Witek dalej prześladuje Brauna. Poseł znów wykluczony z obrad [VIDEO]

Grzegorz Braun kontra Elżbieta Witek. Foto: PAP/Rafał Guz
Grzegorz Braun kontra Elżbieta Witek. Foto: PAP/Rafał Guz
Marszałek Elżbieta Witek po raz kolejny wykluczyła Grzegorza Brauna z obrad Sejmu. Polityk PiS nieustannie uniemożliwia konfederacie wykonywanie mandatu posła.

Każdy poseł pracujący w Sejmie reprezentuje jakąś liczbę wyborców, którzy na niego zagłosowali, i w których imieniu wypowiada się na sali plenarnej. Marszałek Elżbieta Witek robi wiele, by część tych wyborców nie miała swojego przedstawicielstwa na tej sali, bo nieustannie wyklucza z obrad jednego z posłów – Grzegorza Brauna.

Za każdym razem chodzi o to samo – o maseczki. Tym razem sytuacja była jeszcze bardziej kuriozalna, bo Braun siedział obok Artura Dziambora – posła Konfederacji z Gdyni, który też nie miał zasłoniętych ust i nosa.

– Siedzi obok pana pan poseł Dziambor, który może być bez maseczki – stwierdziła marszałek.

Chodzi o to, że Artur Dziambor jest ozdrowieńcem, więc nie powinien zarażać, a co za tym idzie nie musi zasłaniac ust i nosa. Skoro jednak tak, to poseł Braun powinien móc obok niego siedzieć – przecież teoretycznie ani on nie może zarazić Dziambora, ani Dziambor jego.

Grzegorz Braun próbował złożyć wniosek formalny – to też mu uniemożliwiono.

– Nie złoży pan wniosku formalnego, dopóki nie założy pan maseczki – mówiła Witek.

Swoim skandalicznym zachowaniem marszałek z PiS dyskryminuje całą rzeszę wyborców Grzegorza Brauna, którzy od dłuższego czasu nie mają swojego przedstawiciela.

23 KOMENTARZE

 1. Szanowny Propagandzisto MYLISZ się. To Racje ma MARSZAŁEK ,bo PRAWO jest po JEJ Stronie.A zachowanie Grzegorza Brauna pokazuje ,że KONFEDERACJA to ZBIERANIA BEZIDEOWYCH KARIEROWICZÓW.Pisze Ja 71 letni ENDEK.Już NIGDY Głosu na KONFEDERACJE. Teraz ROZUMIE dlaczego Federacja dla Rzeczpospolitej -Marek Jakubiak nie stała się członkiem KONFEDERACJI==PAJACYK NIE POPIERA.

  • Do pij piwko koviidioto i glosuj na bade czworga no bo przecież dali tobie 13 emeryturę czyż nie? Wlasnie sprzedałeś sie za wlasne pieniądze i jeszcze ci je opadatkuja tak umiesz liczyc i dostrzegać gdzie lezy prawda, a witek to jest niedorozwinięta baba ktora trzyma podwójne standarty,. Ostatnio ze swoimi pisidiotami spdkala sie bez maski ale oczywiscie ze swoimi może.

  • Prawo? … a zapomniałem, Hitlerowcy też stosowali prawo … przepraszam za argument ale jak widać, metody socjalistów wiecznie żywe ….

  • @Piwowar
   Endek urodzony w 1950 roku – no obśmiałem się jak norka.
   A już teza że Marszałek może odbierać ludziom wolność…
   Pojechałeś facet. Koniecznie zmień lekarza.

  • Tak się składa, że ja również jestem 71-latkiem, no może niezupełnie, bo jeszcze brakuje mi kilka miesięcy do tych urodzin. Jako jeden tetryk do drugiego zapytuję w jaki sposób odmowa przez Brauna noszenia szmaty na gębie, która nie jest w stanie zatrzymać żadnych wirusów, ani ukoronowanych, ani nie ukoronowanych powoduje uznanie Konfederacji za zbieraninę bezideowych karierowiczów?

  • I jaką to gigantyczną karierę udało im się na sprzeciwie systemowi osiągnąć? Jak dotąd i tak będzie aż ludzie zmądrzeją wielkiej kariery nie widać.

 2. CENZOR -REDAKCJO DO WIDZENIA>>>>>>>>>>>>>>CZYLI KONIEC WYKŁADANIA MOJEGO ZDANIA. Z CENZURĄ NIE CHCE MIEĆ DO-CZYNIENIA.

 3. Faszyzm i pisowski totalitaryzm w akcji … Jakim prawem pozbawia MNIE ” Pani ” marszałkini praw obywatelskich?

 4. Gdybym w domu miał taką zawziętą babę, to ciągle musiałbym być lekko znieczulony.
  Jak ją słyszę… nie mogę – muszę się napić.

 5. Robi z tym Grzesiem co chce, to fakt. Dlaczego ten facet daje soba tak pomiatac? Ma odwage nie zakladac maseczki, to niech tez ma odwage sie postawic!

   • polegaloby na zbolcowaniu w damskim marszałkowskim kiblu,ot co.I był by spokój,a tak to baba dokazuje,=-bo pozwolil sobie wejśc na łeb.
    a tobie też by się coś przydało,takie małe co nie co,😀bo ty niedowartościowany się czujesz,widać to po wpisach mój kochany Hansie OLO.

    • Skoro nie potrafisz być poważny, to proszę nie odnosić się do mych wypowiedzi. Ja poważnie pytałem co może Grzegorz Braun w tej sytuacji uczynić. Otóż niewiele. Dopóki nie damy Konfederacji znacznie więcej miejsc w Sejmie, najlepiej więcej niż ma, a raczej będzie mieć każda z partii bandy czworga.
     Co zaś do kwestii jak ja się czuję i czy niedowartościowany to bardzo proszę, na drzewo!

 6. liczę, że po zakończeniu (nie)rządów tej bandy, pan poseł Grzegorz Braun zaprowadzi tę brunatną s…ę w kazamaty i to do jej ostatnich dni; te bezprawie musi się zakończyć; jeżeli Polacy nie pogonią tej sprzedajnej bandy w odosobnione miejsca, to oni zamkną nas w rezerwatach, jak Hamerykany Indian; ale nam tak dobrze nie będzie; oj nie;

 7. Witek krzyczala przedwczoraj,: bierzecie 500+,bierzecie socjal,bierzecie dodatkowe pieniądze które ,,daliśmy wam”,i ośmielacie się krytykować,nie macie honoru,——-tak WRZESZCZALA ze sceny,propagując ,,NOWY ŁAD”

 8. Witek ma wstręt przed książkami niezależnych rzetelnych naukowców. Chyba czyta tylko bajki.

 9. Skąd pisuary wytrzasnęły taką witkę? Założyć jej majtki na lewą stronę bo na lewej stronie chronią przed głupotą.

Comments are closed.