Zaszprycowanie nie sprawi, że wrócimy do normalności. Posłanka PiS UJAWNIA. „To jest konkretnie zaplanowana polityka” [VIDEO]

Anna Siarkowska. Foto: PAP/Tomasz Gzell
Anna Siarkowska. Foto: PAP/Tomasz Gzell
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Poseł i przewodnicząca parlamentarnego zespołu ds. sanitaryzmu, Anna Maria Siarkowska, była gościem Radia WNET. Polityk stwierdziła, że działania władz zmierzają w kierunku ograniczania praw i wolności obywatelskich i wprowadzenia segregacji sanitarnej.

Anna Maria Siarkowska skomentowała zapowiedzi i wprowadzanie w kolejnych państwach, m.in. we Francji, obowiązku „legitymowania się” paszportem sanitarnym w wielu sytuacjach codziennego życia.

– To jest rozwój wypadków, którego niestety spodziewałam się już od wielu miesięcy obserwując ze szczegółami, w jaki sposób są pewne rzeczy komunikowane przez poszczególne rządu i do czego to zmierza – mówiła.

– To bardzo niepokojące decyzje. Decyzje, które świadczą o tym, że to, co nazywamy sanitaryzmem, czyli podporządkowanie walce z epidemią wszystkich dziedzin naszego życia, życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego, to wszystko się po prostu dzieje i niestety na tym najbardziej ucierpią prawa i wolności obywatelskie – dodała.

Podkreśliła też, że nie są to przypadkowe, pojedyncze działania. – Widzimy, że te działania i decyzje nie są odosobnione, tylko one są w zasadzie niejako podejmowane w pewnym uzgodnieniu. Jeżeli obserwujemy sytuację, w której te działania są analogiczne w różnych państwach, niezależnie też od ewentualnego zagrożenia i od kwestii związanych ze stricte bezpieczeństwem epidemiologicznym, notowanymi zakażeniami czy zgonami, no to świadczy to po prostu o tym, że to jest konkretnie zaplanowana polityka i musimy się po prostu z tym liczyć, że tego rodzaju rozwiązania będą próbować również implementować w Polsce – zaznaczyła.

Jak wskazała poseł, o pewnych kwestiach rozmawiano m.in. na forum Unii Europejskiej. Tam została podjęta chociażby decyzja dot. paszportów covidowych. Polityk zaznaczyła, że w kwestiach niezwiązanych z podróżowaniem, decyzję o stosowaniu paszportów szczepionkowych pozostawiono państwom członkowskim.

– Jak widać, jest to po prostu kwestią czasu, kiedy te paszporty covidowe, które na samym początku, mówiono, że będą wykorzystywane wyłącznie do podróży zagranicznych, jak wchodzą tak naprawdę w każdy aspekt naszego życia i jak ich brak uniemożliwi nam normalne funkcjonowanie i korzystanie z przecież gwarantowanych konstytucyjnie praw i wolności obywatelskich – stwierdziła.

– Jeżeli ktokolwiek uważa dzisiaj, że samo zaszczepienie się rozwiąże tę sytuację i że naprawdę wrócimy do normalności, jeśli się wszyscy zaszczepią, to uważam, że też jest po prostu w błędzie – skwitowała Anna Maria Siarkowska.

51 KOMENTARZE

 1. Skoro ta pani tak bardzo ubolewa nad tym, co robi jej partia, to dlaczego jej nie opuści i nie wzmocni prawdziwej prawicy?

 2. W loży już dawno decyzje zapadły. Covid to katalizator nowego porządku świata który umożliwi zburzenie starego porządku a miejsce na nowy ład zrobić.

 3. Ależ oczywiście, że „szczepionki” są tylko środkiem do celu, nie ma co do tego wątpliwości. Jeszcze tylko nie wiemy jaką rolę mają odegrać.

 4. Dopóki PiS widzi w sondażach swoje bezpieczeństwo, dopóty będzie gnębił Polaków i realizował ustalenia z Davos dot. fałszywej pandemii. Dlatego PiS nie załuje pieniędzy (naszych pieniędzy) na kupowanie poparcia (500+ i 13-te emerytury). Polacy opłacają swoich oprawców. Tak to wygląda w praktyce. Niestety, ich rząd kupuje (tak, także używa do tego naszych pieniędzy) media, które za kasę nie zadają pytań i produkują kłamstwa. Posłowie PiS nie mogą już mówić, że nie wiedzą w czym uczestniczą.

 5. Nawet gdybym nic o podejrzeniach wobec nich nie wiedział i tak bym się nie zgodził na nie.
  2 fakty mnie w tym przekonują:
  1. nie mam najmniejszego zaufania do rządzących (oczywiście nie tylko Polski), a rządy na świecie są mocno lewicowe (by nie powiedzieć mocniej)
  2. bardzo usilnie naciska się na wyszczepianie, jest to wręcz graniczące z przymusem, używa się coraz mocniejszych argumentów, ta propaganda leje się z głośników wszelkich mediów
  Dla mnie więcej argumentów nie trzeba.

    • Nie ma znaczenia czyje jest lustro. Ważne że zobaczył tam idiotę. Ale chyba jesteś za cienki w uszach żeby to pojąć. Inaczej byś nie dawał głosu.
     PS. Poznasz głupiego po śmiechu jego.

     • Pomyśl logocznie jak ty patrzysz w swoje lustro to co widzisz? Ja wiem 🤣🤣🤣 Wiec nie opowidaj głupot bo ważne w które lustro sie patrzy 🤣🤣🤣Cieniutko z logika chłopczyku 🤣🤣🤣

     • Skoro on zajrzał w moje lustro to kogo zobaczył? Nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem tego co sam napisałeś paciuloku. Jesteś debilem. Do tego żałosnym.

 6. To co ona jeszcze robi w tej partii…??? Posłowie pisu wprowadzają tyranię, przepychają własnymi głosami, ustawy zamordystyczne, a w wywiadach zachowują się jakby byli w opozycji, jawna szydera z ludzi!!! To tak jakby SSman w czasie II Wojny, mówił no niestety ale Hitler wprowadza tyranię i budujemy te obozy koncentracyjne, będziemy dajel mordować w nich ludzi, ach jakie to straszne, że tak robimy.

  • Powinieneś ten komentarz zamieścić na jej twitterze, facebooku czy tam innej stronie, którą się posługuje. To dosłownie tak jakbyś dał jej w ryja. Ciekawym jej reakcji.

   • Debila to cie wystrugał a drugiego debila zobaczyłeś w swoim lustrze jak przed nim stałeś 🤣🤣🤣🤣🤣. Ty naucz sie czytan ze zrozumieniem.! Ale ty debil jesteś a pod spodem jakis drugi debil i jeszcze sie tym szczyci 🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Żre z koryta, ale się nie cieszy. A jakby odeszła z PiSu, to cała rodzina włącznie z dalekimi krewnymi by się od niej odwróciła. Kwadratura koła.

 8. Do wystraszonej gęby kowidianina te argumenty nie docierają, mimo iż w planach globalistycznego komunizmu w miejsce paszportu kowidowego będzie czipowanie baranów folwarku Rządu Światowego.

 9. Obozy odosobnienia już chyba są gotowe. Cały rok je przygotowywali. Ludzie cieszcie się z ostatnich miesięcy względnej wolności. Za rok będziecie tęsknić za tym co było w te wakacje.

  • Sztum, Wronki, Wołów, Tarnów, Wadowice, Strzelce Opolskie, Trzebinia, Białołęka, Czarne, Montelupich, Wiśnicz to tylko „czubek góry lodowej”. Kończą już lub wybudowali nowoczesne więzienie „dla ludzi z wyższych sfer”. Obecnie obozem odosobnienia to jest UNIA EUROPEJSKA-TAKI KONCLAGER XXI WIEKU!
   CARPE DIEM!

 10. Jak to dzieje się poza parlamentem? A to Konfederacja nie próbowała przepchać ustawy? A kto skierował tą ustawę do zamrażarki? Co ta baba bredzi? I co ona jeszcze robi w PiSie? Tak samo ci zatroskani? Już powinni osobne koło założyć. I Pokazać Jarkowi, że mu się partia rozlezie jak stare gacie jak będzie takie rzeczy przeforsowywać.

  • Jarek kupił politycznie Cookies’15 a i do drugiej (Po-PiS ;) ) siły lewicowej, czyli Lewicy puszcza oczko za oczkiem i polityczne deale kręci. Odejście (kontrolowane lub nie) kilku płotek nie wysadzi ich z siodła, co najwyżej wymusi niewielkie dzielenie się konfiturami że wspomnianymi wyżej. Także niestety zamordyzm mości Państwo nas czeka.

  • Coraz bardziej wygląda na to że kanalizuje nastroje. Żeby PiS wyglądał na partię pluralistyczną a nie dyktatorską jaką jest naprawdę.

  • PiS może oddać władzę jak się załamie akcja wyszczepiania, wtedy pożyczkodawcy władz RP o wielu obywatelstwach wymienią rząd RP na nowy i będzie zamiast COVID plan jedzenia wyrobów mięsopodobnych czy to z larw much czy odpadów z butelek plastikowych. Wtedy powstaną hotspoty COVID z których osoby z czipami będą pobierać tygodniową dawkę szczepionki i zasilać konto bankowe. Zamiast piwa będzie „koksu 5 gram”

 11. Świetnie się czyta wasze artykuły, „polityk” w odniesieniu do kobiety, a nie „polityczka” to jeszcze ostoja normalności. Wiem, że to nie jest komentarz na temat, ale przydałoby się na waszej stronie jeszcze więcej artykułów dziennie. ;)

 12. Zapytam tej Pani co ona jeszcze w PiSiogrodze robi?.Nie jest to żadnym odkryciem że szpryce nie rozwiążą problemu. Będą wymyślane coraz to inne mutacje, aby tylko trzymać Polaków w reżimie, kagańce i smycze to będą atrybuty codzienności.

 13. Organizujcie się. To są ostatnie możliwości protestowania i zablokowania holokaustu – po zaszprycowaniu (nano cząsteczki grafenu…) sieć 5G będzie miała CEL i jeśli się udasz poza przydzielony region/ barak to zostaniesz automatycznie namierzony i porażony odpowiednią dawką promieniowania. Sieci 5G działają wg technologii kierunkowej – wojskowe pochodzenie

 14. Ten zastrzyk nie daje mi żadnej gwarancji ze nie zachoruje i nie zaraze innych. Zaszczepieni tez zarazają tez chorują i tez umierają. Wiec sens dobrowolnego wstrzykiwania sobie jakiegos płynu nie istnieje. Tu zwyczajnie trzeba sie z tym pogodzic ze ludzie beda dalej umierac i dalej chorowac .

 15. Kolejna Kaja Godek, z czego kompletnie nic nie wyniknie, bo głupie katolickie dupy są zakręcone na zasiłki dla swoich rebionok. Zaczynacie przynudzać, polnischen kameraden.

 16. Możecie mnie w dupę pocałować, ja się tego gówna nie boję, do końca pozostanę człowiekiem, pedały komunistyczne! COMMENTS ARE KLOSE.

 17. Dawno pisalem ze ropucha klamie, chcesz dobra Polski !? Konfederacja !
  Zobaczymy ile ustawa Michalkiewicza podpisow zdobedzie :)

Comments are closed.