Szprycparanoja. Rada Przedsiębiorczości apeluje do rządu o dyskryminację niezaszczepionych

Odmowa, szczepionki Źródło: Pexels, collage
Obrazek ilustracyjny/Odmowa, szczepionki Źródło: Pexels, collage
Rada Przedsiębiorczości zaapelowała do rządu warszawskiego o restrykcje dla niezaszprycowanych. Organizacja postuluje też możliwość sprawdzania, kto jest zaszczepiony, a kto nie oraz o obowiązkową szprycę dla niektórych grup zawodowych. Kolejnym postulatem było przyspieszenie szprycowania.

„Problem niezaszczepionych obywateli nie tylko zagraża systemowi ochrony zdrowia, ale także finansom publicznym (możliwy kolejny lockdown generujący olbrzymie straty dla gospodarki)” – czytamy w stanowisku Rady Przedsiębiorczości przekazanym rządowi Morawieckiego.

Dodano również, że niezaszczepienie dostatecznej liczby osób może w niedalekiej perspektywie wiązać się m.in. ze skutkami finansowymi, prowadzącymi do upadku firm i likwidacji miejsc pracy.

Co więcej, Rada chce, by pracodawcy mogli pozyskiwać dane nt. szczepień swoich pracowników oraz je przetwarzać. Ponadto zaproponowano zmiany w kodeksie pracy tak, by m.in. wprowadzić obowiązkowe szczepienia przeciw COVID-19 w niektórych grupach zawodowych.

Jak czytamy dalej, Rada chce też „zwolnienia przedsiębiorcy odmawiającego dostępu osobom niezaszczepionym do świadczonych przez siebie usług z ewentualnych negatywnych konsekwencji na płaszczyźnie prawa cywilnego, prawa wykroczeń i innych przepisów”. Krótko mówiąc Rada Przedsiębiorczości domaga się prawa do odmowy usług dla niezaszczepionych bez żadnych konsekwencji.

Co więcej, Rada rekomenduje „niezwłoczne wprowadzenie Funduszu Kompensacyjnego wyłącznie dla szczepień przeciw COVID-19, który zapewni pacjentom środki prawne umożliwiające szybkie uzyskanie świadczenia pieniężnego w związku z zaistniałymi działaniami niepożądanymi spowodowanymi przez podanie szczepionki lub szczepionek”.

Źródło: money.pl

22 KOMENTARZE

  • Czyli namieszali, chodzi o Federację Przedsiębiorców Polskich.
   Czyli baaardzo grubo, chyba jakiś paragraf na to by się znalazł.

   Głęboka komuna znała te same chwyty.

 1. Dobrze byłoby się dowiedzieć jakie firmy prowadzą ci, którzy głosowali za tym oświadczeniem, żeby wiedzieć kogo bojkotować. Do Bydgoszczy będę jeździć, a u nich nie kupię.

  • Oni się „sami znajdują” – pieniądze dają władzę. To są zwykłe sprzedajne gnidy, pełno ich na świecie.

 2. Czyli w przypadku gdy lekarz mi powie że nie mogę się szczepić to ja nie mam prawa już żyć i normalnie pracować.

 3. W skład rady wchodza sprzedawczyki : Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Business Centre Club, Związek Rzemiosła Polskiego, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Polska Rada Biznesu, Krajowa Izba Gospodarcza, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych i Związek Banków Polskich – najpierw Konstytucję musieliby zmienić bo

 4. Hiszpanie zrobili badania szprycy pfizera – ponad 99,99% zawartości to nano grafen. To może wyjaśniać dlaczego jest tyle filmów z przyciąganiem metali przez zaszprycowanych.
  To wyjaśnia również inne filmy – zaszprycowani są nadajnikami fal elektromagnetycznych. Elity tworzą internet rzeczy – ludzie (zombi) mają być rzeczą w sieci.
  Patrz patent Micro$oft WO 2020/060606 A1

 5. Najchętniej chcieliby z ludzi zrobić niewolników którzy pracowaliby za miskę ryżu na nich.pewnie już tak prawie jest

 6. niech się na ryje walą jak nie chcą dobrowolnie się walić to my im pomożemy dążą do tego skrvvysyny żeby zacząć ich lać.

  • Ale tego nikt nie zrobi. Wszyscy będą mówić, że trzeba ich lać, ale … wszyscy potulnie pójdą do nich się zaszczepić.

 7. Rozpoczyna się nowy problem z osobami po „szczepieniu” podczas obrazowania metodą rezonansu magnetycznego (MRI) W związku ze „szczepionki” posiadają pewna cześć nano cząsteczek metalu/grafenu owe badania robią się niebezpieczne dla pacjentów.

 8. Jeśli Rada Przedsiebiorczosci weźmie na siebie odpowiedzialność i będzie wypłacać odszkodowania za skutki uboczne to wtedy mogą dawać takie postulaty a tak niech siedzą cicho na pizdach bo jak zacznie się bojkotować ich firmy to wtedy będą na szybko się z tego wycofywać

   • Tak, bo będę miał się za co leczyć, a w razie śmierci dzieciaki nie zostaną na lodzie. Takie to trudne do zrozumienia?

Comments are closed.