Nie chcesz się szczepić? Oni dadzą ci pracę!

Szczepionka, kobieta Źródło: Pexels, collage
Szczepionka, kobieta Źródło: Pexels, collage
Prenumerata NCZ! z prezentem

Powstał portal z ofertami pracy dla osób niezaszczepionych. To odpowiedź na szczepionkowy terror.

Gdy cały świat zachęca, a nawet zmusza do szczepień są ludzie, którzy nie zamierzają się poddawać paranoi. Organizacje sprzeciwiające się przymusowi szczepień uruchomiły specjalny portal, na którym są ogłoszenia pracy dla osób niezaszczepionych.

Chodzi o serwis Impffrei Work (dosł. Praca wolna od szczepień). Przedsiębiorcy mogą na nim publikować ogłoszenia pracy dla osób niezaszczepionych preparatami na COVID-19.

Niemieckojęzyczna strona zawiera oferty pracy w takich krajach jak: Szwajcaria, Austria oraz kilku niemieckich landach. Wśród ofert można już znaleźć m.in. pracę w domach opieki i domach spokojnej starości.

To jednak nie jedyne oferty. Możemy znaleźć np. oferty pracy dla taksówkarzy, czy doradców podatkowych, a nawet w szpitalach.

Na portalu swoje oferty zamieściło już ok. 70 firm. Jak opisuje magazyn „Spiegel” twórcom portalu przyświecała idea „sprzeciwienia się naukowej narracji na temat tzw. pandemii”.

Strona reklamuje się jako skierowana do ludzi poszukujących pracy, a którzy są „wolni od masek, wolni od szczepionek, ale nie wolni od mózgu”.

Stronę wzięli już na celownik hakerzy z grupy Anonymous. W ramach operacji „Folia Aluminiowa” hakerzy uderzyli w strony podważającymi sensowność szczepień na COVID-19, które „chcą zarabiać na strachu, panice i kłamstwach”.

Źródło: Spiegel / Rzeczpospolita

4 KOMENTARZE

  1. „ Stronę wzięli już na celownik hakerzy z grupy Anonymous. W ramach operacji „Folia Aluminiowa” hakerzy uderzyli w strony podważającymi sensowność szczepień na COVID-19, które „chcą zarabiać na strachu, panice i kłamstwach”.
    – NIC Z TEGO NIE ROZUMiEM

  2. Aha, tak jak „hakerzy” zaatakowali w USA jedna z najwiekszych firm miesnych i operatora ropociagow, idealnie wpisujac sie w systemowa narracje? Ci walczacy z establiszmentem o prawde? Paradne :)

Comments are closed.