Wuhan. Naukowiec twierdzi, że dotarł do PRAWDY o pochodzeniu COVID-19

COVID-19 Źródło: Pixabay
COVID-19 Źródło: Pixabay
Badacz z Seattle twierdzi, że odzyskał 13 wczesnych sekwencji koronawirusa, które zniknęły z bazy danych w zeszłym roku. Odzyskane dane mają świadczyć o tym, że COVID-19 istniał już od jakiegoś czasu, gdy świat dowiedział się o pierwszych ogniskach zakażeń na chińskim targu owoców.

Ok. rok temu z internetowej bazy danych zniknęło ponad 200 próbek wirusa z wczesnych przypadków COVID-19 w Wuhan. Pewien badacz z Seattle twierdzi, że przeszukując pliki w Google Cloud, znalazł 13 z tych oryginalnych sekwencji. o sprawie donosi „The New York Times”.

Jesse Bloom, wirusolog z Fred Hutchinson Cancer Research Center, przyjrzał się odzyskanym danym, połączył je z innymi opublikowanymi sekwencjami wczesnych koronawirusów i dodał do „drzewa genealogicznego” COVID-19.

Nowa analiza opublikowana we wtorek przynosi prawdziwą rewolucje w myśleniu o początkach koronawirusa. Według niej koronawirusy mogły krążyć w Wuhan już przed wybuchem pierwszych ognisk epidemicznych na rynku owoców morza.

Nie oznacza to oczywiście, że potwierdza się teoria o stworzeniu COVID-19 w laboratorium, ale już z jakąś dozą pewności można mówić o tym, że koronawirus, który przysporzył światu tyle kłopotu, jest starszy niż sądzono.

Obecnie naukowcy zainteresowani historią koronawirusa próbują znaleźć dowody na potwierdzenie lub obalenie teorii o sztucznym stworzeniu wirusa w laboratorium. Odnalezione sekwencje mogą pomóc i w dojściu do prawdy.

Źródło: o2.pl

14 KOMENTARZE

 1. Co to za brednie??? Oficjalnie z maili wiadomo że to daszak miał organizacje non profit w Wuhan wspierana finansowo między innymi przez fauciego i stamtąd wirus się wydostał a fauci z daszakiem to ukrywali

  • Tak – masz racje, …. bo zyjemy Bracie w swiecie coraz wiekszej ilosci smiercionosnych konspiracji autorstwa wielu stworow ludzkiego pochodzenia, ktorzy igraja z prawami natury.

   • Poszukaj to znajdziesz, niestety w telewizji tego nie podadzą więc to nie prawda…poczytaj o dostępie do danych publicznych i mailach fauciego są dostępne oficjalne prawdziwe po angielsku. W TVP ani TVN tego nie powiedzą więc wszelakie trole sądzą że to nie prawda

 2. A komu potrzebna jest prawda? I po co? USA szukają powodu do wojny, a reszta świata patrzy jak by na tym skorzystać.

 3. Ale czy ten naukowiec jest powiązany z mafią z Davos??? Teraz te informacje w połączeniu z „naukowcem” lub naukowcem są istotne. Czy bierze pieniądze od koncernów farmaceutycznych itd. ? Czy po prostu chce wprowadzić wątpliwości by zaciemnić obraz i winę mafijnych bossów?

 4. Do tej pory nie przedstawiono dowodów na istnienie koronawirusa SARS Cov2, to znaczy nie przeprowadzono izolacji wirusa. Więc równie dobrze moglibyście napisać artykuł o źródłach pochodzenia duchów.

 5. Wirus był montowany w Wuhan za pieniądze Amerykanów na zlecenie Fauciego. Z maili do Fauciego wynika że to broń biologiczna a robiono to przez manipulowanie w genomie wirusów nietoperzy i wzmacnianie ich zabójczości poprzez mechanizm gain of function. Na naszym podwórku rozpracowuje temat W.Gadowski. Polecam na YT.

  • Gadowski nie zaczyna od poczatku.
   Ten wirus byl patentowany w USA (a wiec musial byc sztucznie wyprodukowany) i zmontowany w University of North Carolina. Zostal udoskonalony poprzed „gain of function” tak by mogl byc uzyty jako bioweapon. Fauci sam przyznaje, ze „gain of function” dokonywane bylo w USA „dla dobra nauki.”

   • Za prezydenta Clintona taka manipulacja zostala zakazana w USA, i kuglarze przeniesli dalsze prace laboratoryjne do Chin.
    Wszystkie inne opowiesci sluza zamazywaniu prawdy, aby nikt nie mogl winic USA za to wszystko. A sam wirus byl juz testowany na wlasnej ludnosci w Stanach pod nazwa „vaping epidemic” ok. pol roku wczesniej (lato 2019) przed „wybuchem w Wuhan” w styczniu 2020.

 6. Przeziębienia tez wywołują koronawirusy, a badania nad uzłośliwieniem koronek od nietoperzy, finansowane przez USA i Chiny są potwierdzone więc teraz będzie celowo produkowany chaos informacyjny, żeby rozmyć laboratoryjne pochodzenie wirusa.

 7. Podobnie bylo, gdy Amerykanie sprzedali Huseinowi smiercionosny gas, ktorym wytruto Kurdow. Pozniej obroncy „demokracji” uznali ze dla opanowania zrodel ropki nalezy zniszczyc jedna z najpiekniejszych cywilizacji swiata i zostawic po sobie ruiny.

Comments are closed.