europy.

W trzech meczach grupy E turnieju polscy piłkarze zdobyli tylko jeden punkt – przegrali 1:2 ze Słowacją, następnie zremisowali 1:1 z Hiszpanią i w środę ulegli Szwecji 2:3.

„To prawda, że naszym celem podstawowym było wyjście z grupy. Jesteśmy rozczarowani. Ja, mój sztab, piłkarze, ponieważ zasłużyliśmy na znacznie więcej niż dostaliśmy w tym turnieju” – przyznał Sousa na konferencji pomeczowej w Sankt Petersburgu.

Co dalej z Sousą? Odejdzie?

Zapytany o swoje dalsze losy w reprezentacji, przypomniał, że ma kontrakt do końca obecnych eliminacji mistrzostw świata.

„Zbigniew Boniek od początku mówił, że będzie prezesem PZPN do sierpnia i wówczas nastąpi wybór nowego szefa związku. Mój kontrakt wygasa z końcem eliminacji do mistrzostw świata. Czekamy na wybór nowego prezesa. Szanuję decyzję federacji. Ale, jak powiedziałem piłkarzom w szatni, dla mnie to był i cały czas jest honor pracować z nimi. Rośniemy razem jako drużyna i jako piłkarska rodzina. Robimy wszystko, żeby w przyszłości być jeszcze silniejszymi” – dodał Portugalczyk.

7 KOMENTARZE

 1. Polacy,nic się nie stało,—to ,,piłkarska” norma-byliśmy utrzymywani,pojeździliśmy po ewropie,fotki se pstrykneliśmy,i jest git.Więc zaśpiewajmy razem wesoło-Polacy,nic się nie stało,he he he

 2. Zupełnie nie interesuje mnie ani sport ani sztuka. Dziedziny te nie powinny być finansowane z budżetu. Niech płacą ci którzy chcą te bezsensowne teatrzyki oglądać…

  • Ja lubię damski kosz i siatkówkę,ale prawdziwi sportowcy dla mnie,to sa ci uprawiający dyscypliny indywidualne,jak przegra-nikogo nie może obwiniać,

   • @itchy,
    ja złamanego grosza bym nie dał na żadne religie,artystów,itd.niechaj utrzymuja się z datków wyznawców,oglądaczy sztuki artystycznej.

 3. Facet niczego nie zawalił. Przynajmniej mozna to było (chwiami) oglądać. Powinien zostać i spokojnie popracować. Miał mało czasu.

Comments are closed.