Żydzi dostaną 115 mln dolarów z kieszeni amerykańskich podatników i jednostkę monitorującą antysemityzm

Żydzi chcą zaostrzenia walki z antysemityzmem/fot. YouTube/ucieczka ze społeczności ortodoksyjnych żydów
Żydzi/fot. YouTube
Biały Dom w ciągu kilku tygodni ma powołać specjalnego „kontrolera” ds. antysemityzmu. Poinformowała o tym podczas konferencji Żydowskiej Federacji Ameryki Północnej (JFNA) przedstawicielka Waszyngtonu.

Melissa Rogers przedstawicielka administracji Joe Bidena, zajmująca się m.in. kwestią wyznań, zapowiedziała we wtorek utworzenie specjalnego wydziału, który będzie walczył z antysemityzmem. Wiadomość tę przekazała zgromadzeniu 250 członków „Gabinetu młodych liderów” JFNA.

Naciski organizacji żydowskich w tej sprawie na administrację Joe Bidena trwają od miesięcy. Według „wtajemniczonych” faworytem na stanowisko odpowiedzialnego za monitorowanie antysemityzmu ma być Deborah Lipstadt, znana historyk zajmująca się Holokaustem z Emory University.

Podczas tej samej konferencji szef JFNA Eric Fingerhut ogłosił też, że 115 mln z łącznej kwoty 180 mln dolarów – w ramach grantów dla organizacji non-profit z pieniędzy amerykańskich podatników – trafi w tym roku do instytucji żydowskich.

Według „Times of Israel” fakt, że konferencja odbyła się stacjonarnie świadczy o tym, że niektóre organizacje żydowskie „powoli wychodzą z pandemii koronawirusa”.

Podczas konferencji przemawiali również senator Jacky Rosen (Demokraci, Nevada) i James Lankford (Republikanie, Oklahoma), współprzewodniczący grupy zadaniowej ds. antysemityzmu, a także przedstawiciele Izby Reprezentantów Jake Auchincloss (Demokraci, Massachusetts), Ted Deutch (Demokraci, Floryda), Brian Mast (Republikanie, Floryda), Kathy Manning (Demokraci, Północna Karolina), Bill Johnson (Republikanie, Ohio), Brad Schneider (Demokraci, Illonois ), Troy Balderson (Republikanie, Ohio), Marc Veasey (Demokraci, Teksas) i Debbie Wasserman Schultz (Demokraci, Floryda). Rosen, Auchincloss, Deutch, Manning, Schneider i Wasserman Schultz są Żydami, a Manning jest byłym prezesem JFNA.

Źródło: timesofisrael.com

21 KOMENTARZE

 1. Czy świat będzie pozwalał tym ludziom na totalną samowolkę w nieskończoność? „Równi i równiejsi” pełną parą.

  • Przestaję rozumieć… Jak to jest, że populacja 15 mln. zaczyna jawnie kręcić światem? Sama kasa tego raczej nie tłumaczy. A może to tylko złudzenie – z perspektywy Polski?
   W USA jest ich 6 mln., z czego połowa nie jest „zjednoczona”. Rozumiem, że w gospodarce mogą się liczyć, ale co do tego ma ten antysemityzm? Jest przestępstwo – do sądu.
   Ale coś w tym musi być, onegdaj (lata ’80, ’90) kongresmen Buchanan (nie pamiętam który) nazywał Kongres USA „ziemią okupowaną”, przez Żydów of korz.

   • To wszystko ma podtekst religijny. Proszę przeczytać TALMUD. To plemię szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy…

    • Talmudu jeszcze nie czytałem, ale co o sobie twierdzą Żydzi, to wiem nazbyt dobrze. Ale to nie tłumaczy dlaczego świat im na to pozwala.

     • ….bo Oni mają pieniądze Panie larum…i pożyczają na lichwiarskie odsetki…to jest przyczyna dlaczego świat im na to pozwala…

     • Wg mnie zdolność „elit” do konspiracyjnej i półkonspiracyjnej działalności w sposób nieosiągalny dla gojów. Pieniądze w USA, mają i Anglosasi i inni. Irlandczycy w USA. Irlandia poszła gospodarczo b. do przodu. PKB/per capita wyższe od GB. Lobby b. silne. Ale … rachityczne słabe przy ż-skim. Niemcy – przeorganizowany wręcz narod, potężne państwo….

     • cd…Niemcy amerykańscy czy Amerykanie niem. pochodzenia – zamożni i dużo bardziej liczni niz Ż. w USA. Lobby niemieckie -niesłabe, ale …. prawie zerowe wpływy przy ż-skim

     • Zanim „goj” zaistnieje (ok.20tki zacznie się udzielać na studiach z nadzieją na karierę), „wie” – w wyniku tresury od dziecka przez tych co mając przewagę w mediach/”kulturze” – że „wolno mu”/opłacalne jest być „lewicowcem”, wrażliwym na sprawy ż, walczącym z cywilizacją łacińską, acz do pewnego stopnia: antyizr. („wolno mu” jak „lewak”, bardziej w Eur Z, mniej w USA) albo „prawicowcem” wrażliwym na sprawy ż, „uwielbiającym Izrel”.

     • XIX/XX w. Polacy w Rosji – jak nie byli w silnym pol., katol. środowisku, zruszczali się w 2-3 pokoleniu. Niemcy jak żyli w polskim środowisku, tj. w Warszawie, a nie Łodzi – spolszczali się tak (w nast. pokol), że czasem II WŚ szli do obozu. Ż. w Hiszpanii – jak się okazało w latach 60-ch XXw., Maranowie, którzy przyjęli chrześc. w XVI, XVII w i przez wieki uchodzili za katol., przechowali w domu swe zwyczaje ż-skie. Czy to coś nam mówi, wyjaśnia?

 2. Amerykańskich podatników też obejmują uroszczenia, akt 447 :)
  podobnie jak poliniacy ich podatnicy też są wytresowani więc się nie postawią
  i tak te dolary są one dodrukowywane :)
  Demokraci, Republikanie czyli ich Pis, Po / Ko :)

 3. „Nazywać walkę o syjonistyczną ideę narodu żydowskiego, o federalną zasadę organizacji partii, „walką o równość Żydów w światowej rodzinie proletariatu” to zdegradowanie walki z płaszczyzny idei i zasad do podejrzeń, podżegania i podsycania historycznie wykształconych uprzedzeń. W rażący sposób ujawnia brak prawdziwych pomysłów i zasad jako broni walki.” WŁODZIMIERZ LENIN

 4. Może ich własnymi rękami bo to wg nich to naród wybrany więc mogą więcej niż inne narody, które są karane za byle co, bez powodu, z urojonego powodu lub „bo jak tak chcę”. Wybraństwo jest niezgodne z prawem międzynarodowym i to się nazywa szowinizm. Jeśli tak dalej pójdzie to czarno to widzę. Społeczność światowa jest liczniejsza i może sobie przypomnieć o demokracji i innych zjawiskach mało korzystnych albo całkiem niekorzystnych dla narcyzów.

 5. A z nadużywaniem „semityzmu” do działalności – powiedzmy: antyamerykanskiej, antydemokratycznej, też? Kiedyś – gdy nie zdawałem sobie z ich oddziaływania na świat, a lubiłem jak większość chyba, książki o szpiegostwie – czytałem Victora Ostrovsky’ego, eks mosadowca: „Wyznania szpiega”. Później tą bardziej „niedobrą”: „Drugie oblicze zdrady”. Jest tam troche o inwigilacji, nawet nie państwowej instrytucji mosad, lecz organizacji „etnicznych” w USA

 6. Jakich podatników amerykańskich?, nawiązka na rzecz żydostwa w „zakupach” przez pisich bolszewików uzbrojenia USa, to musi jakieś 44,7% kosztów zamówienia. A spłacać [email protected] publicznym „groszem” przez mafię kulasa, będzie Polski podatnik przez kilka pokoleń…

 7. Są z stosunkowo władni w mediach/propagandzie/kulturze, mogą sporo zmienić w „postrzeganiu przez świat”. Są też władni w finansach, polityce. Po tym wstępie: mogą próbować dać się polubić, stać się „fajnymi”, zdając się na łaskawość, na przyjaźń nas gojów. Lub mogą być potężni, budować swą potęgę, no i osłabiać gojowską poprzez hasła uniwersalizmu (tj. nie ich bezp. dotyczące, lecz „wszystkich ludzi”):

  • prawa człowieka, precz z rasizmem, tolerancja; mając w d.ie nas gojów. Wybierają to drugie raczej. A my powinniśmy to dostrzegać, a nie starać się być naiwnymi…… Przsuneło mi się, ale oba wpisy, ten z 19.09 i ten, to odpowiedź na koment Nabuch 22 lipca 18:41

Comments are closed.