Gwałcona przez imigranta błagała o pomoc. Została zgwałcona przez kolejnych trzech imigrantów

Zdjęcie ilustr.:wikimedia

Afgański migrant zgwałcił 25-letnią ciężarną kobietę w dzielnicy Aten. Gdy błagała o pomoc trzech Pakistańczyków ci również ją zgwałcili.

Do dramatu doszło w dzielnicy Agios Panteleimonas w Atenach. Ofiara, która jest w trzecim miesiącu ciąży i ma problemy z niepełnosprawnością umysłową została zgwałcona przez czterech migrantów.

Pierwszy incydent miał miejsce, gdy udała się do dzielnicy Omonia w Atenach, aby naprawić swój telefon komórkowy.

Podszedł do niej afgański migrant, zaprowadził ją w odosobnione miejsce i zgwałcił, donosi grecka gazeta „Proto Thema”.

Po ataku młoda kobieta zwróciła się o pomoc do pakistańskich migrantów, a mężczyźni kazali jej iść za nimi. Po przewiezieniu jej taksówką do mieszkania w Agios Panteleimonas trzej mężczyźni na zmianę gwałcili kobietę.

Sąsiedzi stwierdzili, że słyszeli krzyki młodej kobiety i wołanie o pomoc. Imigranci obawiali się, że zostaną złapani i wypuścili kobietę. Ofiara gwałtu udała się na policję, która dokonała nalotu na mieszkanie i znalazła DNA młodej kobiety oraz elementy jej ubrania.

Wszyscy trzej Pakistańczycy zostali aresztowani, ale afgański imigrant wciąż jest na wolności.

To jeden z wielu ataków seksualnych z udziałem imigrantów w Grecji, zwłaszcza obywateli Pakistanu. W zeszłym miesiącu Pakistańczyk został aresztowany po tym, jak włamał się do domu 65-letniej Greczynki z zamiarem obrabowania jej. Kobieta została zgwałcona.

Zaledwie kilka dni wcześniej 34-letni Pakistańczyk został aresztowany po tym, jak oskarżono go o próbę zgwałcenia kilku nieletnich dziewcząt na południowych przedmieściach Aten. Mężczyzna został złapany po tym, jak jedna ofiara sfilmowała go na swoim telefonie komórkowym i opublikowała wideo w mediach społecznościowych.

21 KOMENTARZE

 1. Idealnie skomentował sprawę Pan JKM w Parlamencie europejskim: „zalewamy Europę śmieciem ludzkim”. I oni są bezkarni…

 2. No i wyjaśniło się dlaczego feministki i lewaczki chcą tak ochoczo przyjmować imigrantów. Tylko w ten sposób mogą liczyć na jakikolwiek seks…

 3. Uwaga, czarny humor:
  Ale co w tym złego? Ubogacają genami lekarzy i inżynierów. Tylko im dziękować.

  Serio:
  Zasądzić karę chłosty, oznaczyć, sprofilować, pobrać DNA itp. i wywieźć na pd. wybrzeże Morza Śródziemnego. A tam wymierzyć karę.

  • Poprawka:
   kara adekwatna do czynu gwałtu (to było dla mnie oczywiste, ale nie dodałem), ale tak, by nie siedział w więzieniu w Europie (to mi przyświecało) + publiczna kara chłosty. Bardzo dotkliwej chłosty.
   Dla niewtajemniczonych – chłosta jest karą bardzo wstydliwą i o to chodzi. Większość zasądzanych kar jest niejako „anonimowymi”.

 4. Znowu SyFryjczycy… Kiedy doczekamy prawa przewidującego, że nielegalny przybysz jest intruzem przed którym obywatele mają prawo się bronić?

 5. Stop imigracji za wschodniej granicy do Polski!!! W przyszłości będzie to dzieje się na Zachodzie!!!
  Do refleksji!

  • Nie zgadzam się.
   Bez Słowian ze Wschodu Polska już by dawno, po wyemigrowaniu ponad 3 milionów najaktywniejszych Polaków, nie funkcjonowała.
   Jak na miliony Ukraińców i Białorusinów, którzy mieszkają i pracują (a nie jak Afgaczycy i Pakistaczycy w Grecji siedzą na socjalu) problemów jest bardzo mało.
   W dodatku ok. Połowy Ukraińców ulega spolszczeniu.

   • Ukraińcy to „koń trojański” żydowskiego pomysłu. Mają Nas zdominować, wchodzić do rządu i ochronę mają na każdym kroku. Są hodowani jako armia antypolska. Zobaczycie jak będą bić Polaków, a milicja stanie po ich stronie. To zdrada narodowa. Celowo utrzymuje się w Polsce niskie zarobki, by Polacy wyjeżdżali masowo, miast tutaj budować intelektualny kapitał ludzki.

 6. „został złapany po tym, jak jedna ofiara sfilmowała go na swoim telefonie komórkowym i opublikowała wideo w mediach społecznościowych” – w Polin po czymś takim aresztowano by ofiarę a nie sprawcę… :-)))))

 7. Wspaniały przykład ubogacenia kulturowego. A do tego zbliżenie, przyjaźń i współpraca między Pakistańczykami i Afgańczykami. Tam u siebie nie mogli by osiągnąć tak wiele.

Comments are closed.