Nie stosowali lockdownu, nie szprycowali na potęgę. Kolejni prezydenci tracą życie w tajemniczych okolicznościach

ofiary/Koronawirus i Śmierć. Obrazek ilustracyjny. Źródło: Pixabay
Koronawirus i Śmierć. Obrazek ilustracyjny. Źródło: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy w tajemniczych okolicznościach życie straciło trzech przywódców państw trzeciego świata. Łączy ich jeszcze jedno – nie prowadzili polityki covidowej zgodnej z globalną linią. Do zmarłych wcześniej prezydentów Burundi i Tanzanii dołączył w ostatnich dniach także prezydent Haiti.

W ciągu przeszło roku zmarło trzech urzędujących prezydentów.

Burundi

W czerwcu 2020 roku AFP informowała o śmierci prezydenta Burundi Pierre’a Nkurunzizy. Oficjalnie jako przyczynę zgonu podano zawał serca. Prezydent grał w koszykówkę i zasłabł na boisku. Początkowo jego stan się poprawił, jednak po kilku dniach Nkurunziza zmarł 8 czerwca 2020 roku w wieku 55 lat.

W Burundi nie doszło do lockdownu. – Burundi, wierzcie albo nie, podpisało pakt z Bogiem – mówił rzecznik prezydenta.

Następcą Nkurunzizy został Evariste Ndayishimiye. W lutym Burundi, jako drugi po Tanzanii kraj w Afryce, oświadczyło, że nie ma zamiaru sprowadzać szczepionek na koronawirusa. Tamtejszy minister zdrowia, Thaddee Ndikumana, przekazał dziennikarzom, że prewencja jest ważniejsza od szczepień. Zaznaczył też, że „ponad 95 proc. pacjentów (chorych na COVID-19 – przyp. red.) wraca do zdrowia, szacujemy, że szczepionki nie będą na razie potrzebne”.

Tanzania

W marcu tego roku zmarł także urzędujący prezydent Tanzanii John Magufuli. Polityk także zmarł na serce – w szpitalu Mzena w Dar es Salaam, gdzie był leczony. 61-latek nie pokazywał się publicznie od 27 lutego 2021 roku. Zmarł 17 marca.

Zarówno w przypadku prezydenta Burundi, jak i przywódcy Tanzanii, spekulowano, że „prawdziwą przyczyną” zgonu polityków, którzy nie ulegli globalnej panice, był Covid.

Magufuli był krytykowany za to, że nie uległ koronahisterii. W Tanzanii ani przez moment nie zarządzono lockdownu, ani też żadnej narodowej kwarantanny. Prezydent potępiał szczepionki na koronawirusa. Jak mówił, jego kraj „chroniony jest przez Boga”.

– Szczepionki nie są dobre. Gdyby były dobre, biali przynieśliby szczepionkę nawet przeciwko HIV/AIDS – stwierdził Magufuli.

W maju ubiegłego roku prezydent nakazał zaprzestania liczenia zakażeń koronawirusem. Według danych ze strony worldometers.info liczba zakażeń w Tanzanii, liczącej ok. 56 milionów mieszkańców, wyniosła 509 osób. Zmarło 21 z nich.

Haiti

7 lipca 2021 roku, życie stracił także prezydent Haiti. 53-letni Jovenel Moïse, został zamordowany w swojej prywatnej rezydencji, do której miała wedrzeć się grupa osób. Postrzelona została również jego małżonka, którą przewieziono do szpitala.

Haiti wciąż nie rozpoczęło wyszczepiania ludności – jako jedyny kraj na półkuli zachodniej. Mimo że kraj ten znalazł się wśród państw objętych sponsorowanym przez Billa Gatesa systemem Covax – czyli mechanizmem dostarczania ubogim krajom szprycy – Haiti odmówiło przyjęcia preparatu AstraZeneki. Władze powoływały się na skutki uboczne specyfiku oraz obawy społeczne.

Później jednak rząd zgodził się na ten preparat, ale stał się on niedostępny z powodu wysokiego popytu. Haiti nadal czeka na pierwszą dostawę.

Powyższe doniesienia to tylko zestawienie faktów. Nie ma żadnych dowodów, które wskazywałyby, że tajemnicze śmierci prezydentów są bezpośrednio związane z prowadzoną przez nich niewspółgrającą z globalną koronahisterią „polityką covidową”.

Źródła: rp.pl/nczas.com/wyborcza.pl/PAP/forsal.pl/thenewhumanitarian.org

45 KOMENTARZE

  • Białoruś, na szczęście, nie jest w kręgu zachodnim i nie grasują w niej wielkie koncerny. Jest pod kuratelą Rosji, a nie wiem czy ktoś bez uzgodnienia z Putinem by to zrobił.

  • Miecz zemsty?
   Chodzi ci pewnie o malarię (wywołaną przez stworzone przez Boga pierwotniaki – zarodźce) na którą umiera rocznie 3 miliony ludzi (głównie dzieci) Jest to 8219 osób dziennie, 342 na godzinę, 5,7 na minutę, czyli 1 osoba co 10 sekund.

     • Co, biedny świrku na tle religijnym, podważasz dane statystyczne nt malarii? A może podważasz fakt, że to „miłosierny” Bóg stworzył zarodźce wywołujące malarię? :)))

     • Nie do mnie, ale, jesteście w dużym błędzie, by odwoływać się do boga należy ustalić z którym mamy okoliczność.
      Po pierwsze, tzw. bug pojmowany w ujęciu popularnym – „biblia” to zazdrosny i mściwy, bóg plemienny izraela i nikogo więcej.
      Ta kwestia jest omawiana zarówno w starej cześć jak i w ewangelii. Według tej samej biblii stworzyciel świata po prostu przydzielił bogów poszczególnym plemionom, tyle.

     • Przecież @zdzicho ci wytłumaczył „miecz zemsty na debili takich jak ty” czy ty jesteś odpadem genetycznym że tego nie zrozumiałeś?

    • Glupkowaty zdzichu – wez sie stuknij w swoj leb. Bozia ma szerzyc milosc, a nie szukac zemsty. Czy mam ci przypomniec ze to jest niechrzescijanskie?

     • @Heretyku,
      Nie chrzań bzdur.
      Zobacz co Bozia robi:
      Isaiah 13:13
      Dlatego sprawię, że niebiosa zadrżą, a ziemia ruszy się ze swojego miejsca z powodu srogości Pana Zastępów w dniu płomiennego jego gniewu,
      …a później:
      Isaiah 13:16
      Ich niemowlęta zostaną na ich oczach roztrzaskane, ich domy splądrowane a żony zgwałcone.

      Źródło – Biblia Warszawska

   • TO I TAK DUZO MNIEJ NIŻ ZABIJAJĄ CHRZESCIJAN W CIĄGU KAZDEJ MINUTY, KAZDEGO DNIA NA SWIECIE! TO WCIĄZ DUZO MNIEJ NIŻ ZABIJAJĄ LEKARZE ZBRODNIARZE, DZIECI W ŁONIE MATEK CZYLI PODCZAS TZW. ABORCJI!

    • @mm: „TO I TAK DUZO MNIEJ NIŻ ZABIJAJĄ CHRZESCIJAN W CIĄGU KAZDEJ MINUTY, KAZDEGO DNIA NA SWIECIE!”

     Łżesz jak pies. Dostępne w necie dane mówią, że rocznie na świecie jest zabijanych około 105 tys chrześcijan. Na malarię umiera rocznie 3 miliony ludzi, czyli 30 razy więcej.

   • W bozonach na godzinę (bozon/h) mierzy się stopień wyprania mózgu. Również można w tych jednostkach wyrażać stopień stanu znanego jako „użyteczność idiotyczna”.

    • :D Nie potrafisz, żałosny imbecylku, podważyć twardych danych nt malarii, więc debilnie atakujesz… tego, kto te dane przytoczył… Baaaardzo to logiczne :))) Podobnie, kilkaset lat temu działali debile inkwizytorzy- palący „heretyków” i „czarownice” na stosach…

   • bozon h: ty już jesteś niewolnikiem tego systemu, którzy na swoje gigantyczne zyski wymyśleli to całe wariactwo kowidowe. Mimo wszystko żal mi ciebie że cię wkręcili w to wariactwo.

    • Nie wspomniałem ani słowem o covidzie.
     Przytoczyłem tylko dane nt ofiar malarii.
     Coś ci się wyraźnie pokiełbasiło, kobieto.
     Czy twoje prawdziwe imię brzmi Edzia? :)

   • bozon H, nie wiem, czy czytałeś Biblię, tam jest Bóg dobry i bóg tego świata, kryminalista i socjopata kłamca. Ten Pierwszy dał moc ludziom, aby uzdrawiali, ale oni wolą wierzyć temu drugiemu i zamiast uzdrawiać filozofują, że dobry stworzył zło a zły jest poszkodowany.

  • Łukaszenka żyje, ale za dużo sobie pozwala. Publicznie krytykuje naród wybrany, który wysyła swoich przedstawicieli, aby go obalić. Polska finansuje niektórych z nich – tak jak w 1992 finansowała akcję Most. Ktoś na tym zarabia, ale dla kraju Polska to obciach. Powtórka z Pomarańczowej Rewolucji i późniejszych prób przejęcia Ukrainy.

 1. Łukaszenka zapewne też jest na liście, tyle że egzekucja będzie o wiele trudniejsza do wykonania. Białoruś to nie Burundi.

   • Cuszzz… rosja też korzysta politycznie z „pandemii”, więc może chcieć skasować gościa, który niczego nie robiąc udowadnia jej śmieszność. Śmieszność pandemii i śmieszność rosji :)

 2. TO I TAK DUZO MNIEJ NIŻ ZABIJAJĄ CHRZESCIJAN W CIĄGU KAZDEJ MINUTY, KAZDEGO DNIA NA SWIECIE! TO WCIĄZ DUZO MNIEJ NIŻ ZABIJAJĄ LEKARZE ZBRODNIARZE, DZIECI W ŁONIE MATEK CZYLI PODCZAS TZW. ABORCJI!

 3. Pytanie jest czyje te „szwadrony śmierci” są, Big Pharmy czy jednak to moSSad?

  Jeśli to moSSad, to Łukaszenka się nie wywinie. Padnie na zawał, w ostateczności powiesi się np. „z powodu wyrzutów sumienia, bo naraził Białorusinów na śmiertelnie groźną zarazę”.

  Oczywiście zawsze pozostaje jeszcze pytanie na czyje zlecenie moSSad miałby to robić?

 4. John Magufuli ,to ten od testu na Covida ,zrobionego papai i olejowi silnikowemu .Wyszły pozytywne +. Chwała tym 3em bohaterom. Pewnie im grozili, ale bez skutku.

 5. Jednym słowem kampania szczepień depopulacyjnych to zaplanowana przez mafię rządu światowego operacja genetycznej eliminacji populacji na świecie, głównym celem jest przede wszystkim szczepienie młodych ludzi, żeby dokonać farmaceutycznej kastracji, ponieważ białko kolca produkowane przez dwa tygodnie metodą mRNA osadza się w różnych organach w tym także rozrodczych powodując stany zapalne i możliwą bezpłodność, o czym dowiemy się dopiero po latach, kiedy już będzie za późno.

 6. Hiszpanie zrobili badania szprycy pfizera – ponad 99% zawartości to grafen. To może wyjaśniać dlaczego jest tyle filmów z przyciąganiem metali przez zaszprycowanych.
  To wyjaśnia również inne filmy – zaszprycowani są nadajnikami fal elektromagnetycznych. Elity tworzą internet rzeczy – ludzie (zombi) mają być rzeczą w sieci.
  Patrz patent Micro$oft WO 2020/060606 A1

 7. 55 latek i 61 latek (mowa o 2 z 3 prezydentach) dostali zawału i zmarli – doprawdy niesamowite, niestety zawały serca spotykają nawet znacznie młodszych ludzi, jest to zarazem jedna z najczęstszych przyczyn zgonów.

 8. żeby ta „statystyka” była pełna, to warto byłoby pokazać, ilu w ogóle prezydentów zmarło w tym samym czasie. Bo jeżeli żaden inny, tylko Ci idący pod szczepionkowy prąd, to rzeczywiście dziwny trend.

 9. Jeżeli w kościele katolickim jest czytany stary testament, to wg mnie można się się modlić o zemstę. Uczciwych ludzi sie zabija, głód wzrósł na świecie o 30 %, modygikuje dię genetycznie ludzi, wszczepia się im grafen. Módlmy się w każdej możliwej okazji o miecz Boski dla czyniących czyste zło. Prezydenci Burundi, Haiti, Tanzani to prawdziwi czarni bohaterowie, a nie Floyd czy inni wiraszkowie.

Comments are closed.