Apartheid szczepionkowy. W USA zwalniają już z pracy niezaszczepionych

Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Sieć szpitali z New Jersey zwalnia 6 pracowników, którzy nie zostali zaszczepieni. RWJ Barnabas Health zapowiedział w maju, że pracownicy kadry kierowniczej mają się zaszczepić do końca czerwca. Teraz zwolniono sześciu pracowników, którzy nie zastosowali się do tego polecenia.

„Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu naszych liderów zdecydowana większość naszego zespołu zarządzającego została zaszczepiona przeciwko Covid-19” – oznajmiła w komunikacie sieć opieki zdrowotnej. „Na dzień 14 lipca 2979 pracowników, czyli 99,7 procent kadry i przełożonych jest w pełni zaszczepiona lub otrzymała dyspensę ze względów zdrowotnych lub religijnych”.

W komunikacie dodano, że 6 pracowników nie spełniło zalecenia i „nie są już pracownikami RWJBH, zgodnie z naszą polityką”. Firma wymaga teraz już od wszystkich pracowników i lekarzy zaszczepienia się „w nadchodzących dniach”. Powołuje się na „etyczną i zawodową odpowiedzialność za ochronę pacjentów i zapewnienie im bezpiecznego, wolnego od COVID-19 otoczenia”.

Brzmi ładnie, ale to praktyka segregacji i swoistego apartheidu szczepionkowego. Z tym, że w USA takie zasady ustalają sobie podmioty prywatne, a w Europie czyni się to na poziomie państwowym. Pierwsza była tu Francja.

Przymus szczepień do 15 września ma objąć wszystkich pracowników szpitali, centrów zdrowia, palcówek opiekuńczych, a nawet strażaków, którzy udzielają tu pierwszej pomocy. Jeśli nie spełnią tego „obowiązku” przewiduje się „zawieszanie” ich umów o pracę.

Źródło: NBC News

11 KOMENTARZE

 1. USA to 50 stanów. Około 20 wprowadziło na swoim zakaz segregacji sanitarnej. Tytuł „W USA zwalniają” jest bardzo onet-owski i nie przystoi Najwyższemu Czasowi.

    • Nie. Świadkowie Jehowy się włączyli w tę narrację ”kowidową”, pokazując, że są ”częścią świata”, mówiąc biblijnie, a od czego tak się odżegnywali. Chodzą w szmatach i się szczepią. Człownkowie ich ciała kierowniczego już w zeszłym roku w swoich wideo witali się łokciami.
     To już prędzej Amisze; albo pewne grupy protestanckie z Holandii, np. miasto Urk – poszukajcie ciekawostek o tym mieście.

  • A ta dyspensa polega po prostu na powołanie się na swoje sumienie, które np. w oparciu o Naukę Pisma Świętego, nie pozwala Tobie na skalanie się ”światem”, nową religią kowidową, czy stosowanie preparatów składających się m.inn. z komórek zabitych dzieci… Jest b. dużo czynników, które stoją w sprzeczności z Nauką Apostolską. Wystarczy znać Biblię. Ja należę do tej grupy, która z powodów wierności Bogu Ojcu i Chrystusowi odmawia przyjęcia inicjacji w oenzetowski satanizm kowidowy.

 2. Tak trzymać ! Amerykanie nigdy specjalnie inteligencją nie grzeszyli. Świat ma już po dziurki w nosie tego chorego umysłowo światowego żandarma mordercę, sterowanego przez syjonistów satanistów. Tak, czy siak – jest to koniec epopei. Pilnujmy Polski, bo ten po-żydowski syf wije sobie tutaj gniazdko, po czym zrujnowani padniemy przez nich, jak wszyscy. Tak czasy nadeszły z powodu jednej nierozwiązanej kwestii.

 3. Następne będą opaski, a potem obozy dla niewyszczepionych.
  Amerykanski sanepid – CDC – proponuje izolowanie osób wysokiego ryzyka w tzw zielonych strefach „green zones” (patrz strona cdc.gov).
  Wikipedia podaje, że obóz Auschwitz ustanowiony został pierwotnie jako obóz kwarantanny.

 4. Niech zwalniają a za chwilę jak nie będzie komu leczyc na kolanach beda błagać o powrót ale mądry odpowie zapłacisz 300 procent z tego co zarabiam i wracam.

Comments are closed.