Rodzina zastrzelona pod Częstochową. Trwa obława na zabójcę. „Jest uzbrojony i niebezpieczny”

52-letni Jacek Jaworek, poszukiwany przez policję w związku z zabójstwem trzech osób w Borowcach/KMP w Częstochowie /Policja
52-letni Jacek Jaworek, poszukiwany przez policję w związku z zabójstwem trzech osób w Borowcach/KMP w Częstochowie /Policja
REKLAMA

W nocy z piątku na sobotę w Borowce pod Częstochową doszło do wielkiej tragedii. Zamordowane zostało małżeństwo i ich nastoletni syn. Wszyscy zginęli od ran postrzałowych. „Jak podała częstochowska policja, o zabójstwo podejrzewany jest 52-letni Jacek Jaworek. Trwa obława. Według nieoficjalnych ustaleń reporterów RMF FM, poszukiwany jest uzbrojony i niebezpieczny” – czytamy.

Około godz. pierwszej w nocy policja dostała sygnał o awanturze domowej. Na miejscu funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia trzech ciał – mężczyzny i kobiety (oboje w wieku 44 lat) oraz ich 17-letniego syna.

Policja potwierdziła, że ofiary zostały zamordowane. Zabójca prawdopodobnie odjechał z miejsca zdarzenia.

REKLAMA

„Jak podała częstochowska policja, o zabójstwo podejrzewany jest 52-letni Jacek Jaworek. Trwa obława. Według nieoficjalnych ustaleń reporterów RMF FM, poszukiwany jest uzbrojony i niebezpieczny” – podaje RMF FM.

Prenumerata NCZ! z książką GRATIS!

Nie wiadomo czy domniemamy zabójca jest spokrewniony ze swoimi ofiarami.

Częstochowska policja opublikowała wizerunek podejrzanego i prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć istotne dla śledztwa informacje. Zgłaszać się można bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie pod numer telefonu 47 858 12 55 lub na numer alarmowy 112.

 

REKLAMA