Gwałt mógł „wiele nauczyć” 6-latka? Środowisko LGBT broni pedofila, bo jest transpłciowy

Artykuł o
Artykuł o "Ruby", płaczący chłopiec Źródło: pert sc/CTV NEWS, Pixabay, collage
CTV NEWS informuje, że 33-letnia kobieta była sprawcą napaści seksualnej na 6-latka. Na fotografii widzimy, że „oskarżona” ma zarost i męskie rysy twarzy. W rzeczywistości jest to mężczyzna, ale fakt, że podaje się za kobietę wystarczył, by środowisko LGBT+ stanęło w jego obronie.

6-letni chłopczyk, mieszkaniec Toronto, został 20 maja napadnięty przez 33-letniego biologicznego mężczyznę, który posługuje się imieniem Ruby i identyfikuje się jako kobieta.

Ruby Eby został oskarżony o napaść seksualną na dziecko i ingerencje seksualną z osobą poniżej 16 roku życia (to wiek zgody w tym regionie).

W między czasie za Eby’em stanęło środowisko LGBT+. Aktywiści spod znaku tęczy uważają, że to 33-latek jest ofiarą, bo część mediów go „misgenderuje”, czyli opisuje w artykułach i postach jako mężczyznę, a nie kobietę.

Podobne głosy pojawiają się w przypadku 6-latka. Niektórzy aktywiści twierdzą, że chłopca bardziej krzywdzi to, że mimo młodego wieku już pisze się o tym jakiej jest płci, choć nie jest jeszcze na tyle dojrzały, by samemu o tym zdecydować.

Najbardziej bulwersuje jednak próba obrony tego, co zrobił 33-latek. Ze strony środowiska LGBT pojawiły się głosy, że chłopczyk mógł się „wiele nauczyć dzięki doświadczeniu, które dała mu Ruby”.

Co ciekawe – przeciwko takim głosom stanęło środowisko feministek, którym na Zachodzie od jakiegoś czasu nie po drodze jest aktywistami LGBT+. Żądają one nazywania Ruby mężczyzną, uważając, że kobietom przypisuje się męską zbrodnię.

Źródło: CTV NEWS, Twitter/Woke Misogyny, Twitter/@nnarxist, NCzas

10 KOMENTARZE

 1. Feministkom-TERFom (w sumie „R” jest niepotrzebnie, ale to już wewnętrzne wojny lewactwa), jest też armia feministek zupełnie za wszelkimi LGBT+++++++

 2. To zawsze o to chodziło blm chcieli żeby murzyni byli bezkarni bo wielu z nich utrzymuje się z gangsterski, tak lgbt dobrze wiedzą że wśród nich jest masa zboczeńców i chcą i zagwarantować bezkarność

 3. Sadze, że Ruby mógłby się wiele nauczyć dzięki doświadczeniu, kiedy podłączyłbym go do prądu.

 4. Rabini twierdzą że po trzecich urodzinach, dzieci nadają się do stukania. Co więcej potrafią oficjalnie głosić takie tezy. Ale o tym jakoś tu cicho.

  • tortury mnie brzydzą
   a moja psychika nie wytrzymuje przy cudzym cierpieniu
   ale gdy rozmyślam o tym łajdaku i jego zbrukanych obrońcach i o ich ofierze
   sądzę ze tym razem bym się przemógł
   a operatorowi imadła zasponsorował bym skrzynkę dobrego whiskacza

  • Szkoda ołowiu…
   Załatwić zwyrola jak GRU zdrajców w swoich szeregach…
   Żywcem do pieca wrzucić i pokazać jemu podobnym na postrach!!!

Comments are closed.