Ostra bójka na ulicy. Imigranci kontra LGTB [VIDEO]

Bójka w Tarrasie Fot. screen Twitter
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

W Katalonii doszło do ostrego starcia imigrantów z Maghrebu z aktywistami LGTB. Na filmiku widać scenę bójki w takt muzyki towarzyszącej imprezie homoseksualistów, w dodatku na tle „tęczowej” flagi. Napastnicy mieli być uzbrojeni.

Do starcia doszło w Tarrasie (200 tys. mieszkańców). Sprawa nie trafiła na łamy mediów i została potraktowana jako zwykły uliczny incydent. Obydwie grupy są przecież pod specjalną ochroną medialną, a ujawnianie takich bójek nie służy sprawie „postępu”.

Tam, gdzie informację podawano, nie pojawiała się narodowość sprawców, ale wręcz sugerowano, że to efekt „mowy nienawiści” i homofobii „skrajnej prawicy” z partii Vox. Na Antena 3 przedstawiono bójkę jako atak na przechodnia, celem zabrania mu portfela i „komórki”. W TV3 mówiono o „grupie młodych ludzi”.

Posłuch partii Vox wśród Arabów z północnej Afryki to zjawisko zadziwiające. Zostawiając na boku żarty z manipulacji medialnej, filmik trafił jednak do internetu i wywołuje komentarze raczej mało przychylne dla rządzących w Hiszpanii lewaków. Niektórzy pisali o „dzikich ulicach” kraju.

Jeden z internautów napisał: „Na Węgrzech czy w Polsce to ci się nie przytrafi. W niektórych rejonach Hiszpanii zmiana jest już nieodwracalna. Zastąpili nas ludźmi o barbarzyńskich zwyczajach”.

9 KOMENTARZE

  1. Taki to jest ten upadły postępowy zachód, tego samego chcą w Białorusi, Rosji, Korei Północnej, Iranie, Syrii …
    Imigranci muzułmanie na tym samym terenie co zboczeńcy z LGBTQ promowani przez media, Pedowood to mieszanka wybuchowa ale może to dobrze słaby zachód niech upadnie

    • No dokładnie, przecież Pani Profesor Płatek zauważyła że: „W związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach wielopłciowych”

  2. „Zastąpili nas ludźmi o barbarzyńskich zwyczajach” – kto zastąpił? kto dał się zastąpić? Uwierzyliście lewicy, to macie. My mieliśmy zabory, okupacje, czystki etniczne, wyrzynanie elit, komunę i okrągły stół czyli neokomunę, a Wy? Franco. Coście z tym zrobili??

Comments are closed.