Wymieramy w zastraszającym tempie. Rekordowa liczba zgonów i dramatycznie niska liczba urodzeń

Cmentarz.
Obrazek ilustracyjny. Foto: PAP

Pandemia i paraliż służby zdrowia przyczyniły się do dramatycznych wskaźników demograficznych za ostatni rok. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w ostatnim od kwietnia 2020 r. do kwietnia 2021 r. zmarło ponad pół miliona Polaków, a deficyt demograficzny sięga prawie 200 tys.

Populacja Polaków zmniejsza się w zastraszającym tempie. Dane za ostatni rok przyprawiają o gęsią skórkę. okazuje się, że śmiertelność diametralnie wzrosła, a urodzenia nieco zmalały.

„W kwietniu urodziło się 27,5 tys. dzieci (rok temu 28,8 tys.). Zmarło 55 tys., osób (34,2 tys. rok temu)” – czytamy we wpisie dr Rafała Munderego.

„W ostatnich 12 miesiącach zamarło 529 tys. osób. Urodziło się 347,9 tys. Deficyt demograficzny to już 181 tys. O tyle więcej osób zmarło niż się urodziło w ostatnich 12 miesiącach” – przedstawia dalej wyliczenia GUS-u.

Wysoka śmiertelność w ciągu ostatniego roku podyktowana jest wg rządu pandemią COVID-19 i – a może przede wszystkim – paraliżem służby zdrowia, który doprowadził do rekordowej liczby nadmiarowych zgonów.

W tym tempie to w XXII wieku o kilku Polakach będzie można już tylko przeczytać w podręcznikach do historii.

16 KOMENTARZE

 1. Matka Natura ma nas dość. Zamiast zmniejsza zużycie zasobów Ziemi to ludzkość wymyśla nowe metody eksploatacji – a to farmy wiatrowe, panele słoneczne, pojazdy elektryczne – wszystko po to aby więcej zarobić i aby było więcej śmieci, których Natura nie jest w stanie przerobić.

 2. Przyrost naturalny będzie się zmniejszał bardzo szybko, bo zanieczyszczenie środowiska oraz nadużywanie lekarstw i narkotyków powoduje bezpłodność, a na dodatek modna jest kopulacja rekreacyjna nie zwracając uwagi na płeć i gatunek partera. Chłop, baba, owca, lalka, sztuczna pochwa lub dupa – wszystko jest teraz OK.

 3. Od dawna jestem przychylny wzmozonej produkcji Viagry, ktora moze pozwolic utrzymac demograficzny balans. A jak to nie pomoze, to sciagnac z krajow 3-swiata jurnych Bambusow i wtedy wszyscy beda szczesliwi.

 4. Założenia wyrażone w planie Klubu Rzymskiego co do liczby naszego narodu ( 15.000.000) szybko zmierzają do zaplanowanego celu.

 5. I pomysleć,że pod okupacją sowiecką (1944-1989) liczba ludnosci Polski zwiększyła się z ok.26 mln do 38 mln.Teraz zas -pod okupacją amerykańsko-żydowsko-niemiecką liczba ludnosci tylko spada.

  • Bo nas karmili organicznym zarciem (i propaganda tez), wszystkim zylo sie dobrze i niewielu wyjezdzalo za chlebem. Poza tym kobiety wiedzialy co to prawdziwa milosc i nie musialy sie obwijac teczowymi flagami.

 6. spowodowana jest procesami naturalnymi czy działaniem zamierzonym. To bardzo ważne, bo jeśli powstała na skutek konkretnych działań to chyba należy je wskazać, powstrzymać, a ludzi odpowiedzialnych co najmniej odsunąć od decydowania.

  Kto miałby to przeanalizować? … ? …!!? Główny Inspektor Sanitarny, z wykształcenia elektryk, czy ktoś inny?

 7. A teraz popatrzcie sobie mądrale, jak wygląda Piramida Demograficzna. Jak ma liczba dzieci nie spadać, skoro drastycznie spada liczba młodych kobiet? Za dekadę będzie się rodziło jakieś dwieście tysięcy dzieci, BO wyż demograficzny skończył się 5 lat temu. Za to gwałtownie wymierać będą bardzo liczne pokolenia powojenne. Nie ma od tego odwołania. A tak przy okazji – czy ktoś zdaje sobie sprawę, jakie są skutki maszerowania pod pseudotęczową szmatą na „dzietność”?

 8. Widocznie Polacy stali się eunuchami to i dzietność spada. Gdyby wszystko stało jak należy to i z dzietnością nie byłoby problemu.

 9. Uwaga – Covid to tylko zaslona dymna, prawdziwy zabójca to szpryce i 5G.
  5G to niewidzialna i kierunkowa broń, 5G docelowo bedzie działać w zakresie 60Ghz – jest to częstotliwość przy której cząsteczki tlenu absorbuja maksymalną energię i to będzie blokować zdolności hemoglobiny do transportu tlenu i CO2. Ludzie nie będą mogli oddychać.

Comments are closed.