TVP uruchomi kanał dla młodzieży. Czy TVP Teen przekona młodych do PiS?

Są w Polsce tacy także młode osoby - którym TVP bardzo się nie podoba. To się niebawem zmieni? Foto: PAP
Są w Polsce tacy także młode osoby - którym TVP bardzo się nie podoba. To się niebawem zmieni? Foto: PAP
Portal „Wirtualne Media” podaje, że TVP chce uruchomić kanał skierowanych do młodzieży. TVP Teen ma ruszyć w przyszłym roku.

Młodzież w Polsce, która jest silnie podzielona i albo opowiada się za Konfederacją, albo wręcz przeciwnie – za lewicą. To ostania grupa, w której PiS mógłby znaleźć poparcie.

Co za tym idzie – młodzi ludzie nie przepadają również za TVP, które jednoznacznie kojarzy się z partią rządzącą.

Telewizja Polska chce to zmienić i uruchomi kanał dla młodzieży – TVP TEEN. Kanał ma nadawać co najmniej 17 godzin na dobę. W 2022 roku budżet nowego kanału ma wynieść 15,3 mln zł, a w 2024 roku już 20 mln zł.

Jaki jest pomysł na przekonanie do siebie młodych? – Telewizja Polska ze względów biznesowych nie ujawnia strategii programowej na etapie projektu – taką odpowiedź portal „Wirtualne Media” otrzymał od Zespołu Rzecznika TVP.

Trudno uwierzyć, że młodzież da się w jakikolwiek sposób przekonać do Telewizji Polskiej – tym bardziej, że młodzi coraz częściej wolą Internet od telewizji.

To jednak nie musi przeszkadzać ludziom z TVP. Bo przecież nowy kanał oznacza nowe stołki, stanowiska….

Źródło: „Wirtualne Media”

9 KOMENTARZE

  1. Oczywiście. Dzisiejsze trendy to wymarzona praca w korpo po przehulanych studiach w trybie online lub zostać artystą zawodowym – to ci ambitni. A reszta 500+, a najlepiej na utrzymaniu rodziców.

    • np. lewaki chętnie biorą 500+ pomimo, że niby PiSu nie lubią. Wiem, że np. Robert Biedroń chwalił 500+ i PiS z Lewicą często razem głosują w socjalistycznych programach

  2. To znaczy, że po angielsku będzie? W sumie dobrze, lepsze przygotowanie na zmywak na Wyspach. W końcu to przyszłość narodu!

Comments are closed.