Kampania szczepionkowa na piątym biegu. Szpryca zaraz po Mszy Świętej

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Od tygodni politycy, rządowi eksperci czy niektórzy celebryci z namiętnością namawiają do przyjmowania preparatów przeciwko COVID-19. Teraz do tej grupy dołącza parafia p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli, która zaoferowała szczepienia po Mszy Świętej.

Trwa namawianie Polaków do podjęcia decyzji o „dobrowolnym” zaszczepieniu się przeciwko COVID-19. Jak się okazuje, już nawet na Mszy Świętej można usłyszeć o powinności przyjęcia preparatu.

„W najbliższą niedzielę 27 czerwca będzie możliwość skorzystania ze szczepienia po mszy o godzinie 14.00 w szkole katolickiej” – informuje parafia p.w. św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli.

Jak się dowiadujemy dalej „szczepienie realizuje Miejski Punkt Szczepień poprzez Stowarzyszenie Medyk”. Do wyboru są dwa preparaty – dwudawkowy Pfizer oraz dla osób młodszych jednodawkowy Johnson&Johnson. Szczepienie drugą dawką parafia również ma w ofercie, zaplanowano je na 18 lipca o godz. 15.00, czyli dokładnie 3 tyg. po podaniu pierwszej dawki. W szkole katolickiej ma czekać zespół medyków.

„Przypominamy także, że Urząd Miejski w Nowej Soli ma możliwość zapewnienia osobom w wieku 70+ możliwości szczepienia w miejscu zamieszkania oraz zorganizowania transportu do punktów szczepień dla osób:

· posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym.
· mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień” – czytamy.

Propozycje szczepień płyną więc zewsząd. Politycy i celebryci przyjmują preparaty w blasku fleszy, rządowi eksperci namawiają, powstaje specjalna loteria dla zaszczepionych, trwa segregacja sanitarna, będąca swoistą karą dla niezaszczepionych, na wszelkie sposoby jesteśmy więc przekonywani, że należy przyjąć szprycę. Gdyby to nas nie przekonało, to jeszcze po Mszy można…

Kampania rozpędziła się na dobre i zasuwa na piątym biegu, żeby „wyszczepić” społeczeństwo.

 

Prenumerata NCZ! z prezentem

32 KOMENTARZE

 1. Polski już nie ma i nie będzie: Justice4Poland: – Izrael drenuje finansowo kolonię Polin,
  Syjonistyczny plan eksterminacji „bezużytecznych zjadaczy”. To tylko dwa ze wskazanych artykułów. Jest wersja polska, wystarczy kliknąć, zależy jak się otworzy.

  • Pliz, nie kracz. Jest źle, bardzo źle, ale mamy już doświadczenia na przyszłość. Musimy tylko je przekazać nowym pokoleniom, bo my może tego nie dożyjemy.
   Da Bóg, to jakiś czas będziemy gnili w lochach, ale przyjdzie moment, że wszystko zacznie chwiać się w posadach.

 2. Wstyd. Kościół zaczyna namawiać do używania szczepionek z wyabortowanych płodów… I wkręca ludzi w tę plandemię zamiast koncentrować się na prowadzeniu do zbawienia. A taka akcja wyjątkowo śmierdzi moralnym szantażem alho tzw mniejszym złem.

  • Kościół chrześcijański jako instytucja zwąchał sie z władzą świecką już w roku 325, na 1. Soborze Nicejskim.
   Wtedy to przywódcy chrześcijańskich gmin, zwani od tego czasu biskupami, zostali upupieni prze cesarza Konstantyna w zamian za udział w dochodzie ze ściągania podatków oraz darowanych przez cesarza latyfundiów.
   Tłuste świnie w kolorowych kieckach i śmiesznych kapelusikach do dzisiaj trzymają z każdą władzą. Kolaborują z każdym i wszystkimi, niezależnie od ich ideologii. Byle zarobić.

   • Można niejedno zarzucać purpuratom, ale… gdzieś Ty żył w czasie komuny?? A z lekcji historii nic nie wiesz o czasach zaborów i roli Kościoła??
    Łatwo Ci teraz obrzucać błotem siedząc w miękkim fotelu i popijać zimne piwko.

   • W czasie komuny klechy kasowali wszystkie dary, które przychwytywali z zachodu pod pozorem sprawiedliwej dystrybucji. Albo sami je zżerali, a czego już nie mogli zjeść albo nie chcieli to rozdawali swoim sługom w formie zapłaty, albo sprzedawali na wolnym handlu za dolary albo bony.

    • Cóż, zieje od Ciebie nienawiścią. Może masz informacje „z pierwszej ręki” od ubeków?
     Ja jednak mam inny obraz księży tamtego okresu, a bywałem tu i ówdzie u nich na „plebaniach”.
     Oczywiście nie przeczę, różni byli/są księża, jak różni są ludzie. Jednak uważam, że kondycja moralna dzisiejszych księży jest znacznie gorsza niż tych z czasów komuny.

  • Wstyd, fakt, ale nadeszły czasy kiedy wierzący świeccy mają dużą rolę do odegrania w Kościele. W dziejach Kościoła nieraz to dzięki nim depozyt wiary został przechowany.
   Za bardzo się oglądamy na purpuratów i księży, za mało zadajemy sobie pytanie „jest Kościół jaki jest, ale co ja mogę zrobić dla Ciebie Jezu?”.
   Wbrew pozorom – maseczki, szczepionki i plandemia to też sprawy wiary, bo to są sprawy godności człowieka.

 3. Kard. Vigano i arcBisk Lenga mieli rację o masonski lobby w kościele po soborze watykańskim 2.
  Dla zainteresowanych polecam przeczytać list pasterski kard. Vigano o plandemi i szczepieniach, był człowiekiem nr 3 w Watykanie, po papieży i sekretarzu stanu, który zniknął kiedy zaczął demaskowac plandemi i szczepienia

  • Na kanale YT Telewizja Chrystusa Króla można obejrzeć wywiad z abp Vigano dotyczący szczepionek, czipów i Wielkiego Resetu. Został on udzielony jednemu z z niemieckich czasopism. Ten wywiad jest wstrząsający i daje sporo do myślenia. W Polsce dużo nt. segregacji sanitarnej i ograniczania ludziom dostępu do miejsc kultu mówi ks. prof. Tadeusz Guz.

 4. „Ksiundz” dostał kasiorę , cyrograf podpisany i hulaj dusza . Powinien „ksiundz” dawać ostatnie namaszczenie . A bo za powikłania będzie odpowiadał Bóg , to już jest szczepionka bezpieczna bo i pewno poświęcona !

  • Sam antypapież Franciszek też wzywał do szczepień na koronawirusa i popierał w tej kwestii działania globalistów.

 5. Kościół z papieżami na czele partycypuje w obrzędach satanistycznych, w watykanie pełno satanistycznych symboli. Trudne do pojęcia, ale prawdziwe…

  • No przecież Kościół od samego początku swojego istnienia oparty był na obrzędach „satanistycznych” wywodzących się z mitów Bliskiego Wschodu.
   Jahwe i Baal to jest tak na prawdę ten sam bóg, któremu składało się ofiary z ludzi (a niektórzy w tajemnicy robią to i teraz).
   Nie wierzysz?
   Poczytaj w Starym Testamencie historię o pewnym wojowniku, przysiędze którą złożył i o jego córce.
   Albo o czarowniku zwanym Świętym Piotrem, który niepokornych wzrokiem zabijał.

   • Coś mi się wydaje, że znasz Stary Testament 5/10. Poczytaj sobie o Eliaszu.
    Skądinąd – o ile nie jesteś żydem lub ŚJ, to Stary Testament należy czytać „w świetle” Nowego. Inaczej psu na budę, a manowce zaraz obok.

 6. KATOLIK CZYLI Z ŁACINY GRZESZNIK morał z tego że klechy grzeszą na wszelakie sposoby żadnego dobrego użytku z nich nie mamy jedynie potężną stratę NIE SZCZEPIĆ SIĘ I NIE STAĆ W KOLEJCE PO EUTANAZJE !!!

  • A gdzieś Ty się tej swojej łaciny uczył? Na podwórku?
   Co prawda każdy katolik jest grzesznikiem, ale tak samo jest np. człowiekiem.
   Grzech po łacinie to „peccatum”, grzesznik to „peccator”.

 7. Sukienkowi dostali tyle dofinansowania, więc podziękowanie dla rządu. Ile za jedną szpryce preparatu doświadczalnego? Kościoła w Polsce już niema pedofile , albo sprzedawcy.

  • Nie wiem co Ty nazywasz Kościołem (czy kościołem). Ja do niego należę, mieszkam w Polsce i jestem świeckim. Wystarczy jeszcze jedna taka osoba i już jest Kościół ;-)

 8. Nie dziwi mnie to. Kościół powinien stać na straży Dekalogu i prowadzić pracę u podstaw, żeby Polacy przestali głosować na socjalistów, a tego nie robi.

  • Dokładnie. Kościół myli wrażliwość na człowieka (społeczną), czego uczył Jezus, z socjalizmem, czego Jezus nie uczył. Socjalizm to szatańska sprawa, o czym pouczała Matka Boża w Fatimie.

Comments are closed.