„Warto rozmawiać” wróci do TVP we wrześniu? Jan Pospieszalski zdradza, co napisał Kurski

Jan Pospieszalski w
Jan Pospieszalski w "Warto Rozmawiać" Źródło: TVP
Możliwe, że program „Warto rozmawiać” wróci we wrześniu na antenę TVP. – Mówię „podobno”, dlatego że prezes Jacek Kurski kilkakrotnie zmieniał zdanie – zaznaczył Jan Pospieszalski.

– Podobno mamy wrócić we wrześniu. Mówię „podobno”, dlatego że prezes Jacek Kurski kilkakrotnie zmieniał zdanie. Teraz napisał odręczną notatkę na jednym z pism, które producent programu wystosował do zarządu i mamy wracać od września – stwierdził.

Pospieszalski zaznaczył, że „niestety żadne inne działania, żadne inne konkretne decyzje nie przybliżają powrotu programu ‘Warto rozmawiać’ w ramówkę telewizji”. – Czekamy na konkrety. Miejmy nadzieję, że program wróci – podkreślił.

Przypomnijmy, o co chodzi. 12 kwietnia TVP wyemitowała „niepoprawny politycznie” odcinek „Warto rozmawiać” Jana Pospieszalskiego. Goście krytykowali politykę covidową rządu. Odcinek 19 kwietnia już nie pojawił się na antenie, mimo udziału ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.

„Nieprawomyślny” program krytykowała polityk PiS – Joanna Lichocka (parająca się wcześniej dziennikarstwem). Wysłała skargę do prezesa TVP Jacka Kurskiego.

Ostatecznie posłanka, słynna dzięki pewnemu gestowi, który pokazała – nomen omen – w dniu, w którym przegłosowano miliardy dla TVP, dopięła swego – program zniknął z anteny TVP.

Pisaliśmy o tym szerzej:

Lichocka dopięła swego. „Warto rozmawiać” znika z TVP na dłużej. Obiektywny odcinek „naruszył zasady etyki”

Źródło: Wirtualne Media

12 KOMENTARZE

  1. Ale szmaciarstwo z tym tvp ! To już nie ma porządnej uczciwej stacji dla tego solidnego Człowieka ? Wprawdzie oglądałoby „tylko” ok 37 %, a tak, w reżymowej, może coś dla tępych umysłów przemyci ? Bądźmy dobrej myśli, o ile nie przeszedł przez „adaptacyjny obóz przejściowy” ?

  2. Nie wiem czy „Warto rozmawiać” wróci na antenę, ale wiem jedno, warto szczepic, a kto twierdzi inaczej jest ignorantem z szafy

  3. Na jego miejscu nie wróciłbym do gebelsówy za żadne pieniądze ma gość renome wyrobiona to równie dobrze może otworzyć na YouTube kanał i tam zapraszać gości i tak będzie mógł więcej powiedzieć choć nie zawsze bo tam też cenzurą ale na bank nie taka jak w gebelsówie.

  4. A kovidianom czy betonom i tak nie przetłumaczysz szkoda czasu i zdrowia. Jednym zdaniem na debili nie ma rady

  5. Pewien mężczyzna trafił do lekarza pogryziony przez psy.Lekarz pyta:Czy te psy co Pana pogryzły były szczepione? Pacjen odpowiada: Tak.Dooopami.

Comments are closed.