Żywa Barbie. Lekarze ostrzegają 23-latkę, że może umrzeć

Foto: Instagram andreaivanova326
Prenumerata Najwyższego Czasu!
23-letnia Andrea Iwanowa zamieniła się w żywą lalkę Barbie. Kobieta przyjęła już m.in. 25 zastrzyków z kwasu hialuronowego i przeszła liczne operacje plastyczne.

Andrea Iwanowa to 23-latka z Sofii, której celem jest posiadanie największych ust na świecie. Dziewczyna twierdzi, że już udało jej się zrealizować ten cel, ale zamierza poddawać się kolejnym zabiegom.

23-latka od 2018 roku regularnie poddaje się również wielu operacjom plastycznym i zabiegom medycyny estetycznej. Zabiegi te kosztowały ją fortunę.
To m.in. 25 zastrzyków z kwasu hialuronowego. Usta dziewczyny są już tak duże, że prawie zatykają jej nozdrza.

Kobieta próbuje się upodobnić do popularnej lalki Barbie. Jednak lekarze próbują odwieść kobietę od kolejnych operacji.

Lekarz Andrei ostrzegł 23-latkę, że kolejne zabiegi mogą nawet być dla niej śmiertelne. Dość powiedzieć, że kobieta ma już trudności chociażby ze spożywaniem posiłków.

„Kilka dni temu przeszłam zabieg powiększania ust. Mój lekarz ostrzegł mnie, że jeśli będą boleć mnie usta lub wystąpi jakiś problem, to mam natychmiast do niego zadzwonić, ponieważ istnieje ryzyko odwodnienia. Więc polecił mi smarowanie ust balsamami nawilżającymi, aby nie stało się nic, co może skończyć się śmiercią. Ale na pewno będę nadal powiększać usta” – wyznała dziewczyna.

Bułgarka chce również poddać się gruntownej operacji rekonstrukcji twarzy. 23-latka nie zważa na ostrzeżenia, ani żarty – twierdzi, że kocha to co robi i otrzymuje tysiące komplementów z całego świata.

Źródło: o2

22 KOMENTARZE

  1. Kto by chciał taką idiotkę bzykać, chyba jakiś zboczeniec. A ile ona baterii zużyje w ciągu swego życia to aż liczyć strach.

  2. Lekarzy którzy wykonują jej te zabiegi trzeba byłoby wziąć za fraki i wsadzić do pierdla za złamanie zasady „primum non necere”.

    • To tacy sami „lekarze” jak ci, którzy wykonują aborcje. Owszem, dyplomy maja ale pracują w zawodzie płatnego mordercy.

  3. Kurde…Jem sobie śniadanie a tu mi wyskoczyło coś. Przekażcie tej Pani, że chyba nie tę lalkę jej dali. Widać, że lalką barbie to Ona nie bawiła się. No chyba, że jakaś dmuchana wersja 😆

  4. Ona jak ona, ale co we łbie ma medyk, który to robi. A że umrze, cóż wszystkich to czeka wcześniej czy później. Tu jak zadziała selekcja naturalna będzie wcześniej. A porównywanie tego stwora do laki Barbie obraża lalki. Nie są takie szpetne. To prędzej dmuchanka z pornshopu.

  5. ależ góra jest mało istotna,ciekawy jestem co zmieniła na dole,może byłbym pozytywnie zaskoczony,☺😜

  6. Podobno Britney Spears została ubezwłasnowolniona. A ta nie?

    Przecież za oszpecanie przestrzeni publicznej powinna mieć zakaz wychodzenia na ulicę bez brezentowej narzuty.

Comments are closed.