Tego już nie ma. W trzech województwach zero zakażeń, w całej Polsce 71… Jakim prawem rząd stosuje obostrzenia?!

Tego już nie ma! Foto: Pixabay
Tego już nie ma! Foto: Pixabay
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Sytuacja epidemiczna w Polsce praktycznie nie istnieje. Świadczą o tym marginalne wskaźniki zakażeń koronawirusem, których ostatniej doby odnotowano w całym kraju 71, a w trzech województwach żadnego. Trzymanie jakichkolwiek obostrzeń zdaje się być bezzasadne.

Ostatniej doby wykonano ponad 30,6 tys. testów na obecność SARS-CoV-2, w tym ponad 18,5 tys. testów antygenowych – podało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Wykryto 71 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Resort poinformował, że łącznie przebadano dotąd 17 280 059 próbek, pobranych od 16 897 291 osób.

To jest wręcz nieprawdopodobne, że przy tak marginalnej liczbie oficjalnie podawanych zakażeń istnieją jakiekolwiek obostrzenia. Rząd odchodzi od nich opieszale od wielu tygodni. Po co to? W tym momencie nie ma w Polsce żadnej epidemii.

Może w tym wszystkich chodzi o utrzymanie napięcia i popytu na szczepionki? Inaczej chyba tego wytłumaczyć nie można. Ciężko też wyjaśnić sens kwarantann narzuconych kilka dni temu na niezaszczepionych Polaków wracających do kraju z państw spoza strefy Schengen.

To wygląda jak kolejne narzędzie nacisku na tych, którzy jeszcze nie przyjęli preparatu przeciwko COVID-19.

Źródła: NCzas.com, PAP

15 KOMENTARZE

 1. Bo głupie i tępe zniewolone polaczki dają się kneblować, to pasożydy chętnie z tego korzystają i kpią sobie z tępych zniewolonych polaczków, każąc im chodzić w kagańcach na ryjach !
  Takim prawem !

 2. NIEBAĆ cały pis i ich obostrzenia ja i moi znajomi nigdy nie stosowaliśmy się do nakazów jakiegoś zarośniętego brudasa i jakiegoś pinokia STOP KORONA ŚCIEMIE !!!

 3. Kovid podobnie jak niejaki Simon jest obecnie na wakacjach, ale spokojnie wróci na jesień wypoczęty i pełen wigoru.

  • Może tak być… Będą chorować głownie zaszczepieni i to na choroby, spowodowane „szczepionką”. Oczywiście będą to koincydencje i/lub nowe mutacje;)

 4. Trzymają ludzi za pysk, bo jakby całkowicie poluzowali, to ciężko by było na jesień przywrócić maski i inne wynalazki. Dlatego nie pozwalają ludziom zapomnieć, że jest pLandemia. Przyjdzie sezon grypowy, wyjdą powikłania poszczepienne, ogłoszą czwartą falę i znowu będą wciskać ludziom syfiaste szczepionki na siłę, zamykać wszystko jak leci, ogłaszać swoje bezprawne rozporządzenia, testować, i tak w kółko. Interes może się kręcić w nieskończoność

  • „Szczepionki” te niby, to celowa żydowska depopulacja świata. Szef Pfizer CEO „Albert Bourla son of holocaust survivors joins Israeli embassy Hanukkah lighting” mam zdjęcie z ” The Times of Israel” z godziny 1:39 AM jak zapala świece hanukowe 9 szt /4-1-4/. Niestety nie sposób podesłać, a link może nie przejść ..? Na szczęście jest antidotum na trujące białka nazywa się SURAMIN.

 5. Szczepienia zostały dopuszczone warunkowo – na czas epidemii.
  Nie ma epidemii to szczepienia byłyby wstrzymane przynajmniej do czasu pełnych badań/testów

 6. Wirus jest fikcyjny i istnieje tylko w mediach. Celem tej operacji psychologicznej jest zaczipowanie ludzi. To nie są szczepionki bo nie zawierają szczepu żadnego wirusa. Tam są nanochipy, modyfikator DNA żeby stało się podatne na sygnał z anten i coś do wywoływania chorób (depopulacji). Zaczipowani maja już w sobie cyfrowe ID i są śledzeni 24/7.

 7. Narracja sie sypie. Dokladnie jak za poprzednich prob wprowadzenia zamordyzmu, tylko dzisiaj informacja o pLandemii krazy szybciej. Dzisiejsza narracja jest taka sama jak od czasow faraonow – mlodziez zdziczala, elity glupie, zdegenerowane i skorumpowane, ale maja na smyczy sluzby i „bezprecedensowa” przewage technologiczna. Tja – sluzby ciagna pod siebie, policja bierze w lape, technicy moga wszystko, a sluzacy zatruwaja kawior… Skonczy sie jak zawsze ;)

 8. Wczoraj w kościołach w Jarosławiu (Podkarpackie) czytano w czasie ogłoszeń rozpaczliwy apel pisowskiego burmistrza o szczepienia!

Comments are closed.