Oto twarz potwora. Ma dopiero 20 lat, a zabił 10 dzieci. Z niektórych wyssał krew [FOTO]

Masten Milimo Wanjala Źródło: Twitter/DCI KENYA
Masten Milimo Wanjala Źródło: Twitter/DCI KENYA
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Czarny tydzień w sklep-niezalezna.pl
Detektywi aresztowali 20-latka, który przyznał się do zabicia do najmniej dziesięciorga dzieci – poinformowała w czwartek kenijska policja. Na Twitterze nazwała mężczyznę „żądnym krwi wampirem”, wyjaśniając, że z niektórych ofiar miał „wysysać krew”.

Masten Milimo Wanjala został aresztowany w środę w związku ze śmiercią dwojga dzieci, których porzucone ciała znaleziono w lesie w Nairobi. Z ustaleń śledczych wynika, że kontaktował się z matką jednej z ofiar i żądał okupu w zamian za uwolnienie dziecka.

Policja poinformowała, że podczas przesłuchania 20-latek przyznał się do zabójstwa co najmniej dziesięciorga dzieci w wieku 12-13 lat. Pierwszego morderstwa miał dokonać, kiedy miał 16 lat.

Jak podała agencja AFP, według funkcjonariuszy aresztowanie mężczyzny to duży krok w śledztwie dotyczącym fali uprowadzeń dzieci w Kenii. Zabójstwa i zaginięcia dzieci wywoływały społeczne oburzenie i protesty.

Policja poinformowała, że nie odnaleziono jeszcze ciał pozostałych dzieci, do których zamordowania przyznał się 20-latek. Dodała, że Wanjala nie przeprosił za swoje czyny i stwierdził, iż zabijanie ofiar „sprawiało mu dużą przyjemność”.

Źródło: PAP

21 KOMENTARZE

  1. To jest gość ! Powinien dostać Nagrodę Nobla na wniosek psychopaty Gatesa za ogromny osobisty wkład i zaangażowanie w depopulację. Powinni go w lektyce nosić i dać mu jakąś państwową posadę. To wariant pierwszy. Drugi – dać mu szansę i wsadzić na wybieg dla dzikiego zwierza. Trzeci – puścić wolno, bo ma potencjał i niech się rozwija. Czwarty – opłacić studia inżynierskie: gospodarowanie zasobami ludzkimi. To „perełka” ewolucji i jeszcze może wrócić na najbliższe drzewo.

  2. pamiętam z jednego filmu, jak Azję Tuchajbejowicza tak powolutku nogami do przodu; ale bardzo powolutku; do redakcji – gdzie ten duplikat, o którym piszecie i nie puszczacie?

Comments are closed.