Szwecja przebudza się z letargu. Szpital zaprzestaje okaleczania dzieci i młodzieży poprzez „zabiegi” zmiany płci

Flaga Szwecji.
Flaga Szwecji - zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay
Prenumerata Najwyższego Czasu!
Postępowa Szwecja zaczyna rewidować swój kurs. Szpital Karolinska w Solnej poinformował, że nie będzie więcej okaleczał dzieci i młodzież poprzez przeprowadzanie u nich zabiegu „zmiany płci”.

Szpital Karolinska poinformował, że ostatnie badania wskazują, iż procesy chirurgiczne oraz chemiczne zmiany płci prowadzą do negatywnych, rozległych i nieodwracalnych konsekwencji.

Wskazano, że po „zabiegach” zmiany płci wzrasta ryzyko chorób układu krążenia, osteoporozy, bezpłodności, raka i zakrzepicy.

W związku z powyższym Szpital Karolinska, największa tego typu placówka medyczna w Szwecji, ogłosiła, że nie będzie więcej przeprowadzać „zabiegów” zmiany płci u dzieci i młodzieży.

Przerażające! Setki osób po zmianie płci żałują swojej decyzji. „Nie czuję się lepiej”

Źródło: KAI/PCh24.pl

9 KOMENTARZE

 1. Mają w Szwecji „genialnych” lekarzy, jak dopiero po tylu latach odkryli, że po obcięciu jaj lub jajników jest się bezpłodnym… :-)))))))))))))))

 2. Czy można zmienić płeć tak szybko żeby przez chwilę być jednocześnie mężczyzną i kobietą i w tym czasie błyskawicznie sam siebie wy*uchać zaznając orgazmu męskiego i kobiecego na raz ?
  Co na to mądre głowy spod znaku LGBTQHGWiQQRYQ ?

 3. Prawie podobne objawy jak przy NOP-ach po szprycy… „zmiany płci wzrasta ryzyko chorób układu krążenia, bezpłodności, raka i zakrzepicy…”

 4. Przebudza się? Nie jest jeszcze obudzona?

  Przypomnę, że to wysoko wykształceni specjaliści w swojej profesji mieli takie pojęcie co, jak i komu zrobić.

  A cóż dopiero panna Gretsien w kwestii klimatu. Ba, sam papież wybiera się na szczyt klimatyczny, kichę mu wyremontowali i już nie będzie psuł powietrza, więc jedzie. A kiedy będzie się przebudzał, Bóg jeden wie.

  Chociaż kto wie czy nie przeszedł, wzorem Ratzingera, na emeryturę.

Comments are closed.