Posłanka PiS i półnadzy mężczyźni. Szokujący film na poczcie ministra Dworczyka

Michał Dworczyk. Foto: PAP/Tomasz Gzell
Michał Dworczyk. Foto: PAP/Tomasz Gzell

Konta publikujące maila z poczty ministra Michała Dworczyka zostały zamknięte. Powodem miał być film z udziałem posłanki PiS i półnagich mężczyzn.

Rosyjski serwis Telegram zamknął konto „Poufna Rozmowa”. To na nim od sześciu tygodni publikowano maile i dokumenty z poczty ministra Michała Dworczyka.

Powodem zamknięcia konta miało być „naruszenie obowiązujących zasad”. A co stało się naprawdę?

Okazuje się, że powodem interwencji administratorów miały być odnaleziony na poczcie filmy. Na wymienionym koncie opublikowano dwa z nich.

Zostały one nagrane w pokoju hotelowym. Na filmie widać posłankę PiS, która w ostatnich latach ściśle współpracowała z ministrem Dworczykiem.

Oprócz posłanki na filmie widać… dwóch mężczyzn. Jeden z nich tańczy w samych majtkach, a potem wchodzi do łóżka, gdzie leży drugi, który nagrywa całą scenę.

Posłanka nie kryje uradowania tą sytuacją. Nie wiadomo kim są mężczyźni, ale nie są to posłowie PiS.

Filmy nie wyglądają na zmontowane lub zafałszowane.

Rząd przekonuje, że zamknięcie kont to efekt interwencji polskich władz w jednym z krajów NATO, gdzie serwery ma Telegram. Tak też przedstawił to portal Wirtualna Polska.

Jednak w rzeczywistości powód miał być prostszy. Po prostu administratorzy nie pozwalają na publikowanie treści o charakterze obyczajowym, mogących naruszać czyjeś dobra osobiste i np. ujawniać czyjąś orientację seksualną.

Źródło: WP / GW

13 KOMENTARZE

  1. Co to znaczy „posłanka PiS”? Dlaczego niby ma się jej należeć lepsze traktowanie? Podajcie pełne imię i nazwisko pani Anny z niemieckim nazwiskiem Schmidt, jeśli to rzeczywiście ona jest na filmikach. Niech naród wie co sobą reprezentują jego „przedstawiciele”. Może i robiła to w zaciszu pokoju hotelowego, ale jak się posłem i ma męża(w chrześcijaństwie nie ma rozwodów), to ta informacja się należy jej wyborcom, bo szła pod sztandarami normalności, rodziny i wiary.

  2. o! take mamy elyty, które nie mogą, pełniąc „ważne” funkcje, pozbyć się swoich przyzwyczajeń, gdyby tak zhakować wszystkich „przedstawicieli narodu”, byłaby poruta

  3. Najprawdopodobniej (romans) rozpoczął się w 2017r. — Poseł PiS Michał Dworczyk zrezygnował we czwartek, 23 lutego z funkcji przewodniczącego sejmowej Komisji Łączności z Polakami za Granicą. Jej nową szefową została posłanka PiS Anna Schmidt-Rodziewicz. A teraz może być rozwód.

  4. Ja tam prywatnych upodobań pani poseł nie potępiam i nie rzutuje to w moich oczach na jej kompetencje, jako polityk.

    Ja się tylko pytam, czy była otwartość na życie poczęte i plan donoszenia ewentualnej ciąży ;)

  5. Kupili Fuj-35, kupuja zlombramsy, zlikwidowali kopalnie, energetyke, lasy wisza na wlosku, rolnictwo w ruinie, energetyka zaorana, godza sie na kazdy piarpomysl USA i Niemiec, czyli automatycznie Rosji… i jeszcze nie wystarcza? Szafot? Szubienica? Pal?

Comments are closed.