Tam zaszczepieni nie wejdą. Ten klub nie przyjmuje zaszprycowanych

Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Fearless Boxing Club z kanadyjskiego Toronto oświadczył, że nie będzie wpuszczał zaszczepionych. Sieć Fearless Studios sprzeciwia się polityce covidowej.

Zgodnie z ogłoszeniem zamieszczonym na Instagramie, osoby, które „przyjęły eksperymentalną szczepionkę na Covid” nie będą mogły uczęszczać do klubu. Jak podkreślono, zasadę tę wprowadzono dla bezpieczeństwa członków Frearles Boxing Club.

Dodano też, że obecni członkowie klubu, wśród których są lekarze, pielęgniarki, nauczyciele, rodzice i wielu młodych. Wolą oni poczekać na dalsze badania nad pojawiającymi się efektami ubocznymi szczepionek.

Na instagramowym profilu zaznaczono również, że klub powstał w czasie pandemii i wówczas też został otwarty. „Nigdzie się nie wybieramy” – oświadczyli właściciele.

Według vice.com, zaszczepionych w Toronto jest już przeszło 65 proc. dorosłych.

Sieć Fearles Studios została założona przez zawodowego boksera Mohammada Abedeena i profesjonalną tancerkę Krystal Glazier-Roscoe.

Źródło: screen Instagram
Źródło: screen Instagram

23 KOMENTARZE

 1. Ciekawe ile wytrzymają, chyba, że mają swoją armię. Ale jak najbardziej – życzę wytrwałości i spokoju. Fakt, tam się szanuje (jeszcze) własność prywatną i wstęp na prywatny teren jest dla władz utrudniony.

 2. ”Fearless Boxing Club z kanadyjskiego Toronto oświadczył, że nie będzie wpuszczał zaszczepionych”. Tylko jak ci kanadyjscy idioci zamierzają uzyskać świadectwo niezaszczepienia?
  J A K ???

 3. Uzasadnieniem tym razem nie jest tylko zrobienie komuś na złość – zaszprycowani nadal są narażeni na zakażenie, a część z nich jest przekonana, że już nie muszą się pilnować, co niekiedy z wyższościa manifestują.

 4. Brawo! Świetna reakcja na pandemiczny nazizm.
  Myślę, że przyszłością mogłyby być całe osiedla dla normalnych z zakazem wstępu dla zaszprycowanych mutantów.

  W przyszłości ważne będzie kojarzenie par nie skażonych transmutantyzmem dla czystości genetycznej przyszłych pokoleń wolnych od GMO.

  • Jak moi synowie przyprowadzą kandydatki na żony, to poproszę je o świadectwa szczepień, jak je mają to kategorycznie odradzę moim synom związki z nimi. Dzieci z tego będą skażone GMO, o ile w ogóle takie kobiety będą rodziły dzieci.

 5. Nie ma tu czego chwalić. Segregacja sanitarna ludzi bez różnicy czy dotyka ona zaszczepionych czy niezaszczepionych jest z gruntu zła i godna potępienia. Nikt nie powinien być z tego powodu dyskryminowany.

   • A od kiedy to prawicowcy popierają i pochwalają segregację sanitarną? Z tego co można łatwo zaobserwować, to umiłowanie do sanitaryzmu cechuje lewą stronyę Czytając zamieszczone tu komentarze zastanawiam się czy nczas to jeszcze prawicowy portal, czy już został wrogo przejęty.

 6. I pd razu wiadomo komu ..nąć!

  Korzyść jest taka, że dobrowolnie zamkną się w kwarantannie.

 7. Dożyliśmy czasów, że nie ma co…. normalność staje się wydarzeniem na miarę lotu na Księżyc… ale coś pęka, w gronie moich zaszczepionych znajomych jakby coś zaczynało pękać, zniknęła hardość, widać strach w oczach i tak w ogóle zachowanie wskazujące na pełne gacie…

 8. Trzymajcie się zdaleka od zaszprycowanych. W wywiadzie dla SNBC Dr Anthony Fauci (dyrektor NIH, CDC sanepid USA) wyjaśnia aktualny wzrost „zakażeń”:
  „Ze względu na znakomitą zdolność tej szczepionki do rozprzestrzeniania się z osoby na osobę…”
  Angielski tekst: „Due to exquisit capability of this vaccine to spread from person to person…”

Comments are closed.