Pedofile gwałcili dziecko przez 7 dni. Horror na oczach rodziców dziewczynki

Zdj. ilustr.
Zdj. ilustr.
Prenumerata NCZ! z prezentem
16-letnia uczennica była więziona i gwałcona przez kilka dni przez ośmiu mężczyzn. Chciano ją w ten sposób „ukarać” za romans jej brata z siostrą oprawców.

Do przerażających wydarzeń doszło w Moradabad w Indiach. Do domu w pobliżu stacji kolejowej została zwabiona 16-letnia uczennica i jej rodzice.

Pretekstem były poszukiwania uciekinierów. Chodziło o brata 16-latki i dziewczyny z rodziny ośmiu mężczyzn.

Okazało się, że para ma romans, a bracia i ojciec dziewczyny chcą odwetu na 16-latce. Mężczyźni zamknęli rodziców i 16-latkę w domu, a następnie przez kilka dni gwałcili dziecko na oczach rodziców.

Zbiorowy gwałt trwał od 28 czerwca do 4 lipca. Najpierw wypuszczono rodziców dziewczyny, ale zabroniono im informować policję – gdyby to zrobili 16-latka miała zostać zabita.

Co bardziej szokujące, obie rodziny znały się od lat. Gdy w końcu 16-latka została uwolniona, sprawą zajęła się policja.

Osiem osób zostało oskarżonych o gwałt zbiorowy, bezprawne pozbawienie wolności i zastraszanie. Trwają poszukiwania sprawców gwałtu, przy czym policji znana jest tożsamość siedmiu z ośmiu gwałcicieli.

Ciotka 16-latki w rozmowie z „Times of India” wskazała, że gwałciciele są członkami wpływowej rodziny. „Mogą zrobić to samo innym dziewczętom z naszej rodziny. Boimy się i chcemy, by podjęto przeciw nim działania” – przekonuje.

Źródło: Times of India / Rzeczpospolita

5 KOMENTARZE

  1. Szesnaście lat to w Indiach kobieta, a nie dziewczynka. Więc nie pedofile. tylko mściciele. To taka kultura – jak tłumaczą sądy w Europie Zachodniej gdy imigrant zgwałci nastolatkę. Albo nastolatka, bo to taka kultura w Afganistanie – bacha bazi.

  2. Czy 50 latek mający seks z 20 latką to też pedofil? Bo już chyba nadużywacie tego terminu. 16 lat to nawet w bardziej restrykcyjnej Polsce już legal a nie żadna pedofilia a w Indiach 16 latki to po kilkoro dzieci mogą mieć.

Comments are closed.