Piłkarze zorganizowali orgię z prostytutkami. Nagranie trafiło do sieci

Prostytucja Fot. ilustr. Twitter F-Desouche
Prostytucja Fot. ilustr. Twitter F-Desouche
Prenumerata NCZ! z prezentem

Impreza piłkarzy Club America zamieniła się w gigantyczny skandal. Zawodnicy zorganizowali orgię na którą zaproszono prostytutki.

Czterech zawodników drużyny piłkarskiej Club America – Roger Martínez, Nicolás Benedetti, Richard Sánchez i Leonardo Suárez stało się „bohaterami” nagrań, które obiegły Internet. Piłkarze postanowili zorganizować imprezę, jakiej jeszcze nie świat nie widział.

Jak się okazało zawodnicy zaprosili prostytutki i zorganizowali wielką orgię. Pech chciał, że jeden z uczestników zabawy wszystko nagrał i zamieścił film w sieci.

Co gorsza, do nagrań dotarła stacja TV Notas, która udostępniła seks-taśmy. Na nagraniu widać m.in. trójkąt z udziałem Leonardo Suareza.

Podobnie bawił się Nicolas Benedetti. Teraz wszystkich czekają surowe konsekwencje.

Za złamanie regulaminu sanitarnego piłkarze nie zostali wyrzuceni z klubu. Jednak na wyjaśnienia czekają… ich żony.

Najmniej aferą przejął się Roger Martínez. Piłkarz został po skandalu przyłapany na kolejnej imprezie – tym razem bawił się z przyjaciółmi w Kolumbii.

Jednak i on szybko popadł w kolejne tarapaty. Jedna z Kolumbijek poprosiła go bowiem o uznanie ojcostwa pięcioletniego chłopca, którego piłkarz ma być ojcem.

Zawodnik do ojcostwa się nie przyznaje. „Jest wielu ludzi, którzy chcą mnie skrzywdzić, ale ja jestem spokojny” – tłumaczył.

Meksykański dziennik „AS” poinformował, że Benedetti i Martinez wznowili już treningi przed kolejnymi rozgrywkami. Natomiast Sánchez został powołany na Copa America i dołączy do zespołu po zakończeniu turnieju.

Również Suárez rozpoczął przygotowania do rozgrywek.

Źródło: AS / o2

5 KOMENTARZE

  1. a gdzie parytety i równouprawnienie płci? – gdyby sprowadzili sobie tęczowych chłopaczków, byłoby postępowo i ok – a oni, zacofańcy – z kobitkami… co za wstyd

Comments are closed.