Zdjęcie ilustr.:wikimedia

Afgański migrant zgwałcił 25-letnią ciężarną kobietę w dzielnicy Aten. Gdy błagała o pomoc trzech Pakistańczyków ci również ją zgwałcili.

Do dramatu doszło w dzielnicy Agios Panteleimonas w Atenach. Ofiara, która jest w trzecim miesiącu ciąży i ma problemy z niepełnosprawnością umysłową została zgwałcona przez czterech migrantów.

Pierwszy incydent miał miejsce, gdy udała się do dzielnicy Omonia w Atenach, aby naprawić swój telefon komórkowy.

Podszedł do niej afgański migrant, zaprowadził ją w odosobnione miejsce i zgwałcił, donosi grecka gazeta „Proto Thema”.

Michalkiewicz. The Movie

Po ataku młoda kobieta zwróciła się o pomoc do pakistańskich migrantów, a mężczyźni kazali jej iść za nimi. Po przewiezieniu jej taksówką do mieszkania w Agios Panteleimonas trzej mężczyźni na zmianę gwałcili kobietę.

Sąsiedzi stwierdzili, że słyszeli krzyki młodej kobiety i wołanie o pomoc. Imigranci obawiali się, że zostaną złapani i wypuścili kobietę. Ofiara gwałtu udała się na policję, która dokonała nalotu na mieszkanie i znalazła DNA młodej kobiety oraz elementy jej ubrania.

Wszyscy trzej Pakistańczycy zostali aresztowani, ale afgański imigrant wciąż jest na wolności.

To jeden z wielu ataków seksualnych z udziałem imigrantów w Grecji, zwłaszcza obywateli Pakistanu. W zeszłym miesiącu Pakistańczyk został aresztowany po tym, jak włamał się do domu 65-letniej Greczynki z zamiarem obrabowania jej. Kobieta została zgwałcona.

Zaledwie kilka dni wcześniej 34-letni Pakistańczyk został aresztowany po tym, jak oskarżono go o próbę zgwałcenia kilku nieletnich dziewcząt na południowych przedmieściach Aten. Mężczyzna został złapany po tym, jak jedna ofiara sfilmowała go na swoim telefonie komórkowym i opublikowała wideo w mediach społecznościowych.