Marian Banaś / Fot. PAP
Marian Banaś / Fot. PAP
REKLAMA

Na portalu społecznościowym Twitter pojawił się szef służb Mariusz Kamiński. Minister koordynator został przywitany w osobliwy sposób przez szefa Najwyższej Izby Kontroli.

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński zdecydował się założyć profil w mediach społecznościowych. Wybór padł na Twitter, gdzie przesiadują m.in. jego poprzednicy jak Paweł Wojtunik.

„Dzień dobry! Od dziś informacje o mojej bieżącej aktywności znajdziecie Państwo również na tym oficjalnym profilu na Twitterze” – napisał w pierwszym wpisie na Twitterze Kamiński.

REKLAMA

Film dokumentalny o dramatycznych wydarzeniach w Jedwabnem

Pojawienie się niezbyt lubianego polityka na platformie wywołało falę komentarzy. Wszak to właśnie za jego kadencji służby zaczęły na potęgę inwigilować Polaków.

Jednak Kamiński doczekał się nieoczekiwanego fana. Stał się nim… prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś.

Nie jest tajemnicą, że panowie nie pałają do siebie miłością. To właśnie podlegające Kamińskiemu służby zajmowały się Banasiem i m.in. jego oświadczeniami finansowymi.

Banaś przywitał Kamińskiego w dwuznaczny sposób. „Witaj Mariusz! Oczywiście będę Cię obserwować” – napisał uszczypliwie szef NIK.

Wpis Banasia zebrał już niemal pięć razy więcej pozytywnych ocen (polubień) niż ten Kamińskiego. Nie brakuje też pozytywnych komentarzy internautów.

Źródło: Twitter

REKLAMA