Dziambor do PiS-u: Jesteście geniuszami zła! [VIDEO]

Artur Dziambor w Sejmie Źródło: YouTube/Janusz Jaskółka
Artur Dziambor w Sejmie Źródło: YouTube/Janusz Jaskółka
Artur Dziambor ostro zareagował na przemówienia polityków PiS i szefa NBP. Wolnościowiec wyszedł na mównicę i powiedział głośno, co o tym sądzi.

– Usłyszałem na przykład, że Tarcza Antykryzysowa działa doskonale. Tak doskonale, że na przykład branża fitness złożyła właśnie pozew zbiorowy przeciwko Skarbowi Państwa żądając odszkodowań za bezprawny lockdown, tłumacząc, że z tarczy kryzysowej […] skorzystało ciut ponad 15 proc. Ponad 80 proc zostało pozostawionych samym sobie pod rygorem gigantycznych kar 30 tys. złotych mandatu za otwarcie siłowni, ponieważ PiS tak sobie zażyczyło – przypomniał poseł Konfederacji.

– Pan Glapiński powiedział też, że nie wzrosło bezrobocie. Jest to wielki sukces rząd, że nie wzrosło bezrobocie. Wiecie dlaczego nie wzrosło bezrobocie w Polsce? Dlatego, że Polaków nie stać po prostu, żeby być bezrobotnymi. Jak im zamknęliście puby, restauracje, teatry, siłownie, kina – ci wszyscy ludzie musieli coś ze sobą zrobić. Wiecie jak to się skończyło? To się skończyło tak, że w moim teatrze muzycznym w Gdyni pracuje aktor, który też mi przywozi pizzę! On nie jest bezrobotny – to wielki sukces waszego rządu! – grzmiał wolnościowiec z mównicy.

– Mówicie o tym, że dochody Polaków rosną. Tylko kompletnie zapominacie o tym, że istniej inflacja! A o inflacji pan Glapińskie też powiedział – taką bzdurę, że powinien wylecieć ze stanowiska – stwierdził Artur Dziambor.

Chodzi o słowa Adam Glapiskiego, który stwierdził, że inflacja nie wpływa na portfele Polaków.

Lider partii KORWiN na Kaszubach odniósł się do podwyższania ustawowo płacy minimalnej.

– Zapominacie Polakom powiedzieć, że przez to rosną stawki ZUS. Zapominacie powiedzieć, że przez to rosną wszystkie ceny. Napędzacie sami tę inflację – mówił Konfederata.

– Dzięki temu, że podwyższacie najniższą krajową, Skarb Państwa dostaje najwięcej. […] jesteście geniuszami zła – powiedział mocno Dziambor.

Całe przemówienie polityka:

16 KOMENTARZE

  • No ten gnój Glapiski żyje jeszcze właśnie… a co gorzej z nim coś było oprócz tego że ma zanik kręgosłupa moralnego? :)

 1. Światnie skwitował tę bandę kowidowych zbrodniarzy.
  PIS to apokaliptyczni jeźdźcy niosący Nowy Diabelski Ład śmierci i spustoszenia niczym egipska plaga.

 2. Mam wrażenie że ci bezplciowi prawicowy są tylko na pokaz dla pelikanow. Bezplciowi bo są mistrzami w glosowaniach #wstrzymujemy sie#

 3. Większości spraw o których mówił Pan Dziambor Polactwo nie rozumie. Polactwo praktycznie o niczym nie ma pojęcia co się dookoła dzieje…

  • 👹👹👹”Kto mieszka 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 w Polsce ,ten się w cyrku nie śmieje…”👹👹👹

 4. To akurat szczera prawda, propaganda pisu rzeczywiście sięga zenitu, goebells znalazł godnych siebie następców. Osobiście te 6 lat temu o taką skalę kłamstwa ich nie podejrzewałem.

 5. Rzeczywiscie wpisali w ustawe limit osob na imprezach masowych rowny liczbie 666. Dowiedzialem sie tego przy okazji festiwalu bluesowego w Suwalkach. To nie jest przypadek. To pewne.

 6. 👹👹👹”Kto mieszka 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 w Polsce ,ten się w cyrku nie śmieje…”👹👹👹

Comments are closed.