Mortal Kombat w Mielcu. Szokujące starcie Polaków z Cyganami [VIDEO]

Foto: YouTube Grzegorz Lipiec
Prenumerata NCZ! z prezentem

W Mielcu doszło do regularnej bitwy między Polakami i Cyganami. W ruch poszły kije baseballowe i pałki teleskopowe.

Do szokujących wydarzeń doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Miasteczko Młodego Robotnika w Mielcu. Pomiędzy blokami na tzw. ustawce spotkali się Cyganie i Polacy.

Obie strony przybyły na miejsce uzbrojone. Mężczyźni mieli ze sobą kije baseballowe i pałki teleskopowe.

„Dwie strony konfliktu dążyły do konfrontacji. Dzięki naszej szybkiej reakcji udało się to na szczęście opanować i w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń” – powiedziała asp. Urszula Chmura, rzeczniczka KPP w Mielcu.

Policjantka wyjaśniła, że na razie nie wiadomo, która ze stron zainicjowała spór. Wiadomo jednak, że policja wszczęła dochodzenie „w sprawie nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych”.

„Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia i liczbę osób, która brała w nim udział. Zabezpieczamy i jeszcze analizujemy zapisy monitoringu” – przekazała asp. Chmura.

O sprawie zrobiło się głośno za sprawą nagrania, które pojawiło się w sieci. Na filmie widać, jak samochodem próbowano potrącić uczestników zbiegowiska.

Policja ustaliła, że pojazd prowadził Cygan. „Zidentyfikowaliśmy już jego tożsamość i przesłuchaliśmy go w charakterze świadka. Złożył on już wyjaśnienia” – poinformowała rzeczniczka policji.

Według asp. Chmury źródłem konfliktu może być sytuacja z początku czerwca. Wówczas to w rejonie Góry Cyranowskiej doszło do uszkodzenia ciała 16-latka. Dokonał tego 15-letni Cygan.

W następstwie tych wydarzeń na murach w Mielcu pojawiły się hasła wymierzone w Cyganów. Co ciekawe, w związku z incydentem nikt nie został jeszcze zatrzymany.

Źródło: WP

18 KOMENTARZE

 1. WSI uruchomily prowokacje pod dyktando Izraela .W Mlawie w 1991 roku WSI wywolala „pogrom” prawie dokladnie wedlug tego samego scenariusza . Wtedy prawdopodobnie WSI chcialy przedluzyc funkcjonowanie calkowicie niedomokratycznego tzw.sejmu kontraktowego

  • Baran jesteś w Mławie poszło o śmiertelny wypadek spowodowany przez cygana i cygańską bezkarność więc mieszkańcy sami wymierzyli sprawiedliwość

 2. Która ze stron zainicjowała jest mało ważne. Ważne jest która zwyciężyła! Remis jest porażką i jednych i drugich. No i nie dostarcza wrażeń. Kibicuję białym.

 3. Jprdl…
  Wcielić chociaż jeden niewielki oddziałek Gurkhów z Indii do Prewencji Policji w Polsce!
  I wysyłać tą formację na interwencje, takie jak w Mielcu…
  Wtedy te faje wyniosą się na Słowację.

 4. Wszczęcie śledztwa „w sprawie nawoływania do nienawiści na tle różnic” od razu ustala „śledztwo” tak, by szło w kierunku winy Polaków/narodu większościowego. Wobec tzw. mniejszości, nie stosuje się takich przepisów. Postępowanie śledcze z założonym z góry winowajcą

 5. Rozumiem że to „nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych” było ze strony polskiej, bo bardzo wątpię żeby oskarżono o to Cyganów. Tym bardziej że tego który „samochodem próbował potrącić uczestników zbiegowiska”- czyli ewidentnie usiłowanie zabójstwa- przesłuchano jako „świadka”!!!?

 6. @Becyk Kurzalapka
  masz pojęcie zajebiste o wojsku, może byś wsłał nasze wojskon do RPA? a i sam na początek,-jako zwiadowca,kretynie jeden,

 7. Tobie, „ŻULIK” myślenie szkodzi.
  ,,Mądrzy mówią , bo mają coś do powiedzenia, głupcy mówią , bo muszą coś powiedzieć.”
  👹Pierdolnąłeś jak łysy grzywką o beton.👹

 8. „Policja ustaliła, że pojazd prowadził Cygan. „Zidentyfikowaliśmy już jego tożsamość i przesłuchaliśmy go w charakterze świadka. Złożył on już wyjaśnienia””

  Swiadka? Oskarżony będzie ten co stał cyganowi na drodze…
  No zajebista ta policja.

 9. Dzisiejszym ‚polakom’ wciąż się wydaje, że zawsze ‚warto rozmawiać’, żeby dojść do bezkrwawego porozumienia jak przy ‚okrągłym stole’.

  Tyle, że przy tym stole, na którym stały dwie menory, „rozmawiały” wyłącznie żydy! A polska policja to była w II RP.

  Latem ub. roku przedsiębiorców w Wwie pałowały formacje z trupią czachą na ramionach !!!

Comments are closed.