EURO2020. Nie odpuszczą. Wszędzie wcisną ideologię LGBT. Piłkę na finał podwiezie tęczopodobny samochód niemiecki

W czasie finałowego meczy Euro promowana będzie ideologia LGBTWC. Piłkę na mecz wwiezie tęczopodobny Volksvagen. Zdjęcie: Twitter/Tiny Football Car
W czasie finałowego meczy Euro promowana będzie ideologia LGBTWC. Piłkę na mecz wwiezie tęczopodobny Volksvagen. Zdjęcie: Twitter/Tiny Football Car
REKLAMA

Nawet mecz finałowy Euro nie może odbyć się bez wciskania ideologii LGBTWC. Piłkę na murawę wwiezie pomalowany tęczowopodobnie Volkswagen.

Założony dla Hitlera koncern samochodowy Volkswagen kontynuuje tradycje ideologicznego zaangażowania. Za czasów III Rzeszy był to narodowy socjalizm, teraz zaś jest LGBTWC.

Koncern podpisał reklamowa umowę z UEFA i jego zdalnie sterowany samochodzik dostarcza piłkę na środek boiska przed gwizdkiem sędziego rozpoczynającym mecz.

REKLAMA

Na mecz finałowy Anglia – Włochy piłkę wwiezie samochodzik w tęczopodobnych barwach

„Jestem bardzo podniecony niedzielnym finałem, zwłaszcza, że właśnie przymierzyłem mój nowy zestaw! Czy lubisz to?” – napisali na Twitterze odpowiadający za propagandową akcję Volkswagena i LGBTSA. Ten infantylny wpis uzupełnili kolejnym opublikowanym na Instagramie: „Dzielmy się miłością. Razem”

Tak więc Niemcy, na dodatek LGBTWC dzielą się miłością. W dzisiejszym finale Anglia gra z Włochami. Anglicy już czynią z piłki nożnej nie tylko widowisko sportowe, ale tez akcję agitacyjną. Przed początkiem każdego meczu w samopupadlającym geście klękają korząc się przed rasistami i marksistami z BLM. Teraz razem z Niemcami i UEFĄ dokładają do tego ideologię LGBTWC.

REKLAMA