Rozpoznajesz ją? Kobieta trafiła do warszawskiego szpitala i nikt nie wie, kim jest

Kobieta trafiła do szpitala w Warszawie Źródło: POLICJA
Kobieta trafiła do szpitala w Warszawie Źródło: POLICJA
REKLAMA
Kobieta ze zdjęcia od 27 czerwca przebywa w stołecznym szpitalu. Nikt nie wie, kim jest. Policjanci z Bielan proszą o pomoc w identyfikacji.

27 czerwca do szpitala przy ulicy Cegłowskiej 80 w stolicy trafiła niezidentyfikowana dotąd kobieta. Funkcjonariuszom policji z Bielan nie udało się ustalić personaliów kobiety.

W związku z tym, że podjęte czynności policyjne nie dały wyczekiwanych rezultatów, mundurowi zwrócili się z prośbą o pomoc do każdego, kto potrafi, lub sądzi, że potrafi, rozpoznać kobietę.

REKLAMA

Nie podano informacji, czy kobieta straciła pamięć, czy sama cokolwiek o sobie powiedziała; nie wiadomo również nic o jej stanie fizyczno-psychicznym.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Biorąc jednak pod uwagę apel mundurowych można sądzić, że najprawdopodobniej nie potrafiła ona udzielić takich informacji.

Rozpoznajesz kobietę ze zdjęcia? Poinformuj policję

Policjanci proszą o kontakt osobisty lub telefoniczny każdego, kto zna kobietę widoczną na publikowanych zdjęciach.

„Informacje można przekazać osobiście w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7, dzwoniąc na numery (47) 723 51 55, (47) 723 51 56, (47) 723 71 61 lub wysyłając maila na adres dyż[email protected], lub [email protected]” – głosi policyjny komunikat.

Kobieta trafiła do szpitala w Warszawie i nikt nie wie kim jest Źródło: POLICJA
Kobieta trafiła do szpitala w Warszawie i nikt nie wie kim jest
Źródło: POLICJA
REKLAMA