Osierociła troje dzieci. Szczepienie wywołało zakrzep i udar mózgu. Zmarła po 22 dniach

Szczepienie.
Szczepienie. (Zdj. pixabay.com)

Brytyjka zmarła po przyjęciu szczepionki Astra Zeneca. Jako przyczynę zgonu podano zakrzepice związaną z przyjęciem szczepionki.

Matka trojga dzieci zmarła po gwałtownej reakcji na szczepienie AstraZenecą  – informuje brytyjski „Daily Mail” powołując się na rodzinę ofiary. 47-letnia Lucy Taberer poważnie zachorowała po zastrzyku. W jej mózgu pojawił się zakrzep, co spowodowało udar.

Jak relacjonuje jej narzeczony, kobieta początkowo miała łagodne objawy skutków ubocznych szczepienia. Ale jej stan stopniowo się pogarszał, przez co została przewieziona do szpitala. Pomimo starań lekarzy, by ją uratować, zmarła 22 dni po zaszczepieniu.

Sekcja zwłok wykazała, że ​​kobieta cierpiała na zakrzepicę zatok żylnych mózgu – rzadki i śmiertelny typ zakrzepu w mózgu.

– Nie chcę, aby ludzie zniechęcali się szczepionką, ale chcę, aby ludzie wiedzieli, że istnieje ryzyko– mówi w rozmowie z „Daily Mail” Mark Tomlin narzeczony ofiary. – Wiedziała, że ​​mogą wystąpić pewne skutki uboczne, ale nie martwiła się. Pomyśleliśmy, że po prostu miną, jak u większości ludzi. To ją uspokoiło i nie sądziła, że ​​ma to coś wspólnego ze szczepionką, ale wszystko zaczęło się pogarszać i zaczęła się panika. Na jej ciele pojawił się siniak wielkości piłki tenisowej. Normalnie miała całą energię na świecie, ale była zmęczona i ospała. Potem dostała naprawdę paskudnej wysypki na twarzy i boku. Jej dziąsła zaczęły zmieniać kolor i naprawdę się martwiliśmy – relacjonuje narzeczony ofiary.

Lucy Taberer została przewieziona do Królewskiego Szpitala w Leicester, gdzie zdiagnozowano zakrzepy krwi. Lekarze leczyli ją lekami rozrzedzającymi krew, ale jej stan się pogarszał. Następnie została przeniesiona na oddział intensywnej terapii w Nottingham Queen’s Medical Center (QMC), ale pomimo operacji, która miała ją uratować, lekarze stwierdzili, że nic więcej nie można dla niej zrobić i zalecili odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.
W akcie zgonu napisano, że zmarła z powodu zakrzepicy zatok żylnych mózgu oraz zakrzepicy związanej ze szczepionką i małopłytkowością. Kobieta osierociła troje dzieci,z których najmłodsze ma 5 lat.

Departament Zdrowia i Opieki Społecznej oznajmił, że zaobserwowano „niezwykle rzadkie przypadki zakrzepów krwi z niskim poziomem płytek krwi po szczepieniu szczepionką COVID-19 AstraZeneca. Większość tych przypadków wystąpiła w ciągu pierwszych 14 dni po szczepieniu, ale niektóre zgłoszono również po tym okresie. Niektóre przypadki zagrażały życiu lub zakończyły się zgonem”.

Prenumerata NCZ! z prezentem

22 KOMENTARZE

 1. Rzeczywiście to są niezwykle rzadkie przypadki, dotyczą tylko 1 na 10 zaszczepień.
  Poza tym musimy dodać, że szczepienia są bezpieczne i skuteczne, a poza tym nie zadawajcie pytań foliarze. Ponadto mamy dobry rząd, gospodarka się rozwija, ludziom żyje się coraz lepiej, a telewizja mówi tylko prawdę.”

  • Taka mądrość etapu. Każde powikłanie jest wyjątkowe nawet jakby było ich 50%. Za to koronoświrus to killer wszech czasów.

 2. To wiemy, Wiedzą też superlemingi i covidianie. Przydałoby się więcej przykładów z „najbardziej ukochanym dzieckiem” NWO i/lub układów/ludzi/środowisk podejrzewanych o sprzyjanie NWO: pfizerem

 3. A nasi decydenci ignoruje coraz liczniejsze wiadomosci dotyczace smiertelnych i innych groznych faktow dotyczacych tego eksperymentu. Nie robia sobie z tego nic. Nadal uparcie naganiaja i przymuszaja do szczepien i to nawet dzieci!!! Przeciez to jest zbrodnia. Jak to mozliwe ze oni sa tak bezkarni. Jak ludzie moga to znosic? Dlaczego nie sa masowo na ulicach?

  • A co mają ludzie robić? Jak ci idioci chcą koniecznie przyjmować śmiercionkę. Nawet jak powiesz takiemu, że to niebezpieczne, nawet jak mu dasz przykłady to i tak ci nie uwierzy i pójdzie się szprycować. To ja mam iść protestować żeby jego nie szprycowali? Jeszcze by do mnie miał pretensje.

   • Tak jak piszesz, to naiwne ciemniaki latami szkolone. Do mnie też jedna skoczyła, gdy chciałem ją uratować przed tym samobójstwem. To betony z propagandy, mediów, wiarołomstwa. Brak krytycyzmu, analizy, byle kretyn z tv coś powie, to już święte jest. A do tego zbrodniczy kler nawołuje do szczepień, co jest zdradą najgorszą. Kościół prawosławny i bizantyjski ostrzega przed szczepienia, a te pedały z KK pławiące się w lgbt to przecież wyznawcy Szatana.

 4. I niech później wszystkie hancocki, faucciowie i inne niedzielskie tego świata powiedzą takim osieroconym dzieciom że „korzyści przewyższały ryzyko”…

 5. Powiem wprost , że to jest przykre do czego nas politycy namawiają , nie przejmując się o nasze życie tylko o własne korzyści . To są ludobójcy , którzy robią to co robią czyli mordują ludzi jak w czasie II W.Ś . Myślę , że to żydostwo padnie i stanie przed Trybunałem o którym nic nie słychać , ale kiedy ?

 6. Mam takiego kolesia w pracy. Jak mu przedstawiam opinię znanych lekarzy podaję przykłady, że ludzie umierają po szczepieniach, to nie wierzy i mi odpowiada w ten sposób: „Chcesz mi powiedzieć, że ludzie w tym wieku nie umierają”?

  • cd.

   I obojętnie, czy to dotyczy staruszków w domu starców, którzy zaczęli całkiem przypadkowo umierać kilka dni po szczepieniach jak i pojedynczych przypadków młodych ludzi jak ta „dziennikarka” z GW. W ten weekend przyjął pierwszą dawkę i jak kopnie w kalendarz, to powiem że to nie ma nic wspólnego ze szczepieniem. Poza tym ludzie w tym wieku umierają. No, ale ja jestem szurem, foliarzem i płaskoziemcą. Co ja tam wiem?

 7. „Nie chcę, aby ludzie zniechęcali się szczepionką” – co ONI zrobili ludziom z głową? Gdyby nie wzięła tego syfu żyłaby pewnie z 80 lub więcej lat…

 8. Problemem nie jest wirus, ale białko korony, które wchodzi w interakcje z komórkami i powoduje zakrzepice i wylewy.
  Przez ponad rok nakazywali noszenia masek, dystansowania, kwarantanny i testy – aby nas uchronić przed koroną, ale teraz wstrzykują tą koronę i programują (mRNA) WYszczepionych do produkcji tej korony!!
  Zakrzepice będą powstawać w sercu, mózgu, płucach i powodować zawały, siniaki, udary, omdlenia, wypadki samochodowe, komplikacje z menstruacją, poronienia itd.

 9. Nie trzeba było się szprycować tym czymś nazywanym szczepionkami na Covid – 19 ludzie wierzą mediom głównego ścieku, głupota i naiwność

 10. Takich zgonów na całym świecie jest tysiące, tylko rządy i ich agendy manipulują faktami. Mnie idiotów nie żal. Widocznie muszą głupki kopnąć w kalendarz, aby świat mógł się zmienić na lepsze.

 11. To jest nieważne. Ważne, że kilka firm wzbogaciło się na handlu szczepionkami i w ich interesie jest to, żeby ta „pandemia” trwała jak najdłużej.

Comments are closed.