Unijni kolonizatorzy i narzucana przez nich ideologia LGBT zagrażają Węgrom

Wiktor Orban. Foto: PAP/EPA
Wiktor Orban. Foto: PAP/EPA

Premier Wiktor Orban ostrzega, że nacisk ze strony przedstawicieli Unii Europejskiej, by decydować o węgierskim systemie edukacyjnym i narzucać ideologię LGBT, zagraża samym Węgrom i ich stylowi życia.

Węgierski polityk odnosząc się do pogróżek i pouczeń słanych przez eurokratów, powiedział, że Węgry muszą stanąć w obronie samostanowienia, szczególnie jeśli chodzi o edukację dzieci.

– Zachowują się jak koloniści. Chcą dyktować, jakie prawa powinny obowiązywać w innym kraju, chcą nam powiedzieć, jak żyć i jak się zachowywać – mówił węgierski przywódca o eurokratach.

Orbán dodał, że unijnym krytykom którym nie podoba się wprowadzony na Węgrzech zakaz propagowania ideologii LGBT wśród dzieci „czkawką odbija się ich kolonialne przeszłość”.

– Jeśli pozwolimy innym mówić nam, jak mamy żyć, komu wolno żyć na Węgrzech, jak powinniśmy organizować nasze życie i wychowywać nasze dzieci, będziemy zgubieni – mówił Orban w kolejnych komentarzach do ataków eurokratów, którzy chcą decydować o tym czego Węgrzy maja uczyć swoje dzieci.

Orban odnosił się m.in do aroganckich, bezczelnych słów premiera Holandii Marka Rutte, który mówił że trzeba rzucić Węgry na kolana i zmusić do wycofania przepisów chroniących dzieci przed propagandą i ideologia LGBTUE.

Stojąca na czele Komisji Europejskiej Niemka Ursula von der Leyen nazwała węgierskie prawodawstwo „hańbą”, mówiąc „Ta ustawa wyraźnie dyskryminuje ludzi ze względu na ich orientację seksualną i jest sprzeczna ze wszystkimi podstawowymi wartościami Unii Europejskiej”.

Węgrzy nie ustąpią i nie zamierzają pozwolić na to, by Unia traktowała je jako kolonizowaną prowincję, gdzie można narzucać obce wartości i obce ideologie jak LGBT

6 KOMENTARZE

  1. Powoli szykuje się następny: Magyarország-exit. Wcześniej czy później cały ten „kołchoz” rozpadnie się, tym razem pójdzie o ideologie tęczową.

  2. A tymczasem pod rządami kolesi z tęczowego patoPiSu lewicowa ideologia nienawiści LGBT ma się coraz lepiej.

  3. Orban wykorzystał walkę z ideologią LGBT do odwrócenia uwagi od terroru covidowego jaki zaprowadził na Węgrzech, od bardzo ostrej segregacji sanitarnej i zmuszania ludzi do szprycowania się. Taki to człowiek „idei”…

  4. A u nas czytanie ustatwy pro lgbtowskiej zdaje sie w tym tygodniu (KO_PO_lewica), pod wygraną z brukseli gdzie niedawno uchwalono wprowadzenie przymusu lgbtowskiego w EU z mową nieokreśloną nienawiści włącznie. Jeśli w następnych wyborach parlamentarnych KO_PO_lewica będą miec większość to będzie dla nas pozamiatane… .

  5. Niestety niezależność kraju to brak zadłużenia, Węgry w tym kontekście , z tego co wiem coś w tym kierunku robią. U nas komuno-faszyści z pisu chyba nie bardzo.

Comments are closed.